eşim için çok üzülüyorum ne yapacağım

denizderinderen1

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
22
-22
27
arkadaslar merhaba cok uzun yazmadan derdimi anlatmak istiyorum

2 senelik evliyim , ben tasarımcıyım eşim taksı soforu eşimle evlendiğimizden beri maddi sorunlarımız var bitmek bilmedi 4 aylık hamileydim 1 ay önce stres ve sıkıntılardan kaynaklı düşük yaptım eşim sürekli en ufak kavgada ayrılmakla tehdıt edıyordu bende dayanamamıs babama gitmiştim hamıleyken benı arayıp sormamıstı hıc 25 yasındayım 10 gün kalmıştım sonra döndüm ama geldikten sonra küfür hakaret ve sinirden üzerime geldi eşim bu yüzden düşük yaptım tek istediğim eşimle mutlu olmaktı düşükten sonra eşim bana iyi davrandı destek oldu üzüldü oda farkındaydım 1 ay çok iyiydik ev sahibimiz evden cıkarıcak bizi dün eşimle tartıstık ben onu aradım musaıt degıldı küstüm trıp attım diye bagırdı cagırdı eskiye döndü bipolar hastası o yüzdenmi bilmiyorum yine çok üzüldüm eve gittim yemek yaptım ama eşim beni çok dövdü dün sinirden hakim olamadı sonra boşanıcam senden dedi bende ben boşanmıyorum dedim pazartesi sana davayı açıcam beni arayıp sorma dedi seni istemiyorum dedi eşim bana neye ugradıgımı şaşırdım 1 ay çok iyi davranmıştı sözler vermişti benı bırakmayacaktı birden yine ayrılmak istedi pazartesi dava acıyormus ne yapacagım bılmıyorum işim gücüm yerinde çok şükür ailemde var ama ben eşime alıştım korkuyorum tekrar evlenemem sanırım onu çok seviyorum benden ayrılmak istiyorum onsuz olabilirmiyim alışırmıyım lütfen yol gösterin bana

Ama siz s..ç diye ağzınızı açmamışsınız ki. Bir de öyle deneyin

Bence kendiniz için üzülün, siz ondan daha kötü bir psikoloji içinde gözüküyorsunuz. Yaşınız çok genç ailenizin yanına gidip bir an önce profesyonel destrk alarak kurtulun ondan. Bir de çocuk yapnaya çalışıyorsunuz öyle birinden yazık günah değil ni o çocuğa?

aloooooo günaydınnnnn algılar açıldı mııııııı dayak yemişsinnn ????? erkek kıtlığı mı var dünyadaa benim mi haberim yok nereden buluyorsunuz bu hayvanları ?

Eşiniz sizi dövüyor.
"Seni istemiyorum" diyor.
Ve ne yapacağım diye soruyorsunuz??

aloooooo günaydınnnnn algılar açıldı mııııııı dayak yemişsinnn ????? erkek kıtlığı mı var dünyadaa benim mi haberim yok nereden buluyorsunuz bu hayvanları ?
normalde seni dövmem ama benim üzerime geldin mesaj attın tahrik ettin diyor bana küfür etmedim sadece neden boyle ılgısız sevgısız oldugunu yazmıştım mesajlarda

Allah akıl fikir versin sana…

Eşiniz sizi dövüyor.
"Seni istemiyorum" diyor.
Ve ne yapacağım diye soruyorsunuz??
korkuyorum yeniden başlayamam sanırım ya eşim tekrar evlenirse korkuyorum birde ev sahibi evden cıkarıyor eşim yenı bır ev tutmayacagım dıyor sen babanla tut ben gelıp oturuyum dıyor kirayı ben ödüyordum yine öderim ama tutmak ıcın para vermıyor

normalde seni dövmem ama benim üzerime geldin mesaj attın tahrik ettin diyor bana küfür etmedim sadece neden boyle ılgısız sevgısız oldugunu yazmıştım mesajlarda
Yazık adamcağıza nasil yüklendiyseniz sizi dövmek zorunda kalmış. Bir insan bu kadar zor durumda bırakılır mı? Haklı boşanmak istemekte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…