Aile Planlaması ertesi gun hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ozgurruzgar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2015
732
498
34
Oncelikle merhaba bayanlar yeni uye oldum daha oncedende uye idim malesef telefon degisikliginden sifremi unuttum ve tekrar uye olmak zorunda kaldim.neyse uzatmak istemiyorum adetimin son gunu aksam yani 7.gunu esimle birlikte olduk ve esim dikkatsiz davrandi malesef anlamissinizdir.dun aksamdi ve ben bugun aradan 12 saat sonra ertesi gun hapi aldim cunku suan cocuk istemiyorum bi cocugum var tedavimden dolayi istemiyorum suan sizce ilac etkili olmusmudur isim veremiyorum ama tekli olan 5gune kadar olan ilacti

Aldığınız ilacın prospektüsünde detaylı yazar.bakınız .

Bu konuda hic bir fikrim yok ama size bisu socam ertesi gün hapini eczaneden kendimizmi aliyoruz yoksa doktormu öneriyor ben eczaneden kendim alabiliyormuyum hic kullanmadim o yuzden bide aylik igne yapılıyormuş bi bilginiz varsa yazarmisiniz rica etsem

Etkisini bilemiycem
ama bir insanın hayatı boyunca en fazla 3 kez kullanabileceği bir ilaç
zararını siz düşünün

Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir
aylık iğne yada doğum kontrol hapı farklı şeyler
ertesi gün hapı daha çok tecavüz gibi istenmeyen olaylar için üretilmiş bir ilaç

Canım eczane veriyor. Aslında reçeteli satılcak diyorlardı ama veriyor eczaneler.

Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir
aylık iğne yada doğum kontrol hapı farklı şeyler
ertesi gün hapı daha çok tecavüz gibi istenmeyen olaylar için üretilmiş bir ilaç

Ertesi gün hapı sadece tecavüz edilenler için üretilmedi. Korunmayı unutalar, ani durumlar içinde üretildi. Ayrıca ayatın boyunca 3 kere kullanacaksın diye bir kural yok. Ayda bir kereden fazla kullanmadıktan sonra bir sıkıntı yok. Ne alaka sadece 3 kere googledan mı öğrendiniz bunları? :))))

Bende ilk defa boyle bisey kulkandim canim oda bugun recetesiz aliniyo biraz tuzlu 50tl civari yanikendimiz alabilioz aylik igneyi de duydum ama ben hicbi yontemi kullanmiyorum acikcasi esimde oyle sadece cok dikkatli

ilk 12 saatte kullanıldığında etkisi daha fazla diye biliyorum. ben de 2 kere kullandım ama 12 saati geçmemişti ben de. bi de adetin son günü hamile kalmak neredeyse imkansız. yumurtlama dönemine denk getirmek lazım hamilelik için. çocuk düşünmeden önce hemen hamile kalırım diye sanıyordum ama şuan bildiğin matematik yapıyorum hamile kalabilmek için :) hapı içmesen de olurdu aslında.

Benim kardeşim de dikkatsiz bir ilişki sonrasi ertesi gün hapi almisti ama bebis geldi :)

Simdi sürpriz yumurta diye seviyoruz :)

Iste canim ben hemen evlendimde ilk ay hamile kaldim gelde korkma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…