eşim için çok üzülüyorum ne yapacağım

eşim beni çok dövdü dün sinirden hakim olamadı sonra boşanıcam senden dedi bende ben boşanmıyorum dedim
Neden boşanmıyorsun, adam (!) seni istemiyorum demiş, bir güzel de dövmüş, canının kıymeti yok anladık da, kendine hiç mi saygın yok?

bana 2-3 hafta cok iyi davranmıştı düşükten sonra çok sevınmıstım aslında cok huzurluydum ama şimdi tekrar eskisi gibi oldu çok korkuyorum artık yeni bir hayat baslangıcından
Lütfetmiş ya. Sevgi , ilgi mi dileniyosunuz bu dağ ayısından ? Düşük yapmanız hayırlı olmuş kusura bakmayın da. Ve evet bipolar olması da büyük etken bu hareketlerde, tedavisi nasıl gidiyo bilmiyorum ama.

Son günlerde bu tarz konular çok olmaya başladı. Bence bilinçli açıyorlar. Bizim üzerimizden sosyolojik deney yapıyorlar.

Canım 60 yaşında teyzeler bile sevgili yaparken sen 25 yaşında neyin derdindesin anlamadım gerçekten…
Gerçek değilsin muhtemelen ya da sabır zorluyorsun burda..

İleride bu yaptıklarına nasıl katlanmisim diyeceğine eminim karşılıksız sevgi bi noktada senin sevginide bitiricektir. Seven insan senin kılına zarar vermez. Her evlilikte tartışmalar olur bazen benim eşimin üzerine fazla gittiğim oluyor çünkü 3 kez düşük yaptım bazen olmadık şeylere aşırı tepki verebiliyorum eşim hiç bisi söylemez benı kırmamak için sinirliyse cikar gider geldiğinde sarılır barışırız. Ama sen dövdü diyorsun bunu nasıl normal karşılasın sen hiç ailenden böyle muamele gördün mü. Sen hakileyken senin üstüne nasıl gelebilir. Hastayla tedavisini olsun ilacını kullansın.bittiginde vardır hayır üzülme

Kafaya darbemi mi aldın aklın gitmiş sanırım. Alooooo dayak yemişsin bi kendine gell önce kendine üzül kocan olacak insanımsıyı allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…