Eşim hasta olursa...

Ya ben hastayken siz benimle neden ilgilenmiyorsunuz diye ağlamaya başlayan bir insanım. Çok göremedim kocanıza.

Bebeği uyandırması olmamış tabii onun için bir şey diyemem.

Erişkin insanlar ateşten havale geçirmez zaten.
Hatta çocuklarda da 6 yaşından sonra o risk yok.
Bilmiyordum öğrenmiş oldum kuzenim ateşlendiğinde halüsilasyon görmeye başlamıştı o zaman öyle olur diyeyim :)

Ben 7 haftadır hergün kusuyorum 24saat mide bulantısı ile cebelleşiyorum.gıkım çıkmadı.dün eşim nezle gibi olmuş sadece burun çekiyor.ölüyorummm bitiyorumm demeler ıhlamur yapmalar sürekli ateş ölçmeler....klasik erkek canım...

Ay inanmıyorum gülmekten katıla katıla okudum resmen Süpersiniiz

Bir böcek ısırığına 6-7 krem ve türevi şeyler almisligi var ama kendi çapında takıldığı için gözüme batmamisti. Şimdi bunu okuyunca aklıma geldi :) nazlisin desem de asla kabul etmez

Abartma hastalığına yakalanmış yediği bir şey dokunmuş ama yeterince tatmin olmamış olacak ki cevaptan doktora neler yaptıysa bir de midenizi usutmusseniz aynı anda olunca daha sancılı geçer demis :)
Genelde öyleydi sanırım. Bu sefer ses yüksek ve çocuk uyuyor olunca dikkatimi çekmiş çok sukur ki sık hastalanmiyor.

Allah doktorların da yardımcı olsun. Bizimki gibi hastalara bakıyorlar. Adama ne dense memnun olmuyor. Böyle usutmemi olurmuş diye dolandı sabaha kadar.
Böyle tıbbi içerikli uzun ve söylenmesi zor bir isim falan söylese iyidi :)
Bizde lüks değil aslında. Bir şe olsa yrdmci olur saolsun ama ben kolay kolay kendime bir şey olmuş gibi davranmam. :) sanırım yapmalıyız biraz bizde.
ne güzel arayacagınız biri var .ben de zaman zaman kv ve kp için benim başıma sardılar kurtuldular derim
:)) 11 aylık bir bebek var evde. 3 muz gitmek mümkün olmazdı pek. Ama cekiniyor insan gece aramaya, zavallı adamın aklı cikmistir, sonuç yediği bir şey dokunmuş mide usutmus vs..

2 yaz once yaz ameliyat olmuştu ve Ramazan a denk gelmişti, ise giderdim, öğlen eve gelir oruclu halimle yemek hazırlardım, ise geri dönerdim koştur koştur. 5 gün böyle devam etti. Yardımsız tuvalete bile kalkamiyordu. Sonunda ben isyan edince paşa paşa kalktı :) biraz kıymak lazim. Sonu yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…