Eşim cezaevinde sokakta kaldim

25 yaşa dört çocuğu nasıl sığdırdınız? Bir de az kalsın beşinci geliyormuş.
Paranız yokken niye dört çocuk? Eviniz bile yokmuş ki. Bir de kocanız hapse girmiş. Anneniz çıldırsa yeri cidden. Hayatınız başarısızlık üzerine kurulu. Bu gidişle de düzelmez. Hayatınızı mahvetmişsiniz, elinize sağlık.

Geri çekilme ile korunuyorlarmış. Bu korunma ile futbol takımı kurarlar
Bence olay yontemde degil dusunce yapisinda ya. Yani evet geri cekilme %100 guvenli degil ama bende bu sekilde korunuyorum 2 senelik evliyim bi kaza olmadi cok sukur😅 bence adamin korunmak umrunda olmadigi icin kafasina gore takiliyo 2 disari 1 iceri😅

Lütfen çocukları devlete emanet edin sizden daha iyi koruyup bakar!
Bir gelecekleri olur .
Sizde yatılı iş bulup çalışın vee en önemlisi düşüncelerinizi geliştirin sizin yaşadığınız çocuklara yaşattığınız normal değil bilinçaltı alışmış normal görmeye ala degil

Ay gerçekten müstehak ya bazı insanlara Hayatlara bak, üreme hızlarına bak. Verin çocukları devlete, gidin doktora doğurma özelliğinizi bi kapattırın, kendiniz de naparsınız yapın sığınmaya mı gidiyosunuz annenize mi gidiyosunuz napıyosunuz. Tek bildiğiniz sınırsız çocuk doğurmak şu hayatta. Çocuklara sunulan hayat önemli değil
😀 ay sen cokmu biliyosun sen

25 yaşa dört çocuğu nasıl sığdırdınız? Bir de az kalsın beşinci geliyormuş.
Paranız yokken niye dört çocuk? Eviniz bile yokmuş ki. Bir de kocanız hapse girmiş. Anneniz çıldırsa yeri cidden. Hayatınız başarısızlık üzerine kurulu. Bu gidişle de düzelmez. Hayatınızı mahvetmişsiniz, elinize sağlık.

Benim tanidigim en cok cocuk sahibi arkadasim Mormon inancina bagli, onlarin inancinda her cocuk cennete dogru dosenen bir tas demek, genelde cok cocuklu oluyorlar. O bile 35 yasinda 5.cocugunu dogurdu daha 4 ay once ve bu son dedi. Kaldi ki Amerikali kendisi Florida'da yasiyorlar, gol kenarinda mustakil evleri var simdi evlerine 2 oda daha ekletip genisletiyorlar ki 5 cocuga da ayri oda olsun. Bu arada butun cocuklarinin ozel okula gittigini de ileteyim. Buna ragmen arkadas ortamimizda 35.yasta 5.cocuk diye inanilmaz bir tepkiye maruz kaldi, kendi de 5 cocuk cok fazla biliyorum diyor. Zorlaniyorum diyor. Hatta ilk 4 cocuguna yikanabilir bez kullandi 5.de pes ettim tek kullanilabilir beze gectim, yetisemiyorum diyor.

Ben hicbir seye sahip olmayip surekli cocuk doguran, bir de bunu savunan kisileri bir tek bu forumda gordum.

Bunların yanında, ağzıda biraz bozuk psikolojisi gibi,kimbilir o çocuklara nasıl davranıyordur😔düşen çocuğuna bir gram duygusallık göremedim👍
Sen kimsin be cocuguma nasil davrandigimi elestiriyorsun... ruh hali dengesiz sizin gibi dusuncesiz ve beyinsiz kit dusunceli tek bildikleri insanlari elestirmek olan insanlar yuzunden zaten bu platformun hicbir sayginliği kalmadi dilerim mana veridiklerini yaşarsin🙏

Bahtlari guzel zaten benim gibi bi anneleri var herseye ragmen ayakta dimdik ve yanlarinda cozum yolu arayan bu cok bilmis tavirlarinizi gidip dogurup birakanlara sergileyin 😘
Evet çok güzel cezaevinde babaları var ,kendilerine ait düzenleri yok.

Herkeze merhabalar bayanlar. Bilgilerinize ihtiyacim var. Esim cezaevinde 8 aydir. 4 tane evladim var sokakta kaldim. Esim cezaevine ilk girdiginde kaynanamda kaliyorduk zaten esimde cezaevine girince hicten anlasamaz olduk bana siktir cektiler ordan ciktim anneme gittim onlada cocuklar yuzunden cok kavga ettik. Ediyoruz hicbir kapiya siğamiyorum. Sosyal yardima gidicem ama sizce beni bir eve yerlestirebilirler mi? Yoksa siginma evinemi gonderirler bilgisi olan bu durumu yasayan vs arkadaslar bana yardimci olabilirler mi lutfen?
Bu bizim gelin resmen. Tek farki bizimkinde bebe yok. Ayraniniz yok icmeye annenizle gecinmeye bile calismiyosunuz. Bu yasta bu kadar cocukla gidip ayaklarini yalamaniz lazim

Herkeze merhabalar bayanlar. Bilgilerinize ihtiyacim var. Esim cezaevinde 8 aydir. 4 tane evladim var sokakta kaldim. Esim cezaevine ilk girdiginde kaynanamda kaliyorduk zaten esimde cezaevine girince hicten anlasamaz olduk bana siktir cektiler ordan ciktim anneme gittim onlada cocuklar yuzunden cok kavga ettik. Ediyoruz hicbir kapiya siğamiyorum. Sosyal yardima gidicem ama sizce beni bir eve yerlestirebilirler mi? Yoksa siginma evinemi gonderirler bilgisi olan bu durumu yasayan vs arkadaslar bana yardimci olabilirler mi lutfen?
Cezaevine girme sebebi ne acaba

Sen kimsin be cocuguma nasil davrandigimi elestiriyorsun... ruh hali dengesiz sizin gibi dusuncesiz ve beyinsiz kit dusunceli tek bildikleri insanlari elestirmek olan insanlar yuzunden zaten bu platformun hicbir sayginliği kalmadi dilerim mana veridiklerini yaşarsin🙏
Senin yaptıklarını yapmayacağımdan emin olabilirsin 😉Kaldıramayıp kavga edeceksen konu açmasaydın 👍Tam da kendini özetlemişsin bana yazdıklarında.

X