Eşim bunu yaparsan bosanirim diyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kayınvalideniz size destek olmazmı
O beni açıldım diye cehenneme gideceğim gözüyle bakar zaten anne o kafada olduğu için eşimde öyle..balkona basım açık çıksam etme aman yawrum ahiret var diye başlar..normalde iyi bı insan ama bu konularda aşırı abartılı tutucr..yani kızar oda bana ikna etmeye çalışır beni faalan

O zaman işiniz zor ama inşallah istediğiniz gibi olur.

Hayır tabiki şort crop değil asla hevesim bı kot bı tsort rahatlığını özledim istiyorum..kot üzeri deri ceket mesela o tarz bayılıyorum öylede bı kızdim öylede görüp beğenmiş sevmişti ama işte sonradan sevince onun kafasındaki hale büründüm..çokta kıskanç bunun da etkisi var tavrında

Peki hiç dini boyuttan videolar izleyip kendini ikna etmeye çalıştın mı işte sevabını günahını içeren ayetler hadisler okuyup fikrini değiştirmesi için kendini bu konulara adadın mı sonuçta ailen tamamen uzak değilmiş inançtan dinden hani az da olsa belki kendini ikna edebilirsin belki

Arada çocuklar olmasa istediğini bende yap derdim ama boşanınca gerçekten çocuklara oluyor hep eksik kalıyorlar psikolojik açıdan tam olamıyorlar bunu etrafımda gördüm ben çocuklara çok üzülüyorum bu açıdan o yüzden sana boşver istediğini yap diyemiyorum maalesef babalar keşke anneler kadar fedakar olsa ama yok hep anneler fedakar oluyor rest çekmenin ona da sana da faydası yok yavaş yavaş işleyebilirsin belki aklına yavaştan sokarak aslında o düşünüyormuş gibi yapabilirsen belki kafasına yerleşir ama baya sabır ister bu aylar sürebilir yılda sürebilir çünkü bu fikre tamamen kapalı

Evet bu şekilde ikna ediyorum kendimi sürekli ama sürekliliği devam etmiyor..sonra tekrar patlak veriyor bu heves cunku asıl içim de ollan bu..

Her şeyde başınızı yakmasaydiniz . Ben olsam kimseyi takmazdim. Ama ben benim sizin şartlarınız koşullarınız ne üç çocuk sizin başınızı açmanız için rezil olacaksa mecbur susacaksiniz . Bilmiyorum kocanizi siz tanırsınız sadece tehdit mi ediyor yoksa gerçekten bosar mi ? Bosarsa sizin maddi özgürlüğünuz var mi

Size uzulemedim ben ya .bir erkek için kapanmışsiniz bir yetmedi iki yetmedi üç çocuk dogurmussunuz. Aklınız nerelerdeydi bunca zaman ? Nasıl bunu bir erkek için yaptınız ? Dusunemiyorum şu an kapalı olduğumu

Evet boşanmayacağınız için böyle yaşlanıp gideceksiniz. Dindar biriymiş eşiniz. Onlar için önemli bu. Böyle yapacağınızı bilse muhtemelen sizinle evlenmezdi bile. Ben çok kızamıyorum adama. Hepimizin eşinde kabul edemeyeceği, sonu boşanmayla bitecek şeyler olabilir. Eşinizinki de bu demek ki.

Üzgünüm ama burada mağdur çocuklar. Eşiniz size istediğini dayatacak siz de bir hevesin peşimde gideceksiniz. Olan kime oluyor?
Keşke üç çocuk doğurmadan önce bir düşünseydiniz. Yada sevdiğinizi söylediğiniz adamla evlenmeden önce ona ben buyum deseydiniz.
Bir kere dediğini yaptınız, tavizi verdiniz.

Bundan sonra sadece çocuklarınızın selameti nasıl olacaksa öyle yaşayacaksınız. Çok üzgünüm ama siz açılmak istiyorsunuz diye o çocuklara yazık olmayacak mı aranızda perişan olacaklar?

Diyelim yaptınız eşiniz boşanmak istedi boşandınız. O çocuklar büyüyünce sebebini öğrenince kimi suçlar sizce?

Eşimi seviyorum sevgiliyken beni zorlamadi kapanmam için sadece teşvik etti bende işten ayrılmıştım ramazan ayında mukabeleye teraviye gidiyordum..ailevi sorunlarımız vardı..yani bekarken kendi aile içinde..Allah'a sığınmak tüm farzlarimi yerine getirmek istedim ve bı anda kapandım..ilk bir iki yıl hiç kötü hissetmedim ki kendimi..sonradan sonradan eski halimi özlemeye basladim..bu konu dışında bı sorunumuz yok ve eşimi seviyorum..bugüne kadarda bu konuyla ilgili daha çok maneviyatima sığınarak olması gereken Allah'ın emri bu gibi okuyarak vs ikna ettim kendimi..ama artık gerçekten rabbimin affına sığınıp kalan ömrümü basım açık yaşamak istiyorum..yani bana üzülun diye zaten buraya konu açmadım sadece insan içindeyken bazen sağlıklı dusunemiyor..bı bakış açısı önünü acabiliyor bu yüzden yazdım..yinede yorumunuza saygi duyuyorum teşekkür ederm

Birinin eşi de açıl demiş evlenecek, nişanlı ,sevgili olan veya flört eden kizlar size bir not . Bir erkek kendinde sizin hayat tarzınıza karışacak cesareti gösterebiliyorsa oradan kaçarak uzaklaşin . O adam size saygı duymuyor. Ben doğru yaşıyorum demiyor tek doğru benim diyordur . Bu tür insan ister sekulerim desin ister muhafazakar onun etik değerleri zayıftır sizi mutlu edemez . Size birey olarak saygı duymuyor demektir .

Gerçekten çok muhafazakar bir aileye gelin gittim aşırı açık giymesem de açık bir kadınım . Ne saçımı sariya boyamaktan ne de kırmızı rujumdan vazgeçerim . Kapalı olsaydım da başımı asla acmazdim. Kimse ama kimse size ne yapacağınızı soylemesin . Çok sinirleniyorum bu konulara . Bu erkeklerin kendini bir bok zannetmesi beni deli ediyor

Duygularınızı ifade ettiniz mi ?

Konuda iki kere eşimi seviyorum yazmışsınız. Siz sizin fikrinize saygısı olmayan sizi kabul edeceği koşulları belirleyen seni sen olduğun gibi kabul etmeyen bir adamla evlisin . Bana göre sevsen de sevmesen de mecbursun çünkü üç çocuk var . Çalışıyor olsan yazardin o da yok . Belki burada birkaç kadına örnek olursun bu hatayı yapmazlar

Keşke 20yasimda karşıma çıkıp bana bunları söyleseydin arkadaşım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…