Aile Planlaması Ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Asbei

Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
6.379
11.194
Kızlar yalvarırım yardım. Benim salı günü korunmasız ilişki yaşadım. çarşamba günü 12 saat geçmeden hap aldım. Bu arada çarşamba yumurtlama günümdü. Bugün de yani haptan 4 gün sonra tekrar ilişki oldu. Sizce gebelik ihtimali olabilir mi. Hap yumurtlamayı kaç gün erteler

Hap yumurtlamayı etkilemez ki yumurtaya giren spermi öldürücü etki yapar bir nevi döllenmeyi engeller diye biliyorum ben

Hadi bir kaza olmuş ertesi gün hapı kullanmak zorunda kalmışsınız. Sonrasında neden korunmasız ilişkiye giriyorsunuz ki? Adı üstünde "ertesi gün" hapı, "geçmiş ve gelecek hapı" değil.

Bir eczacı arkadaş varsa daha net bilgi verir ama o ayki yumurtanızı tamamen yok eden bir şey olduğunu sanmıyorum. Sonrasına etki mantıklı gelmedi.

Hap yumurtlamayı etkilemez ki yumurtaya giren spermi öldürücü etki yapar bir nevi döllenmeyi engeller diye biliyorum ben
Engeller yumurtayı bastırır yada engellermş öyle yazıyor. Sizce olmaz dimi hamilelik

Hadi bir kaza olmuş ertesi gün hapı kullanmak zorunda kalmışsınız. Sonrasında neden korunmasız ilişkiye giriyorsunuz ki? Adı üstünde "ertesi gün" hapı, "geçmiş ve gelecek hapı" değil.

Bir eczacı arkadaş varsa daha net bilgi verir ama o ayki yumurtanızı tamamen yok eden bir şey olduğunu sanmıyorum. Sonrasına etki mantıklı gelmedi.
Çarşamba yumurtlama günümdü. Nede olsa çoktan çatlamış yok olmuştur diye bi cesaret yaptım işte 😭

Çarşamba yumurtlama günümdü. Nede olsa çoktan çatlamış yok olmuştur diye bi cesaret yaptım işte 😭

Kullandığınız ilacın ismini hatırlıyorsanız online prospektüsüne bakın, yarın sabah da bir sağlık ocağına hiç olmazsa gidip doktora sorarsınız.

Yumurtlama takibi hiç yapmadım ama forumda okuduğum konularda çatlatma iğnesi olup o sırada belli bir sürede ilişkiye giren arkadaşlar vardı. Çatlamadan sonrası daha mı riskli acaba? Umarım istenmeyen bir gebelik yaşamaz ve bundan sonra korunursunuz.

evli değil misiniz kalsanız ne olacak istemiyor musunuz bebek? Ayrıca endişe etmeyin etki etmiştir.

2 ay önce kullandım ertesi gün hapını kullanmaz olaydım. Haftada adet oluyorum. Yani 1 hafta kanama duruyor 1 hafta kanamam oluyor.Hormonların içine etti. Keşke kullanmasaydınız. Ayrıca içinde de yazıyor her korunmasız ilişki için 1 tane. Yani sizinki tamamen şansa kaldı.

2 ay önce kullandım ertesi gün hapını kullanmaz olaydım. Haftada adet oluyorum. Yani 1 hafta kanama duruyor 1 hafta kanamam oluyor.Hormonların içine etti. Keşke kullanmasaydınız. Ayrıca içinde de yazıyor her korunmasız ilişki için 1 tane. Yani sizinki tamamen şansa kaldı.
Yok konu sahibinin içtiği 1 ay spermleri kapıdan sokmuyormuş 🥴 yoksa 2.korunmasız olmazdı siz bilmezsiniz yok oluyor ne de olsa çatlayınca
Çatlayın sdfhk

Yok konu sahibinin içtiği 1 ay spermleri kapıdan sokmuyormuş 🥴 yoksa 2.korunmasız olmazdı siz bilmezsiniz yok oluyor ne de olsa çatlayınca
Çatlayın sdfhk
Aaaaaa bu şimdimi söylenir. 96 tlcik bayıldık bir hapa bilseydik 1 ay korunmasız sekis yapardık. 😂 😂

X