Gebeliğe Hazırlık Ertes72 sonrasında oluşan kanama !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer istiyorsanız rabbim gönlünüze göre versin. Benim içinde rabbim esirgesin ya Allah korusun
Bende dune kadar oyleydim biliomusun asla istemem diyordum sonra nolduda kim kanima girdide istedim hala daha anlamis deilim cok aşırı karşıydim cocuga hala bile tereddutlerim var ama olmasin demiorm suan icin en azindan seni anliyorum o yüzden

Eğer istiyorsanız rabbim gönlünüze göre versin. Benim içinde rabbim esirgesin ya Allah korusun
Bende dune kadar oyleydim biliomusun asla istemem diyordum sonra nolduda kim kanima girdide istedim hala daha anlamis deilim cok aşırı karşıydim cocuga hala bile tereddutlerim var ama olmasin demiorm suan icin en azindan seni anliyorum o yüzden

İnşallah adet ölürüm ben ya onu bekliyorum şuan birtek ötesini düşünmek istemiyorum

İnşallah adet ölürüm ben ya onu bekliyorum şuan birtek ötesini düşünmek istemiyorum
Ayni bensin suan birde o degil adetmi olduk ara kanamami ama sen beklemesen mi acaba yani beklede bu yasadigin adet olabilir seninki ara kanama dendigi zaman sende arastirmisssindir genelde kahverengi ve az az gelmesi seklinde yaşanmış hep seninki bildigin adet gibiydi sanki benimkide bitti dun benimkide şöyle adet gibiydi 6 ile 8 gun surdu o beni dusundurdu adette öyle surer az gelsede ama gelişi adet gibi deildi miktar ve renk olarak onu anlayamadim kendimkini hic anlamadim mesela bnm adetim 35 gun olarak girmistim uygulamaya duzensiz gerci ama 35 40 desek gelme gunu olarak ozamanda tam zamani veya 35 dersek de 2 gun gecikti bu duruma bakarsakda adet oldum ve bitti demem lazim ama iste emin olamiyorum

Aynen bende emin olamıyorum işte lekelenme gibi değildi benim bildiğimiz adet gibiydi ama mesela ara ara adet olacaksan karın ağrısı vurur ya ara ara ondan oluyor eğer ara kanamayı saymazsam ayın birinde adet olmam lazım sekiz gün sonra eğer ara kanamayı sayarsam 12 sinde olmam lazım bakalım nasıl olacak alma şansın varsa erken gebelik testi al yap bir kaç kişide okuudum tıpkı senin gibi yedi sekiz gün lekelenme şeklinde olmuş ilaçtan sonra ve on gün gecikme yaşamışlar adetlerine

Yapma yaa beklicem yine ozaman hay allahm yanliz beyaz akıntı geliyor ya yogun kremsi sulu deiilde yoğun yapışkan mi denir ona mukus gibi iğrenç ama oylee birsey geldi yumurtlama olamaz heralde dmi sende olmusmuydu akıntı beyaz benimkibgibi

Evet bak o akıntı bendede oldu böyle hafif sarımsı ama yoğun bir akıntı başladı kanmadan sonra büyük ihtimalle ilaç yaptı die düşündüm normalde de biraz yoğun akıntım vardı ama bu biraz daha yoğundu

Hayırlısı ile bir adet olsaydık rahatlasaydik ya sıkıntı stres sivilce yaptı hep

Stresden o sivilce kesin ozaman ilacdan oldu akıntı pvulasyob testi yaptm negatif cikti ala ala

Sizinde ara ara adet sancısı gibi kasık ağrınız oluyor mu adetime bir hafta kaldı ve gün içinde adetim yaklaştığında olan ağrılar oluyor kısa küçük ağrılar ama merak ettik sizde nasıl

Sizinde ara ara adet sancısı gibi kasık ağrınız oluyor mu adetime bir hafta kaldı ve gün içinde adetim yaklaştığında olan ağrılar oluyor kısa küçük ağrılar ama merak ettik sizde nasıl
Yaa bendede cok az oluyor sanki göğüs uçlarım aciyor bazen belime agri giriyor akinti bugunde az birsey vardi yumurtlama testi yaptım yine bir tık daha koyulasmis negatif diye geciyor tabide ee ozaman bu adetmiydi cunku adetten hemen sonra yumurta olmaz ya ondan mi bu sekilde acaba

Olabilir bak bilmiyorum ki adet olacakmışim gibi kasık ağrım var vurup gidiyor yedi gün kaldı inşallah zamanında olurum ya. Akıntı bugün daha azdı bendede normal rengi daha az olmuştu birdaha böyle bir ilaç kullanmam ya alt üst oldum

Nasıl birşey o ilkkez duydum iyi birşey değil mi negatif olması
Ovulasyon tedti yumurtlama testi adetten sonra 10 gun sonra yumurtlama oluyor ya yada 14 16.gun kisiye gore degisiyor onun testleri var satiliyor gebelik testine benziyor ama gebelik testi degil tabi yumurtlama olduysa cift cizgi cikiyor yaa birde adetten sonra hemen genelde yumurtlama olmuyor ondan test yaptim adet donemimmiyfi acaba anlamak icin

Anladım eğer ara kanamayı saymazsak adetine tahminen ne kadar kalıyor

Olmam lazimdi bilee su siralar ama düzensiz ki hay allah

Olmam lazimdi bilee su siralar ama düzensiz ki hay allah
Hadiya inşallah hayırlısı ile olursun gecikme yapabiliyormus ama bilemedim benim düzenliydi yedi günüm var eğer gecikme yaşarsam ilaç yüzündendir düzenli maydanoz suyu içmeye başladım belki sökücü olarak ise yarar olsakta rahatlasak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…