Aile Planlaması Ertesi gun hapi acil cevap lutfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Sinekkusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
18
1
28
Merhaba benim bir sorum olacak. Ben bakireyim sevgilimle daha once hic iliskiye girmedik surtunme yoluyla sevisiyoruz gecen o surtunerek bosalmak istedi bende kirmadim. Fakar prezartifin yani biraz yirtik çıktı ve benim yan bacagima vajinal bolgeye doğru biraz döl akıntısi oldu. Ben hemen sildim yikadim bakirelige ve az akintiya güvenmedim ertesi gub hapi aldim ve kullandım ve bende midede gazdan bve duygusalliktan başka hic birnyan etki olmadi taaaki suan adetime 10 gun var ve goguslerde cok agrim olmaya basladi duygu durumum artti bunu korkmam gereken bir konu var mi

10 gün sonra öğrenirsin merak etme

Goguslerde bu kadar sislik olmasi normal mi peki ?

İlaç yan etki yapmış olabilir.
Bir de sana abla tavsiyesi olsun pişman olacağın yollara girme. Bunu senin fizik ve ruh sagligin için söylüyorum. Bak o ictigin hap şuan senin hormonlarına öyle çok zarar verdi ki...

Evet bende zaten yeterince tavrımı belli ettim. Cok buyuk yan etkiler gormesemde dusunmesi bile yeter. Size de cok tesekkur ederim

Sevişirim , sürtünürüm, ama bakireyim
Bakire bakire birde hamile kalmayasın

Cinsel iliski olmadi kizlik bozulmasi ya da cinsel pozisyon olmadı sadece bacaga dogru korundugu halde yirtilan yerden akinti olduguna sahit oldum o anlamda

Her şey zarda bitiyor ya ondandır ondan.

Konu sahibi: hamile değilsin merak etme. Vajinaya boşalmadıktan sonra hamile kalman çok zor.
Cinsel iliski olmadi kizlik bozulmasi ya da cinsel pozisyon olmadı sadece bacaga dogru korundugu halde yirtilan yerden akinti olduguna sahit oldum o anlamda

Bişey olmaz. İlaç yan etki yapıyordur herkeste farklı yan etkiler yapar.

Eğer dediğin gibi sadece sürtünme varsa boşa hap almışsın ama garanti olsun demişsin o da göğüslere etki etmiş .
Kafana göre ertesi gün hapı alma hormonlarına müdahale ettiğin için göğüslerin şişiyor.
10 gün sonra regl olursun

O an ki korkuyla 1 saat icinde aldım. Bakireyim evet o an onu dusunemedim ve internette yazılan bakireyken de zardan gecer yine hamile kalma oranin var diye yazilar okudum. Pismanim bir daha asla!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…