Eşikli evim için robot süpürge tavsiyesi

byz2642

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
10
0
27
Merhaba, binamız eski bir bine rahat 35 senesi var. Bu nedenle iki oda girişinde büyük eşikler var. Robot süpürge almak istiyorum ama eşiklerden geçebilir mi geçemezse nasıl bir çözüm bulabilirim. Bu konuyla ilgili önerileriniz var mı?

Eşikler kaç santim? Tahminimce 3 santim kadar yüksekliği aşıyorlar ama daha fazlası olmaz diye düşünüyorum

Robot supurgeler esikleri pek aşmaz.

Ama xiaomi vacuum mop pro2+ olan model eşik aşabiliyor, shaggy hali uzerinde gezebiliyor. Ancak cekis gucu yetersiz 2600 pa ve eşik astiktan sonra geri donebilmesi icin hiz alabilecegi belli bir mesafe bosluga ihtiyac duyar.

Her odada mi eşik var? Yoksa banyolara mi girsin istiyorsunuz?

Her odada eşik yok ama salon ve oturma odasında var. Robotu da oralar için istiyorum zaten

Benim mutfağım bölmeli. Mutfak küçük olduğu için nefes bile alınmayacak kadar yaptıkları balkonu kırıp mutfakla birleştirdik çok iyi oldu. Bu yüzden yerde eşik oluştu ister istemez. Zeminle aynı renk bir parke süpürgeliğiyle hallettik. Aşamayacağını düşünüyorsanız siz de ahşap olur vs artık ne olursa minik rampalar yapabilirsiniz. Ben öyle çok güçlü bir süpürge de kullanmıyorum tcl marka. Ama dediğim yere de girip çıkıyor halı üstünde de gezebiliyor

Tavsiye için teşekkürler öyle deneyebilirim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…