Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten 😊 benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.
Ok değil canım. Sorunlu bir evlilik, sorunlu bir aile varken 5. çocuk yapacak özgüven ve cesareti nereden buldunuz acaba? Bunları yaparken düşünmüyorsunuz da annemle tartışıyoruz, kayınvalidem evden kovdu, devlet beni eve yerleştirir mi? Oh valla. Üremeyin diye burada yırtınıyoruz. Anne baba olmak her yiğidin harcı değil bunu anlatamadık size. Üremeyin çocuklara yazık. Doğurmayın artık. Sağlıklı bir psikolojiniz, aileniz yok bunu algılamaya çalışın. Eşiniz hapse girmese kedi gibi doğuracaksınız hala.

(9ay hamilelik+3ay gebe kalamasa lohusalık falan)×4 yani 4 yıl, bir de düşüğünüz var 4.5 yıl... 18inizi doldurdunuz ve gebe kalmaya mı başladınız? Gerçekten üzüldüm sizin adınıza, dalga geçmiyorum gerçekten yıpratıcı bir hayat =(
AY canim kalbin nasi temiz♥️♥️ 18 i bekledigini sana dusunduren ne 😁😁 15 te en gec 17 de baslamadiysa ben de bisi bilmiyorum

Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten 😊 benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.
Ne kadar rahatsın ya cocugun ölmüş bir de nedir bu çocuk yapma aşkı iki tane yetmiyor mu

Ben kedime bile iyi sahiplik yapamiyorum diye düşünüp çocuk sahip olup ona da yetersiz kalırsam diye korkumdan çocuk yapamamiyorum. Sizde hiç mi vicdan yok da aklınızın bilimin yettiği ölçüde çocuk yapmaya dikkat etmediniz? O çocuklar şuan o kadar mutsuzdur ne kadar psikolojileri bozuktur ki düşündüğümde Allah sadece bunu gerçekten hakeden insanlara evlat versin diye dua edesim geliyor. İnsanlar değişir mi bilmem ama çocuklarınıza gerçekten iyi bir anne olmak gibi bir çabaniz varsa annenizle olan iliskinize özen gösterip onları bir aile ortamında yetiştirmeyecfalismanizi öneriyorum. Cümlelerinize bakilirsa öfke kontrol sorununuz var ya da yaşadıklarından dolayi sinirleriniz çok yıpranmış, bunun da üzerine gidip sakin bir hayat kurabilirsiniz. Eşinizle de kötü bir ilişkiniz varsa da ya da kötü bir babaysa onu da bosamaya çabalayin derim

Herkeze merhabalar bayanlar. Bilgilerinize ihtiyacim var. Esim cezaevinde 8 aydir. 4 tane evladim var sokakta kaldim. Esim cezaevine ilk girdiginde kaynanamda kaliyorduk zaten esimde cezaevine girince hicten anlasamaz olduk bana siktir cektiler ordan ciktim anneme gittim onlada cocuklar yuzunden cok kavga ettik. Ediyoruz hicbir kapiya siğamiyorum. Sosyal yardima gidicem ama sizce beni bir eve yerlestirebilirler mi? Yoksa siginma evinemi gonderirler bilgisi olan bu durumu yasayan vs arkadaslar bana yardimci olabilirler mi lutfen?
Kime güvenip 4 çocuk doğurdun adam vefat da edebilirdi , ve boşanabilirdin de çok çocuk doğuran kadınları hiç bir zaman anlamıyacağım¡!!!!!!!!

AY canim kalbin nasi temiz♥️♥️ 18 i bekledigini sana dusunduren ne 😁😁 15 te en gec 17 de baslamadiysa ben de bisi bilmiyorum
Cocuk olması, eğer oyle bir durum varsa bunun adının istismar olması, annesinin yerinde olsam o adamı ellerimle parçalayabilecek bilecek olmam falan 😔

Devlette bekliyordu ki biri gelsin 4 çocuğuyla kocam cezaevinde kimseyle de geçinemiyorum desin onlar da sıfır ev düzüp bir ömür baksınlar. Sığınma evi şiddet gören kadınlar için. Tavşan gibi üreyeceğinize aklınızı kullanın. Sonsuza kadar birileri size mi bakacak? Annenizle, kayınvalidenizle her kime gidecekseniz onunla iyi geçinmeye bakın muhtaçsınız çünkü onların evine. Allah akıl fikir versin, normal bir ülkede olsak o çocukları alırlar elinizden. Siz sokakta kalacaksanız siz bilirsiniz ama çocuklara yazık, bakamıyorsunuz niye habire doğuruyorsunuz?

Cocuk olması, eğer oyle bir durum varsa bunun adının istismar olması, annesinin yerinde olsam o adamı ellerimle parçalayabilecek bilecek olmam falan 😔
Malesef cogu durumda anneler babalar basedemedigi icin imza atip evlendiriyolar cocuk sayilacak evlatlarini. Ben basedemiyorum vereyim de kocasi adam etsin mantigi. Senin benim gozumde cocuk. Ama memeleri ciktiysa adet olduysa o isi de yapabilir diye bakiyo hala insanimiz

Malesef cogu durumda anneler babalar basedemedigi icin imza atip evlendiriyolar cocuk sayilacak evlatlarini. Ben basedemiyorum vereyim de kocasi adam etsin mantigi. Senin benim gozumde cocuk. Ama memeleri ciktiysa adet olduysa o isi de yapabilir diye bakiyo hala insanimiz
Doğru diyorsunuz ama işte böyle yazik günah oluyor 😔

Doğru diyorsunuz ama işte böyle yazik günah oluyor 😔
Yazik gunah sadece anne baba gozetimindeki cocuklara oluyo. Yoksa istemeyen kadin napar eder korunur. Kendi memnun olmadigi kaderine cocuklari ortak etmez. Hadi birini etti 4 unu 5 ini etmez. Kv ile yasadigi evinden koca cezaevine girince atiliyo. Ne kadar istenilmedigini dusun. Benm esimin basina bole bisi gelse benm kv kp beni bas taci ederler cocuklarima ekstra titrerler. Cunku istenilmedigim bi durum yok.
Kardesimin karisi kardesim cezaevie girince aynen boyle gonderildi babasinin evine. Cunku asla istenilmiyodu. Ona gore davranip sirtini yaslamamak basinin caresine testi kirilmadan bakmak gerek. Kendi evi olsa calisiyo olsa az biraz dara duser ama ustunde kendi catisi olurdu konu sahibinin de. Ordan orata kendi de cocuklari da savrulmazdi

hapse girecek ne yaptı eşiniz ya şöyle söyleyim aylık gelirimiz nerdeysa asgari ücretin 6 katı ve tek çocuk yaptım bu ortama güvenemedim siz nasıl güvenip o sabileri doğurup doğurup el kapılarında perişan ediyosunuz nedir bu çocuk merakı seviş sevişme diyen yok ama korun kardeşim

Ama cok dusuk bi ihtimal bahsedilen zevk suyundan hamile kalma durumu. Hatta bana gore prezervatifin yirtilmasiyla falan esdeger bi risk olabilir. Cocuk olursa olur demiyorum bu yonteme güveniyorum kedimce. Cevremdekilerden de gördüğüm kadariyla. Yine 3 yillik evli bi arkadasim vardi o da bu sekilde yasiyodu. Herhangi bi sikinti olmadi. Zaten ilk bebek denemelerinde de hamile kaldi sonrasinda. Yani erkek kendini kontrol edebiliyosa ben güvenli bi yontem oldugunu düşünüyorum. Bu arada evet teknik olarak bir korunma yontemi degil bu konuda haklisiniz :)
Cok iyi ya :) gerçekten pırıl pırı bi düşünce yapısı. Bunlar ispatlananip duyurulali 100 sene oluyor hala kendine ve çevrene göre inanmak nedir? Ta 17. Yuzyilda bulundu prezervatif. Tum dunya bilmiyor muydu geri çekilmeyi. Senin etrafindaki uc bes kisi hamile kalmıyor diye koca bi gercegi yerle bir ettin :) Bazi spermler cok aktif oluyor kocaninkinden kalmiyor olabilirsin ama baskasiyla sevişsen kalacaksin muhtemelen.

Cok iyi ya :) gerçekten pırıl pırı bi düşünce yapısı. Bunlar ispatlananip duyurulali 100 sene oluyor hala kendine ve çevrene göre inanmak nedir? Ta 17. Yuzyilda bulundu prezervatif. Tum dunya bilmiyor muydu geri çekilmeyi. Senin etrafindaki uc bes kisi hamile kalmıyor diye koca bi gercegi yerle bir ettin :) Bazi spermler cok aktif oluyor kocaninkinden kalmiyor olabilirsin ama baskasiyla sevişsen kalacaksin muhtemelen.
Ay amma uzatildi ya kendimce bi yorum yaptim konu sahibine ustume gelmeyin kizlar😂 Yani bu kadar cocuk yapilmaz geri cekilme yöntemiyle bile olsa demek istedim. Denersin baktin bu yontemle hamile kaldin sonrasinda prezervatifle korunmaya baslarsin yani ayni seyle karsilasmamak icin. Demek istiyorumki cocuk olmus olmamis kendi bakmadigi icin umrunda degil adamin. O yuzden de yeterince geri cekilmemis ve 3 5 cocuk yapmislar😂 yoksa tabiki bu bi korunma yontemi degil ve kimde ne kadar ise yaradigi farklilik gosterir ben ve cevremdeki bir cok kiside ise yaradi en azindan 2 3 sene kadar. KAMU SPOTU geri cekilme bir korunma yontemi degildir KAMU SPOTU BİTTİ 😂

X