Aile Planlaması ertesi gün hapı kullananlar bakabilir mii

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Anladım canııımmm Rabbim en doğru zamanda hayırlısını verir inşallah bende tezden olurum adetımı ınsallah
amin canim ne zaman hayirlisi olacaksa o zaman versin. Insallah sen de tez zamanda adet olup rahatlarsin canim ama strese sokma kendini.daha cok gecikmesine sebep olabilirsin

Merhaba kızlar. 4 gun önce ella kullanmak zorunda kaldım. Kullandığımdan beri geçmek bilmeyen bi baş ağrım var. Reglime normal şartlarda 10 gun var. Ancak bu baş ağrısı delirtecek. Aynı zamanda migrenimde var. Bu ağrı ella dan mi migren den mi bilemedim. Ella kullanıp baş ağrısı yaşayan var mı?

Merhabalar ella yi iliskiden 2gun sonra aldim.iki gun icinde kahverengi kanama oldu yani bugun.cok korkuyorum hamilr kalma ihtimalim var mi acaba.adetime dha iki hafta var.benim gibi ayni durumu yasayanlar oldu mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…