Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Bahtlari guzel zaten benim gibi bi anneleri var herseye ragmen ayakta dimdik ve yanlarinda cozum yolu arayan bu cok bilmis tavirlarinizi gidip dogurup birakanlara sergileyin 😘
Peki babaları? Kızım aynı yaştayız züğürt tesellisi yapma. 4 çocuk yaptın ne oldu. Hiç bir yere sığamıyorsun aldatılmışsın, hala hamile kalmışsın adamdan çok gurursuzsun. Seni aldatıp düşünmeden suç işleyen adam var hala onu koruyorsun. Çocukların psikolojisi iyi diyorsun. Yazık size ya bu cahillikle doğurmayın lütfen herkes anne baba olmasın yazık o yavrulara.

Bahtlari guzel zaten benim gibi bi anneleri var herseye ragmen ayakta dimdik ve yanlarinda cozum yolu arayan bu cok bilmis tavirlarinizi gidip dogurup birakanlara sergileyin 😘

Cezaevinde bir baba, evi olmayan bir aile ve sürekli aileye yeni çocuklar ekleyen bir anne. Hıımm ok

Belediyeyi aramanız lazım. 4 çocukla insan kendi evine bile sığamaz,bırakın başkasının evini. Annenizle iyi geçinin,işiniz yok paranız yok ne zamana kadar doğuracaksınız o da merak konusu 🙄
Kadın dediğin korur ,kollar,büyütür,sevgiyle onarır yaralarını çocuklarının yada ihtiyacı olanın 😇Artık gına geldi bir çözüm üretemeyen,yolunu çıkaramayan ,aklını kullanıp doğru yolu söylesekte bize kızıp hakaret eden kk ya danışıpta kavga edenlerden😡

Yanında duruyorsunuz da noluyo? Boğazlarına kuru ekmek çorba sokunca halloluyor mu her şey? En büyüğü benim kızla yaşıt, 2.sınıfta olması gerekiyor. Pandemi görmüş salgın hastalıklardan başını kaldıramayan, yenice deprem yüzünden eğitim hayatları bir kesintiye daha uğramış şanssız bir jenerasyon, içlerinde okuma yazma güçlüğü çekenler var. Siz çocuğunuzun eğitimi ile ilgilenebiliyor musunuz bu hengamede? Okulundan öğretmeninden haberiniz var mı?

Yanında duruyorsunuz da noluyo? Boğazlarına kuru ekmek çorba sokunca halloluyor mu her şey? En büyüğü benim kızla yaşıt, 2.sınıfta olması gerekiyor. Pandemi görmüş salgın hastalıklardan başını kaldıramayan, yenice deprem yüzünden eğitim hayatları bir kesintiye daha uğramış şanssız bir jenerasyon, içlerinde okuma yazma güçlüğü çekenler var. Siz çocuğunuzun eğitimi ile ilgilenebiliyor musunuz bu hengamede? Okulundan öğretmeninden haberiniz var mı?
Fuze?

4 çocukla kimin evine giderseniz gidin bazı şeyleri görmeyecek, duymayacaksiniz. Kavga etmeye hakkınız yok ki çok ekstra bir sey yapmıyorsa aileniz.
Sizi kimse bir eve yerlestirmez. Sığınma evi 4 çocukla nasıl olur araştırmak lazım.
Çok da iç açıcı olmayabilir. 1 değil 2 değil 4 çocuk. Ya kızacaklar falan şimdi ama, kimse bi yere yerleştirmesin mümkünse, az rahatlık bulsa başlıyor doğurmaya, yok böyle bi şey.

Bu dediğine inanıyorsun bir de. Çocukların temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacı bile karşılanmıyor. Maksimum verebildiğiniz karın tokluğudur. O da bir gece aç bir gece toktur.

Lütfettin onları terketmeyip yanlarında durarak. Duracaksın tabii, korunmasız pırt pırt doğuran sorumsuzlarsınız. Bir de sokağa mı atacaktın?

Kocanız neden ceza evinde peki? Ve neden sürekli üreme derdindesiniz? Maddi gücünüz de yok olan yine çocuklara oluyor topluma ne verebilecekler merak konusu
Kizlar annesinin izinden, oğlanlar babasının izinden. Ihtiyaçları karşılanmayan çocuklar ne olacak?

Benim tanidigim en cok cocuk sahibi arkadasim Mormon inancina bagli, onlarin inancinda her cocuk cennete dogru dosenen bir tas demek, genelde cok cocuklu oluyorlar. O bile 35 yasinda 5.cocugunu dogurdu daha 4 ay once ve bu son dedi. Kaldi ki Amerikali kendisi Florida'da yasiyorlar, gol kenarinda mustakil evleri var simdi evlerine 2 oda daha ekletip genisletiyorlar ki 5 cocuga da ayri oda olsun. Bu arada butun cocuklarinin ozel okula gittigini de ileteyim. Buna ragmen arkadas ortamimizda 35.yasta 5.cocuk diye inanilmaz bir tepkiye maruz kaldi, kendi de 5 cocuk cok fazla biliyorum diyor. Zorlaniyorum diyor. Hatta ilk 4 cocuguna yikanabilir bez kullandi 5.de pes ettim tek kullanilabilir beze gectim, yetisemiyorum diyor.

Ben hicbir seye sahip olmayip surekli cocuk doguran, bir de bunu savunan kisileri bir tek bu forumda gordum.
Daha bir de benim gibi bir anneleri var diye övünüyor, kendini ödül sanıyor kadın. Dediğiniz gibi hiçbir şeyi yok ama sadece doğuruyor kadın.
4 çocukla sokakta kaldım diyen kendisi bu arada. Maşallah yılın annesi mübarek. 4 çocuğa bir yuva sağlayamayan sen, hakikaten mükemmel bir annesin. :olamaz:

Çok da iç açıcı olmayabilir. 1 değil 2 değil 4 çocuk. Ya kızacaklar falan şimdi ama, kimse bi yere yerleştirmesin mümkünse, az rahatlık bulsa başlıyor doğurmaya, yok böyle bi şey.
Gittiği yerde de kalamaz muhtemelen. Eşinin ailesi, kendi ailesi herkes kötü kapıya atmışlar 4 çocukla. Bu halde burnundan kıl aldırmadıgi belli yorumlarından. Eşi hapisten çıkarsa doğurma devam eder, hasretle besinciyi yapiverirler hemen.

Gittiği yerde de kalamaz muhtemelen. Eşinin ailesi, kendi ailesi herkes kötü kapıya atmışlar 4 çocukla. Bu halde burnundan kıl aldırmadıgi belli yorumlarından. Eşi hapisten çıkarsa doğurma devam eder, hasretle besinciyi yapiverirler hemen.

Böyle bir üye daha vardı ya. Eşi bunu bırakmıyordu adam devamlı cezaevindeydi. Hatta eşi de değildi nikahları yoktu. Kadın 2. hamileydi yaşı küçüktü. Demek ki bu zihniyette kişiler bir değil birden fazlaymış.
Bu konuda tek şaşırdığım çok doğurgan olmaları

Sen kimsin be cocuguma nasil davrandigimi elestiriyorsun... ruh hali dengesiz sizin gibi dusuncesiz ve beyinsiz kit dusunceli tek bildikleri insanlari elestirmek olan insanlar yuzunden zaten bu platformun hicbir sayginliği kalmadi dilerim mana veridiklerini yaşarsin🙏
Bu nasıl uslup madem kızacaktınız neden konu açtınız kimse size yanlış şeyler söylemiyor maddi gücünüz yoksa üremeyin kardeşim.

Oha !
Kanaman olmasa çocuk dünyaya gelmişti.
5 çocuk ne demek yahu, gerçekten bu kadar mı çocuk diye delirdiniz karı koca ?
Annenizle geçinmekten başka çareniz yok.
Allah da böylelerine bir doğurganlık veriyor maşallah.insanın isyan edesi geliyor.

X