Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 10 yıllık üyeyim yeni değil ceycey filan değilim. Yüzüne tükürdüm farzet. Hiççç oralara kadar gelemem. Allah o çocukların yüzüne baksın da o alkolikle bir daha aynı yerde bulunamasın. Ben tekin tipli olmayan adamlar kedinin köpeğin yanından geçerken dikkat kesiliyorum aman sarhoş bir şey yapar diye. Bunlar evlatlarını aynı evde yaşatıyorlar.
Bu arada lafın gelişi alkolik değil he adam alkol bağımlısı tedavi görecekmiş de bilmem neymiş

Burdan saydırmak kolay di mi Allah'ın karaktersizi.

Ver adresini ben geleyim korkak hasta ruh
çocuklar nasıl çocuklar? babalarını görünce korkuyorlar dimi? anneye güven de artık tamamen sıfır. çocuklar kızsa eger kendilerine verdikleri değer de sıfır.
karakolda sabahlamislardi. polis gördükçe tetiklenirler.
nasıl cocuklar?

Ver adresini ben geleyim korkak hasta ruh
Siz karı koca asliye ceza bağımlısısınız heralde? Birkaç kapıdan geçmeden sanmıyorum ki benimle muhattap olabilesin
Nihal o çocukların sosyal hizmetlere de bildirilme ihtimali var biliyorsun değil mi ?

Size ne?

Bu gibi çiftler topluma yeni şiddet bağımlısı bireyler sunup duruyorlar işte. Toplumsal olarak kadınlar ataerkil bir kültürde yetiştirildi en başında kabul ediyorum ancak benim anlam veremediğim şey bu işin sonunun bir yerlerde ya hastanelik olacak ya da mezarda biteceği (Rabbim göstermesin) bir kesinlik iken bunu devam ettirmek? alternatiflerini daha kötü olarak görmek? nasıl bir akıl tutulmasıdır ? Gerçekten patolojik bir durum ve adam çalışmayı sevmediği için zaten aralarında simbiyotik ilişki var maalesef.

Ailesinden sevgi görmeyen kadınlar sevilmemişse, aşık olduğu adamın işkencesi ona zevk gibi geliyor (bkz: agonofili) çünkü özünde de sevgi görmemişti zaten. Erkek ne kadar sert davranırsa onun için o kadar idealdir. Böyle erkeklerin sevilme nedeni, katı ataerkil düzendir. Koca, baba, tanrıdır çünkü ve sado mazo eğilimli kadınlara göre er kişisi gerekirse kendi döver ama başkasına dövdürtmez.

Bir diğer ihtimal alkolik tembel takık kocasından öylesine korkuyor ki barışmak zorunda kaldı. Ürkütücü bir ihtimal. Öldürülmekle tehdit ediliyor olabilir.

Nihal 'in ölüsünün bile para ettiğini şahsen ben biliyorum. Burda çoğu kişi sıkışınca eldeki gramı bozdurur, kadın rolex saatini satıyor. Mirasını da yarın bi gün alacak, maddi açıdan arkasına bakmayacak hale gelecek. Ama onunla bitmiyor işte. Nihal psikolojik olarak çok zayıf biri. Üstelik yalnız. Bütün ailesi düşman olmuş, anası bile son yaşadıklarından sonra a 101 kartı bi poşet meyve yollamış. Nihal'in ilk geldiği günü bilirim ben, bu kadın yalnız ayakta duracak biri değil, o kadar sağlam bir psikolojisi yok. Elalem lafına aşırı takılan bir yapısı var. Sinir ve hırsla başına açtığı birtakım işler var. Tonla ağır laf ettiniz diye ay neyse kapıya koyayım adamı tekrar demeyecek. Bir tek yanına gidip adamı evden atmanız seçeneği kalıyor. Yapacak bi şey yok. Nihal bu heriften resmen boşanacak lakin ondan emin oldum. En zor kısım olan resmiyet bitince, o düzen bir kere değişince artık isteseler de eskisi gibi olmaz zaten.

babamın yadigarı saati ancak ve ancak eve erzak almak için satarım.
bana bıçak çeken, çocuklarımı dehşete düşüren, kazalar yapıp hepimizin canını riske atan adam için tuvalet terliği bile satmak akıl işi değil inanılmaz.
o çocuklar kime güvenip korktuklarını söyleyebilecek acaba ya.

Gökhan özen ve aydilge muhabbeti?

Hep cevap veririm ben hadsizlik görünce , mesleki deformasyon
Algılarını açmanı öneririm öncelikle, ayrıca sana öyle bi hadsizlik yaparım ki 2 gün sonra anca algılarsın.

Kadın zaten zenginmiş, maddi özgürlüğü olan biri, bu adamı çekmek için ne gibi sebebi olabilir.

Kapının önünde oturup dedikodu yaptığın komşularınla karıştırma beni. Mesleki deformasyonmuş önce okuduğunu anla sonra mesleğini yaparsın.

Neden bu kadına bu kadar vakit ayırıp yorum yazıyorsunuz hanımlar? Malı mülkü var diye mi? Aynı şeyleri yapan başka biri olsa yine böyle yazar mıydınız? Hadi bir örnek okuyalım:

"Ben memurum, kocam evlendiğimizden beri çalışmıyor. Çok sevdiğim için idare ettim. Babam da destek oldu zaman zaman. Bekarken aldığım arabayı o kullanıyor. İkizlerimiz de arabadayken hız nedeniyle kaza yaptı. Affettim. Sonra bir gece tartıştık, çocukların önünde bıçak çekti... Yine affettim. Kararlıyım boşanacağım ama lafta. Sonra sevgili olarak yaşar gideriz... "

Lütfen yorum yaparken biraz adalet duygunuzu yitirmeden, sağ duyulu ve tarafsız davranın.

Gençler sakin olun banlanacaksınız
Konu sapıyor.
Herkes fikrini söyler de karar Nihale ait hayat onun hayatı
İster boşar ister evli kalır
Bu kadar üst tepkiye ne lüzum var.
Hepimizin tüm tercihleri kitap gibi kusursuz mu, dört dörtlük müyüz? Yooo
Sakin olun biraz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…