Aile Planlaması Ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Rabbim sizede nasip etsin İnşallahhh da benim zaten 2 küçük var 😐

Yok cnm yanlış anladım ben çok saol. Yok ne kusuru. Rabbim ablana acil şifalar versin inşallah 😣 🤗
Allaha emanetsin canım adetini kontrol et hakkında hayırlısını versin insallah Rabbim 🤲🤗

Aminn kuzumm Allah razı olsun inşallah 😔 bizim ne yazıkki smear pozitifti HPVyüksek cıktı kolposkopi sonucu pozitif parça alındı sonuç cin3 cıktı Rabbimden herşey ama işte 😔
ahhh çok iyi anlıyorum seni ve ablanı. Allah kimseye yaşatmasın çok berbat bir şey. Rabbim başına gelenlerin yardımcısı olsun 🙏🏻 İllet bir şey yaşamayan bilmez o negatif çıksın diye doktorun kapısında ağlamaklı olduğum günleri hatırlıyorum ciddi anlamda psikoloji alt üst ediyor. Rabbim şifasını versin hemen negatif olsun başka tedavilere gerek kalmasın inşallah 🙏🏻🙏🏻

Kızlar yalvarırım yardım. Benim salı günü korunmasız ilişki yaşadım. çarşamba günü 12 saat geçmeden hap aldım. Bu arada çarşamba yumurtlama günümdü. Bugün de yani haptan 4 gün sonra tekrar ilişki oldu. Sizce gebelik ihtimali olabilir mi. Hap yumurtlamayı kaç gün erteler
Canim korkma ama ben bu hapi 1 saat icinde aldim ama hamile kalmıştım

o şekilde hamile kalmış bir arkadaşın konusu dolaşıyor ortalıkta. Dikkatli olun bence istemiyorsanız. Dediğim gibi spiral varlığını hissettirmiyor eşiniz de daha çok zevk alabilir bu durumdan. Prezervatif çok da erkeklerin rahat ettiği bir yöntem değil ve etkisi de günümüzde az. Dilerim istemsiz bir sonuç yaşamazsınız. Ama bu durumda hamile kalacağınızı sanmıyorum. Bundan sonrasına dikkat edin yeter 🙋🏻‍♀️
Prezervatifin etkisi günümüzde az ne demek? Güncelliğini yitiren bir şey mi ki bu?

üretim hataları çoğalmış bu nedenle yırtık ve patlak çıkan çok oluyormuş. Hatta kalitesi itibariyle de kolay yıpranıyormuş.
Evet biz de 2015-2016’da kullandık hiç sıkıntı yaşamadan ama son iki yılda kullandıklarımızın neredeyse hepsi benim içimde kaldı 🙁 Neyse ki bir yandan doğum kontrol hapı kullanıyorum da riske girmiyoruz.

X