EŞİM ÇOK YAVAŞ YEMEK YİYOR

Eşim de çok hızlı yer. Serpme kahvaltı vs. Ortak bir sofra var ise silip süpürüyor. (Ben tabağıma ayırıyorum ve sadece ikimizsek) Buna rağmen kilosu yıllardır aynı. Ben o kadar hızlı ve çok yesem TLC ağır yaşamları dönerim 😅 Bu alışkanlığın kolay değişeceğini düşünmüyorum.

Oğlumun gelecekteki karısı😂😂😂( her şeyi komutla yiyor. Çiğne oğlum yut oğlum çatalını batır oğlum diye diye kafam kalmadı. Neyse 11 yaşında ortaokula geçti. 45 dakika da kahvaltı ediyor sabahları)
İlkokulda sabahları ben de aheste aheste yerdim, annem lokmayı ağzıma koyar çenemi aşağı yukarı hareket ettirirdi çiğneyeyim diye bazen 😃 aynı sizin gibi komut verir ve bi noktada sinirlenirdi istisnasız her sabah😃 hiç unutmam yine komutların sıralandığı ve benim çizgi filme daldığım bir gün çiğneyip ağzıma koymuş o gün bugündür yemeğimi düzgün yerim 😃😃😃

Bence kendinizi değiştirin, çünkü eşiniz doğrusunu yapıyor. Mesela kontrolcü olmayı bırakın ve eşinizin yavaş yemesinden dolayı sizi rezil ettiğini hissettiren eziklik duygusundan kurtulun. Çok daha rahat edeceksiniz.

ay keşke bende yavaş yiyebilsem. sağlıklı olan o çünkü. size de öneririm . ya bide utandırıyor beni diyorsunuz bunun nesinden utanıyorsunuz. Allah başka dert vermesin. aldatmamış, dövmemiş, küfretmemiş. bazı kadınlara şaşırıyorum valla.

Ben de yavas yerim hatta cevremde tez canli hersey hemen olsun isteyen arkadaslarim da var iste konusmayla uğraşma ye bitir gibi direktiflerde bulunurlar ben saygisizlik olarak addederim gercekten hızlı yedigim zaman mideme oturur rahatsiz eder, annem benden yavastir mesela
Bu rezil bir durum değil sizin ve cevrenizdekilerin zihniyeti kendinden farkli olani dışlamak üzerine kurulmus o yuzden

BIZ hızlı yiyoruzda noluyor, Paldır küldür, saatlerce uğraş hazırla sonra otur 10 dakikada ye bitir . Eşiniz en iyisini yapıyor, tadını çıkarta çıkarta ohh , afiyet şifa olsun

İlkokulda sabahları ben de aheste aheste yerdim, annem lokmayı ağzıma koyar çenemi aşağı yukarı hareket ettirirdi çiğneyeyim diye bazen 😃 aynı sizin gibi komut verir ve bi noktada sinirlenirdi istisnasız her sabah😃 hiç unutmam yine komutların sıralandığı ve benim çizgi filme daldığım bir gün çiğneyip ağzıma koymuş o gün bugündür yemeğimi düzgün yerim 😃😃😃
Hahahahhajs hiç beklemiyordum annenizden yanayım ben 😂😂😂

X