Ertesi gün hapı 20 günlük gecikme

Bir hafta içinde bir gebelik testi yap eczaneden alıp için rahat etsin adetini tam görmüşsün yoktur gebelik çok büyük ihtimalle
Merhaba bugün adet bitimimden 4 gün geçti ve ecz almış olduğum testi yaptım. Negatif çıktı artık içim rahat edebilir değil mi

İlişki başından itibaren prezervatif kullanmadıysanız zevk suyu dediğimiz sıvı içinde de bir miktar sperm var. Ella güvenilir bir koruma değil kuzenim o şekilde ikinci bebeğe hamile kaldı ve bir ay öncesi de arkadaşım hamile olduğunu öğrendi şöyle olmuş yeni evliydi o sıra ellayı içmiş bir hafta sonra kısa bir lekelenme yaşamış tam kırk beş gün geçti elmadan ve gebelik olduğunu öğrendi çok şaşırdık ama nasip inşallah gönlüne göre olur
Hapı ne kadar süre sonra kullanmış, nasipte varsa her türlü olurda normalde ella yüksek hormon içeren bir gebelik engelleyici ilaç

Hapı ne kadar süre sonra kullanmış, nasipte varsa her türlü olurda normalde ella yüksek hormon içeren bir gebelik engelleyici ilaç
Sadece bir kez kullanmış ilişkiden sonra ki sabah 12 saat sonra falan sanırım kuzenim daha ilişki den dört beş saat sonra kullanmıştı ama oldu yani çokta önleyen bir ilaç değil dikkat etmek lazım

Sadece bir kez kullanmış ilişkiden sonra ki sabah 12 saat sonra falan sanırım kuzenim daha ilişki den dört beş saat sonra kullanmıştı ama oldu yani çokta önleyen bir ilaç değil dikkat etmek lazım
Zaten ellayı kullanmadan dönce döllenme gerçekleştiyse bir etikisi olmuyor.
Spiral hepsinden daha korumalı oluyor ama onunda ufak bir ihtimali var, gerçekten nasipteyse bir şekilde oluyor.

Zaten ellayı kullanmadan dönce döllenme gerçekleştiyse bir etikisi olmuyor.
Spiral hepsinden daha korumalı oluyor ama onunda ufak bir ihtimali var, gerçekten nasipteyse bir şekilde oluyor.
Spiralle de komşum gebe kaldı kaymış mı ne bence en garanti yöntem prezervatif. Yada üç aylık iğneler var ondan gerçi ben bebek istiyorum aylardır korunmak nedir bilmiyorum bebekten sonra zor alışıcam korunmaya 😅😅

P
Spiralle de komşum gebe kaldı kaymış mı ne bence en garanti yöntem prezervatif. Yada üç aylık iğneler var ondan gerçi ben bebek istiyorum aylardır korunmak nedir bilmiyorum bebekten sonra zor alışıcam korunmaya 😅😅
Prezervatif kullanıp hamile kalan bir çok kişi var %100 garantisi yok
İnşallah bebeğiniz olur, sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bana da yardımcı olur musunuz ?
13 ekimde adet oldum nisanlimla 16 ekimde beraber olduk 4 kez ust uste ama içime bosalmadigini soyledi adetimin 3.gunuydu 18. Saatte ella ertesi gün hapi aldim.
25 . Gün erken gebelik testi yaptim negatif cikti 35. Gunde yaptim yine negatif cikti normalde adetim en gec 18 kasimda gelmesi gerekiyodu 9 gün gecti hamile degilimdir dimi aslinda adetliyken hamile kalinmaz diyolar ama bilmiyorum çok korkuyorum

Bana da yardımcı olur musunuz ?
13 ekimde adet oldum nisanlimla 16 ekimde beraber olduk 4 kez ust uste ama içime bosalmadigini soyledi adetimin 3.gunuydu 18. Saatte ella ertesi gün hapi aldim.
25 . Gün erken gebelik testi yaptim negatif cikti 35. Gunde yaptim yine negatif cikti normalde adetim en gec 18 kasimda gelmesi gerekiyodu 9 gün gecti hamile degilimdir dimi aslinda adetliyken hamile kalinmaz diyolar ama bilmiyorum çok korkuyorum
Canım büyük ihtimalle adet dönemi yoğun hormon alışından dokayı ekstre gecikme söz konusu. Bir de sağlığın için tavsiyem adetliyken birliktelik yaşamamaya çalış😊😇

Yapamiyodum canim ben korkuyodum o gunde olmaz diye dusunmustum ama oldu zaten bidaha kendimi böyle bi duruma sokmam inşallah yoktur boyle bisey karnim agriyo sürekli ve midemde bi siskinlik oluyo hapin yan etkileridir dimi bunlar

Yapamiyodum canim ben korkuyodum o gunde olmaz diye dusunmustum ama oldu zaten bidaha kendimi böyle bi duruma sokmam inşallah yoktur boyle bisey karnim agriyo sürekli ve midemde bi siskinlik oluyo hapin yan etkileridir dimi bunlar
Bir eczacıya durumdan bahset mutlaka. Yan etkisi mi bilemiyorum.
Bir de test yaptır için rahat etsin.

Adetime 1 hafta kala ilişkiye girdim çok dikkatliyim korunma konusunda anksiyete bozukluğumda var panik yapıyorum prezervatif yırtıldı 1 saat sonra ella içtim adetim 27 gün kadar gecikme ile oldu üstüne görme durumu korkutuyor şimdide bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olur musunuz

Ella yan etkileri çok olumsuz bir hap. Ben bir kere kullandım, ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. Gecikmeye ek olarak sürekli öğürme mide bulantısı yaşadım. Uzun süre adet göremedim 2 ayda filan kendime gelebildim. Artık düzenli olarak d.kontrol hapı kullanıyorum daha sağlıklı.

Ella yan etkileri çok olumsuz bir hap. Ben bir kere kullandım, ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. Gecikmeye ek olarak sürekli öğürme mide bulantısı yaşadım. Uzun süre adet göremedim 2 ayda filan kendime gelebildim. Artık düzenli olarak d.kontrol hapı kullanıyorum daha sağlıklı.o

Ella yan etkileri çok olumsuz bir hap. Ben bir kere kullandım, ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. Gecikmeye ek olarak sürekli öğürme mide bulantısı yaşadım. Uzun süre adet göremedim 2 ayda filan kendime gelebildim. Artık düzenli olarak d.kontrol hapı kullanıyorum daha sağlıklı.
O zaman herhangibir sıkıntı yoktur dimi benim durumumda ilişkiden nerdeyse 1 ay somra adet gördüm

X