Es.rar

gizli46

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
112
-32
25
İyi geceler arkadaşlar eşimin esrar kullandığını öğrendim bununla artık yüzleşmen gerekli dedi yıllardan beri içiyormuş bırakıp tekrar biraz zamandan sonra başlıyormuş keyfine ama ben yıllardan beri olduğunuda düşünmüyorum haraketleri gözleri 10aydan beri bu şekilde sorduğumda ot olduğunu zararsız olduğunu sigaraya konup içtiğini sigara olduğunu söylüyor çevrenizde kullanan varmı biliyormusunuz masum birşey olduğunu düşünmüyorum ama korkmalımıyım

Hiçbir uyuşturucu madde tabi ki masum değil ama malesef çok yaygın kullanımı normal sigara gibi içiyorlar ama asla masum değil

Hiçbir uyuşturucu madde tabi ki masum değil ama malesef çok yaygın kullanımı normal sigara gibi içiyorlar ama asla masum değil
Uykumu yapar uyanıkmı tutar bazen işi nedeniyle 2-3 gece uyumaması gerekiyor ve uyumuyor 3gün insan uyumadan nasıl durur başka maddelerde olabilirmi diye düşünüyorum

Uykumu yapar uyanıkmı tutar bazen işi nedeniyle 2-3 gece uyumaması gerekiyor ve uyumuyor 3gün insan uyumadan nasıl durur başka maddelerde olabilirmi diye düşünüyorum
Başka madde kullanımı da olabilir. Bunları temin etmesi için bir yerden satın alması lazım zaten. Bir noktadan sonra tolerası yükselecektir aynı etkiyi vermeyecektir ya doz artımı yapar ya başka madde kullanımı yapar satın aldığı yerde hap vs satışıda vardır muhtemelen. Başka bir madde kullanımı da yapmış olabilir bilemem 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Sonuç itibariyle uyuşturucu. Zararsız diye bir şey yok. Evde içerse fark etmeseniz mümkün değil zaren leş bir kokusu var

İyi geceler arkadaşlar eşimin esrar kullandığını öğrendim bununla artık yüzleşmen gerekli dedi yıllardan beri içiyormuş bırakıp tekrar biraz zamandan sonra başlıyormuş keyfine ama ben yıllardan beri olduğunuda düşünmüyorum haraketleri gözleri 10aydan beri bu şekilde sorduğumda ot olduğunu zararsız olduğunu sigaraya konup içtiğini sigara olduğunu söylüyor çevrenizde kullanan varmı biliyormusunuz masum birşey olduğunu düşünmüyorum ama korkmalımıyım
Şüpheleniyorsan doğrudur. Önceki bir kaç konunuzdanda hatırladım, sanırım yaşadığınız eşinize konduramama, hayal kırıklığı. Belkide yıllardır gerçekten kullanıyor , sizin bu 10 ay içerisinde farkettiginiz madde ise bambaska bisey. Ülkemizde butarz şeyler okadar yaygın hale geldiki biryerden meyilli insanlar hertürlü pisliğe batabiliyor. Ayrıca sizi evlilik öncesi bu gerçekle yüzleştirmesi gerekirdi, şimdi dalga geçer gibi ben buyum demesi ne saçma. Bir B planiniz olmalı maddi özgürlük kazanmalısınız.

X