Aile Planlaması ertesi gun hapi ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cantanem1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2015
248
127
32
Kizlar merhaba. Eski konumdan belki bilen bilir esimle baristim 1 ay oldu her neyse konum o degil, bu ay iki kez ertesi gun hapi kullanmak zorunda kaldim (zararli felan demeyin kizlar hepsini biliyorum ama oldu artik ) nyse hapi kullanali 10 gun oldu yanlis hatirlamiyosam, dun adet oldum (tam gununde) ama cok garip bi sekilde cok az geliyo. Bebegim ztn daha 1 yasinda insallah hamile degilimdir daha hazir degilim buna olursa olur Allahtan kabumum ama insallah yoktur dun normaldi cok degildi kanamam ama bugun nerdeyse hic yok var ama cok az pofff buda dert mi diyen olcaktir ama o kadar cok sorun yasadik ki biraz kafa dinlemek istiyoruz hazir degiliz

Ertesi gün hapı adet duzenini altust eder.
Normaldir az gelmesi..
Ayrica kondom alirsaniz daha saglikli, aile hekimligi veriyormus ucretsiz!..

Ertesi gün hapı adet duzenini altust eder.
Normaldir az gelmesi..
Ayrica kondom alirsaniz daha saglikli, aile hekimligi veriyormus ucretsiz!..
Hamile olucagimi sanmiyomusunz ? Tabilide bilemezsiniz ama fikir olarak? Ucreti onemli degil oldu bi kere daha dogrusu iki kere diyim dun zaten dogum kontrol hapina basladim artik onlemimi kendim aliyorum

Himm o zaman soyle bir sey diyeyim. Dogum kontrol hapina iliskiye baslamadan 1 2 ay once baslanilmasi soyleniyor cunku bugun dogum kontrol hapi alip aksamina iliskiye girerseniz etkili olacagini sanmiyorum.. bir süre prezervatif kullanin..
Zaten oyle yapiyoruz korunuyoruz o iki kere ilac aldim dedigim gunler haric ztn korunuyoruz hani orda bi sıkıntı yok. Cok karmasık anlattim galiba kusura bakmayin

nerdeyse ilaçların büyük bir kısmı adet miktarında azalma yapabilir bir ayda iki tane almışsınız üstelik gayet normal korkacak bişey yok kasmayın kendinizi..

evet ertesi gün hapı hormonları dengesini bozabiliyor. benim içtiğimde kanamam az gelmişti.
hamile değilsinizdir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…