Aile Planlaması Ertesi gun hapi acil cevap lutfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet bebek Allah vergisi bazılarının yapmadığı şey kalmıyor bebekleri olmuyor bazılarının hiç istemediği halde başına geliyor işte. Evet zardan geçebilir ama anatomik olarak zar baya geride ondan dedim sadece sürtünme ise diye.

İyi bir ders olmuş sana hazır olmadığın sonuçlarına katlanamayacağın şeyler yapma . %100 korunma diye birşey yok olursa olur.

İyi de bakire olmuyorsunuz ki. Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?
Ayrıca hamile değilsinizdir. Gerçi oladabilir belli olur adet günün geçerse.

Her zey olabilir ben sadece danışmak bunu cevremdekilere anlatamadigim icin burdan yardim almak istedim
Kalmasın korkma ama dikkatli ol bugün cebinde prezervatif taşıyan erkek yolunu yapıyordur, birlikteliğin bacım .dipnotum olsun sana

Haklisiniz tesekkur ederim

Yani sırf zar çatlamasın patlamasın diye neden sürtünerek ilişki yaşıyorsunuz? Yarın bir gün başkasıyla evlendiğinizde kan gelince hiç ilişki yaşamamış mı oluyorsunuz?
Eğer size cinsel birliktelik doğru gelmiyorsa tamamen yaşamayın ama normal geliyorsa tamamen yaşayın.

Iste tamamen bu korkulari yasamamak için surtunme yolunu deniyoruz. Denemekte degil sadece rahatsiz degiliz bu durumdan hic beklenmedik bir durum oldu bu

Bakire olman bişey ifade etmiyor bakire olup Doğum yapan Doğum esnasında kızlık zarı yırtılanlar var bazı kadınların kalın oluyo yırtılmıyo ilişkide Dogumda doktorlar kesiyo ben çok duydum

İlacın yan etkileri olma ihtimali yüksek gögüs ağrılarından. psikolojik stresde cabası..takma kafana..muhtemelen adet olucaksın ve hamile olmadığını anlayacaksın.

Dipnot: yanında prezervatif taşıyan adama güvenme niyeti biraz bedensel hazlar sanki.
Sonuçta güvenmezsen istemediğin şeyleri yaşamak zorunda kalmazsın

Merhabalar,

Geçen ay ayın 20'sinde regl oldum . 13'ünde ilişki yaşadım içime boşalma olmadı ama yinede Ella hap kullandım ne zaman kan testi yaptırmalıyım? Gebe olma ihtimalim varmı sizce ?

Şimdiden cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…