Eşim beni düşünmüyor

Sevgisini göstermeyi çok bilmiyor gibi. Benim babam da bilmez ama davranışlarıyla hissettirir. Açıkça konuşmanız lazım. Yani oturun doğru dürüst bu tavrından dolayı böyle hissediyorum deyin. Erkekler gerçekten öyle duygusal düşünemiyorlar buna emin oldum.

Alışman gerekiyor bence bu sonradan düzelen birşey değil , ben böyle kabul ettim mesela beklemiyorum çünkü cidden beyni buna çalışmıyor ne hediye alsın nereye götürsün bilmiyor ama sevgisinden güveninden eminim bu yüzden artık beklentimi sıfırladım canım ne istiyorsa ya da neye ihtiyacım varsa söylüyorum alıyor cidden buna takılıp kendimizi üzmemize değmez kusursuz insan yok erkeklerin de çoğunluğunun büyük bir kusuru bu maalesef

Konuştum ama konuşunca tamam dikkat edicem diyor sonra unutup yine aynıı

Ay aslında anlattığınız bence benim. Gerçekten böyle olmam gerektiğini düşündüm okuduğumda

Konuştum ama konuşunca tamam dikkat edicem diyor sonra unutup yine aynıı
Yani biz çok duygusal düşünüyoruz her şeyi ayrıntısına kadar takarız yaparız ederiz ama erkeklerde bu çok az gerçekten. Siz de eskisi kadar özenerek yapmayın belki fark eder. Utanır vs. Bilemedim.

Ay aslında anlattığınız bence benim. Gerçekten böyle olmam gerektiğini düşündüm okuduğumda
Bu arada ben onun özel günlerini hala özenerek kutluyorum , ona kendini kötü hissettirmiyorum bu konuda da çünkü cidden bilerek yapmıyor düzeltmeye çalışsa da beceremiyorlar
Gerçekten seven , güvendiğiniz sizi kimseye muhtaç etmeyen eşiniz varsa kıymet bilelim böyle problemleri çok büyütmeyelim , bakın bu benim için de çok büyük ve önemli bir detaydı ama zorlasaydım düzelmenin aksine eşimle aram ve evliliğim yıpranırdı ben fedakarlık yaptım o da başka konularda bana fedakarlık yapıyor öyle idare edip gidiyoruz işte

Yani biz çok duygusal düşünüyoruz her şeyi ayrıntısına kadar takarız yaparız ederiz ama erkeklerde bu çok az gerçekten. Siz de eskisi kadar özenerek yapmayın belki fark eder. Utanır vs. Bilemedim.
Farkında olduğuna eminim ama sorun şu ki ben hiç bi şey yapmak istemiyorum o zaman hiç bir şekilde özen göstermek istemiyorum

O da olabilir. Bebeği emanet edip bir kaç saatlik plan yapma imkanı var mı ?

Evet valla aynıyız evlilik şeklimiz bile aynıı eşim benim işime destek olmak için çok fedakarlık yaptı . Bizde evliliğimizdede bebeğimiz konusunda da sadece ikimiziz kimsemiz yok . Olmaması ben çok zorladı helekş eşimii. Büyük firmadan iş teklifini red etti benim işim için ve bebeğimiz için. Doğru diyorsunuz yaa ben yapacağımı yapim daa beklemiyimm

Bak cidden zor ama alışacaksın
Yani karakter meselesi belki ben fazla iyimser bakıyorum ama ortam o kadar bozuk ki onun akşam işinden çıkıp evine gelmesi ufak şeylerle bile olsa evde eviyle benle ilgilenmesi şükrediyorum böyle şeylere o yüzden Allah daha büyük dert vermesin deyip bu tarz şeyleri basite indirgiyorum
Ama şöyle düşünün doğum günü ya da özel günler dışında siz program yapın ona söyleyin birlikte birşeyler yapın bakalım siz program yaptığınızda birlikteyken hoş vakit geçiriyor musunuz biraz deneyin

Bebeğe sadece kendi ailemin yanına gidince bırakıp çıkabilme şansımız var oda zaten ayda bir . Ama ondada çıkmayız
O zaman şuanda basbasa çıkma ihtimaliniz yok Bir dahaki annene gidişinde dışarı çıkın işte. Çocuğun karnını doyur, uykuya yatı,r eşine de ;"hadi bir yürüyüşe çıkalım ." de gerekirse zorla. Her kapıyı denemissin heralde ne söylesek çıkmaz sokağa giriyoruz.

İşte orda sorun var çünkü dışarı çıkıp bir şeyler yapmak istemiyor. Eğer ki gerçekten istemiyorsa çıkmak ve çıkarsa o gün mutlaka mahvoluyor ondan çok uzun zamandır bir yere gitmiyoruz

Evet işte beni çok yıpratıyor çünkü yaptım ama eşim hiç istemiyor ki yapmak

İşte orda sorun var çünkü dışarı çıkıp bir şeyler yapmak istemiyor. Eğer ki gerçekten istemiyorsa çıkmak ve çıkarsa o gün mutlaka mahvoluyor ondan çok uzun zamandır bir yere gitmiyoruz
İşte bu üzdü
Kuzucum sen benim dediğimi yap onu da sınır dışı et bir süre bak ciddi diyorum kendini onun bu kusuru için üzmene yıpratmana değmez ben kafayı yiyecek durumdaydım ve dur dedim kendime daha mutluyum şuan

Şuan o kadar üzülüyorum ki bu duruma bazen bebeğim büyüsün hep onunla gezicem diyorum çünkü geebileceğim bi arkadaşım kimsemde yok belki olsa problemde olmazdı

Bende bu tür şeylerin insanın içinden gelmesi gerektiğini savunurum. Bana sorması saçma gelir. Ama erkekler anlamaz lafına asla inanmıyorum. Yapmak istediklerinde gayet güzel yapıyorlar. Ben olsam bende onun için hiçbir kutlama hazırlamaz ve özenmezdim.

Sanırım artık bende öyle yapıcam özel günde pasta üfle geç yapıcam yoksa ben yoruluyorum

Maalesef erkekler odun biraz da öğretmeden olmuyor bu işler benim kocam şunları şunları yapıyor diyecek değilim ama ona bu günlere çok önem verdiğinizi söyleyin evliliğin ilk yıllarında bari özensin ne alayım dediğinde de bana mı soruyorsun demeyin bütçenize göre mutlaka bir hediye isteyin isteyin ki alışsın almaya sonra sonra kendisi almaya başlayacak erkekler bizim gibi kafa yapısına sahip değiller eşim hâlâ ne aldığında sevineceğimi bilmediğinden 15 gün önce sorar sana ne hediye alayım diye ben de bütçemize uygun ne ise onu söylerim ve alır almalı da kadınların gönlü de böyle hassas evlendiyse yapacak başka yolu yok yapmıyorsa da burnundan getirin öyle de böyle de öğrenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…