Ertesi gün hapı 20 günlük gecikme

Sadece bir kez kullanmış ilişkiden sonra ki sabah 12 saat sonra falan sanırım kuzenim daha ilişki den dört beş saat sonra kullanmıştı ama oldu yani çokta önleyen bir ilaç değil dikkat etmek lazım
İlişkiden hemen sonra kullanmak etkiyi dahada arttırıyır. Geçen zaman içerisinde yumurta döllendiyse bir etkisi olmuyor

İlişkiden hemen sonra kullanmak etkiyi dahada arttırıyır. Geçen zaman içerisinde yumurta döllendiyse bir etkisi olmuyor
Bilemiyorum bikaç saat sonra alan da 12 saat sonra alıp kalanda var döllenme zaten hızlı olan bişey değil 1tam günü bulabiliyor gebelik istediğim için biliyorum doktordan. O yüzden bu haplar korunma yöntemi değil. İstemeyen prezervatif kullansın

Merhabalar, ilişkimden sonra ella ertesi gün hapı kullandım. Sırada ki adet döngüsü atlattı ve 20 günlük gecikme söz konusu. 2. adet dönemine 1 hafta kaldı. Bu kadar gecikme olması normal mi?

Bir de mukusumsu bir akıntı var yumurta beyazı gibi.

Bu testleri adet olamayınca farklı zamanlarda yaptım. Negatif görünüyor ama gecikme gecikme devam ediyor. Hamile miyim acaba?
Eki Görüntüle 2695808
Ertesi gün hapları böyle düzensizlikler yapabiliyo hiç kullanılmasa daha iyi ama hamilelik yoktur bana göre en güvenilir korunma yöntemi prezervatif biz Okeyin nirvanasını kullanıyoruz hazzı da çok arttırıyo aklında olsun senin de ama endişelenme hamile değilsin bence 😅

Ertesi gün hapları böyle düzensizlikler yapabiliyo hiç kullanılmasa daha iyi ama hamilelik yoktur bana göre en güvenilir korunma yöntemi prezervatif biz Okeyin nirvanasını kullanıyoruz hazzı da çok arttırıyo aklında olsun senin de ama endişelenme hamile değilsin bence 😅
Teşekkürler :KK200: önerini dikkate alacağım :KK76::KK68:

X