Eşim bana aşık değil ama seviyor, bu ne demek?

Aşk denen şey son zamanlarda cinsel arzu'nun yerini aldı. bir erkek bir afet görür, erkeklik duyguları kabarır ve aşık olduğunu sanıp onu elde etmeye uğraşır. yani anlık bir şey. bu yoldan gidersek endişleriniz doğru abi eşinizin mizacını bilmediğimiz için, kesin yapar diyemeyiz. Ama esas olan Aşk, bedene değil ruhun ihtiyacına hitap eder. sevgi ise emek ister. Toparlamak gerekirse, Eğer eşinizin bedensel zaafları varsa her an ucuz aşık olabilir, bunu englemenin yolu yok. Şayet bedensel değil ruhsal bir eksliği varsa bunun sinayllerini vermesi lazım bir şekilde. sizde bunu anlayıp ona göre davranmalısınız. burda evliliğinizin kaç yıllık olduğuda önemli. yeni bir evlilik ise birbirinizi zamnala tanıyacağınız için çok takmayın. Sevgi ise hepsinden üstün.
kendiniz böyle düşüncelerle yormak yerine, kendinizden emin olmayı deneyin.

Kusura bakmayın ama saçma geldi konunuz... Aşkın yerini sevgi alır zamanla İsterseniz eşinizle tekrar çıkmaya başlayın yeniden aşık olması için

Eşim asla yapmaz yani öyle bir kişiliği yok. Asla asla dememek lazım ama yapmaz diyelim o vakit. Biz 1 yıllık evliyiz henüz.
Yorumunuz için tşk.

Anladım canım anlamaz olurmuyum AŞK ne demek sizce ?

Aşk ihtiras, tutku, arzu ve heyecan. Ben sevgi olmasın demiyorum zaten sevginin yanında bunlar da olsun. Eşini arzuladığın için cinsellik yaşayacaksın, erkek hormonların tavan yaptığı için değil. Eşini bazen tutkuyla öpüceksin (yanaktan kastetmiyorum)
Ya ben anlamadım bunları istemek saçma mı? Bunlar zaten olmalı. Eşini seveceksin 4-5 günde bir cinsellik yaşayacaksın onun dışında bir şey yok. heyecan yok bi b yok

Iki yillik evliyim aksam kapi caldiginda esim geldi diye heyecan yapmiyorum mesela ama seviniyorum

sanki aşkla şehveti biraz birbirine karıştırıyo gibisin, erkekler çekici buldukları kadınlarla da öpüşmeye can atarlar. onlara aşıklar mı o zaman ?

Iki yillik evliyim aksam kapi caldiginda esim geldi diye heyecan yapmiyorum mesela ama seviniyorum

işte aslında bu bence... yani hergün bir arada olduğun birisi var. ilk zamanlardaki heyecan ne kadar sürebilir ki...

tutku meselesini öpüşmekle sınırlıyorsun, adam tikli, huylu, ağzıma bişey geliyo gibi oluyo demiş. ya tedavi olacak ya da sen bunu normal görmeye çalışacaksın. bi tane daha ya da derdim ama seviyorsun onu yazmadım o yüzden

Burda size iş düşüyo canım

tabi şu da var; aşkın beraberinde gelen cinsel duygular var onlar ayrı mevzu sen sanırım bundan bahsediyosun , haklısın da. insan eşinin en güzel kadını değilse, eşi tarafından sadece ihtiyaç giderilecek bi nesne olarak görülüyosa bundan daha mutsuz edecek ne var ki evlilik hayatında.. bunu eşinle daha detaylı konuş bence, isteklerin doğrultusunda cinsel hayata renk katmayı deneyin daha çok yeni evlisiniz.

Canım eşin elini yıkarken , dişini fırçalarken bu heyecanı ve tutkuyu bunlara harcadığı enerjiyle kaybediyor olabilir mi acaba

Bu arada bide eşime onu istediğimi söyleyemiyorum diye bi konu vardı fena coşmuştu o konu, okuyup feyz alabilirsin

Zaten sorun da burda. Biz konuşamıyoruz ki eşimle tartışıyoruz ben ağlıyorum o yatıyor sonrasında GÜNLERCE KÜSLÜK SESSİZLİK

Sevgi ve saygi var bol bol. Aski soruyorsan biteli cok oldu. Birbirimize kavusmadan once idi yani flort ve nisanlilik donemi

aşksız da olur ama mutluluk olmaz bence.taraflardan bırı aşık değilse daha da beter aşık olan karsılıksız aşk acısı ceker, ve o karsılıksız aşkta cok surmez öfkeye bırakır yerını ve karakterler zayıfsa ıhanet an meselesı olur . çözüm ya ayrılık yada bazı seylerı kabullenıp umursamamak, çok yıkıcı bır yorum yapmadım ınsallah sewgı saygıda cok onemlı tabıı ve cok guzel ama aşksız bır kadının mutlu olabılecegıne ıhtımal vermıyorum

Benim evliliğim de AŞK yok..
Dolu dolu SEVGİ var..
Aşkın boş hayalden başka bişey olmadığını düşünüyorum..
Sevgi denen duygu daha mukaddes benim gözümde.

bende sevginin ustunlugune ınanıyorum ama aşk'tan sonra gelen sevgiden bahseidyorum 2evlılık yaptım 2.evliliğim aşk evliliği

bence ınsan aşık olup 3-5 gun ac kalmayı uyuyamalı sarkılara anlam yuklemelı oyle evlenmelı

Bence evlilikte tutku olacak cayir cayir yakacak gozleri konusmasi gulusu ask budur tatli tatli heyecanlanirsin onu gordugunde, iliskiye de heyecan katar ask.sevgi de onun heyecaninin alinmis genel hali diye dusunuyorum.

İlk evliliğin nasıldı bende de durumlar karışık sanki ayrılırsam hiç mutlu olamayacakmışım gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…