eşim beni aldatıyor yardım

hazinem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
374
31
eşim uzun zamandan beri iş munasebetiyle şehir dışına çıkıyor bazen 3 ay gelmediği oluyor.yaklaşık 8 aydır benimle eskisi gibi değil.geçen günkü konuşmamda mutsuzum dedi.benden gizli bir face adresi vardı neden açtın dedim farklı isimler vardı benim tanımadığım.eşim şarkılar yayınlamaış.kadın bunu beğenmiş.bunu da inkar etti..ensonunda şifrelerini kırarak msn sine girdim kadınla aşk dolu mesajları vardı.ama bunu o bilmiyor.benim bildiğimi yine inkar edecek beni suçlayacak.bana iftira atmaya çalışyor.ayrılalım o zaman dedim otur oturduğun yerde ben senden vazgeçmem dedi.en ufacık sorunları bile önüme sunar oldu.idealimde eş değilsin diyor.sonrada sen bunlara bakma diyor.benden iğrendiğini midesini bulandırdığımı falan söylüyor.kızgınlıkla söyledim diyor.anlamış değilim

eşim uzun zamandan beri iş munasebetiyle şehir dışına çıkıyor bazen 3 ay gelmediği oluyor.yaklaşık 8 aydır benimle eskisi gibi değil.geçen günkü konuşmamda mutsuzum dedi.benden gizli bir face adresi vardı neden açtın dedim farklı isimler vardı benim tanımadığım.eşim şarkılar yayınlamaış.kadın bunu beğenmiş.bunu da inkar etti..ensonunda şifrelerini kırarak msn sine girdim kadınla aşk dolu mesajları vardı.ama bunu o bilmiyor.benim bildiğimi yine inkar edecek beni suçlayacak.bana iftira atmaya çalışyor.ayrılalım o zaman dedim otur oturduğun yerde ben senden vazgeçmem dedi.en ufacık sorunları bile önüme sunar oldu.idealimde eş değilsin diyor.sonrada sen bunlara bakma diyor.benden iğrendiğini midesini bulandırdığımı falan söylüyor.kızgınlıkla söyledim diyor.anlamış değilim

Terbiyesize bak hele. Hem aldatıp bir de sizi mi suçluyor. Ağzını burnunu kırmak lazım bunun!

aslında kızgınlıkla söylenenler insanın gerçek düşünceleridir bence kızgın değilken karşıdaki üzülmesin diye saklanır.
öncelikle çocuğunuz var mı? böyle bir insana katlanmak çok güç Allah size yardım etsin. eşinizi de islah etsin başka bir şey denmiyor

abbowwww feci delil olur bunlar önce ne yapmanız gerektiğine karar verin, boşanacak mısınız yoksa devam mı edeceksiniz

İdealindeki eş değilseniz ; koşsun ideallerine doğru ...

Emin olsun tüm o hayalindeki kadınlarda sıraya girmiş onu bekliyordur .

ayrılmak istememesi çok normal..evde neden hazır düzeni bozulsun? ev de eşi dışarı da sevgilisi..ondan rahat mı var?

o yazışmaları falan çıktı al,kaydet bir yere..boşanmanın yanında bu adama maddi-manevi tazminat davası aç.. artık seni aşağılamasına izin verme..hem aldatıyor hem hakareler ediyor..

biz kadınları annelerimiz elin adamlarının kahırlarını çekelim diye doğurmadı değil mi?

tam teneşirlik ....
allahım sana gelıyorum galıba.. yuzsuze bak hele...

boşanmaya karar verdıysen ona sormucen cnm..
gıtcen avukata acacn davanı toparlancan gtcen...
idealindeki eş nasılmış acaba?
msnıne karısmayan.. facelerını kurcalamayan mı...
yok bu dunyada oyle köy...

Peki bu sorun bir anda mı ortaya çıktı
Severek mi evlendiniz bunlar da önemli
Aslında konuları açarken biraz bunlardan da özet geçmek lazım.

Son düzenleme:

Söylenecek hiçbir şey bulamıyorum... Sizin için en hayırlısı ayrılık ... Sanırım aranızdaki aşk da bitmiş.. saygı sevgi de... Eşinizin söylediği laflar çok kırıcı.. Siz evli kalmaya devam ederseniz bu durumu nasıl kaldıracaksınız ??? Akıl sağlığınız bozulur.. ( Allah göstermesin )

kaç yıllık evlisiniz? eşinin kızgınlıklada olsa sana bunları söylemeye hakkı yok . nedemek miğdemi bulandırıyorsun. hayret bişey. zamparalık yapmaya çalışmış. ama sizinde eliniin altında olmasını istemiş.

Çocuğunuz var mı? Bu evliliği sürdürmek mi bitirmek mi istiyorsunuz gerçekten? Doğru yorum yapabilmek için bunları bilsek daha iyi olur. Dıştan bakınca delilleri kaydedin ve boşanma davası açmak için bir avukata gidin demek istiyorum ama sizin durumunuz hakkında detaylı bilgiye sahip olmadan bitir demek çok doğru değil.

Canim cok gecmis olsun....bu adamdan kesinlikle hayir gelmez once bi onu soyliyim..sana yalvaricak direncini kirmaya calisacak asla pes etme...o yazismalari bi guzel muhafaza et ve def et o adami..sonra bulabilirsem baska deliller bul ve surundur onu...yoksa ileride sen cok yanarsin

arkadaşlar ayrılmayı asala düşünmüyorum. çünkü onu çok seviyorum.belki onda bazı şeyler bitmiştir.birde kızımız var.

ne biçim bi evlilik
ne saygısız bi eş
yerinde olsam arkama bile bakmadan boşanırım
sen hala düşünüyosun

arkadaşlar ayrılmayı asala düşünmüyorum. çünkü onu çok seviyorum.belki onda bazı şeyler bitmiştir.birde kızımız var.

nasıl yani?

seni aldatan ve aşağılayan hatta sevgisinin bittiğini düşündüğün bir adamı çok seviyorsun öyle mi?

hani kızım için katlanıyorum desen anlardım belki ama şu yorumuna diyecek birşeyim yok..

geçmiş olsun diyorum..

onu seviyorum derken anlamadım şok oldum hatta
sana bunları yapan bu sözleri sarfeden bi insanı nası seviyosun ya hiç mi gurur yapmıyosun
kızınız var diye bu iğrençliği görmezden geliyorum desen yine anlarım da onun için de değil
adam suçunu bile bastırıp seni suçlu çıkarmış

Son düzenleme:
öncelikle şunu söyliyeyim: çocuğum yok, o yüzden kendimi bir annenin yerine koymam mümkün değil. eşimi de çok seviyorum. ama bana hakaret eden, beni aldatan bir insanın yanında altın suyuna da batmış olsa bir dakika bile durmam. bu kendime saygımı, özgüvenimi bitirir. siz böyle devam edebilecek misiniz hayatınıza?

bunu eşinize hissettirin daha çok tepenize çıksın

ne güzel erkek olmak yaa

yap et aldat bi kere heyy adam sana ne oluyor diyen yok kucak açmaya devam :KK31:

X