Gebeliğe Hazırlık Ertes72 sonrasında oluşan kanama !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk iki gün yoğun kanama ve kasık ağrılı geçti bugün orta ağrı ama kahve rengi lekelenme gibi kanama oldu adetin son günü yaşanan kanama gibi geldi sizin peki
Vala sabah benim bitti gelmez dedm sabah kirmiziydi sanki aktı sonra durdumu noldu suan hcbirsey anlamadim biticek diorm devam ediyor kirmizi degil diorm kirmizi wcde aktigini görüyorm kirmiziymis diorm bu defa da camur siyah kahve gibi geliyor ne söküyor nede duruyor naptigini oda bilmiyor bence

Bendede ilk iki gün adet kanaması gibi oldu din lekelenme şeklinde kahve oldu bugün bitti gibi ama bitmedi gibi anlamadım gitti

Bende ilkkez böyle birşey yaşadım benim bitti gibi bakalım ne zaman olcam adet çok sıktı bu konu beni belirsizlik özellikle
Seninki adet gibi geldi bana ya cunku benimki mesela 5 gundur ayni olcude gelior biliomusun sbh artiyor aksam azaliyor bitti diyorum ertesi sabah tekrar geliyor ala ala degisik vala

Ne kadar çok mu mesela az mı benim ilk iki gün coktu adet gibi aynı ama sonraki gün azaldı diğer gün bitti dört gün sürdü şuan yok mesela
Aaa benim 6.gun dimi suan 6 oldu diye saydimm eeee benim hala geliyor azaldi diyorum akmaya basliyor sonrada azaliyor aksama doğru bitmedi 6 gun hep ayni geldi agrim yok ama ve az az desem dogru olur sonucta sokulme gibi deildi hic ve sbh cogaliyor gibi azdan daha cok oluyor aksama dogru daha az geliyor 6 gun gep oyle oldu kahverengii takiliyor

Benim ilk iki gün adet gibi kırmızı akışkan ve çok aktı baya kanadım sonraki gün kahve ve az sonraki gün de adetin aon günü gibi kahve lekelenme gibi aktı ve bitti dört gün sürdü sadece sence neden acaba adet mi gördüm adetimde beş gün sürer normalde ara ara adet olacakmış gibi kasık ağrım var onun dışında biraz akıntım var başka birseyim yok

Yapma yaa hala agrin olmamasi lazim ama ya bilemedim seninki adet gibi gelmis benimki de dun vardi bugun yok denecek kadar kac gun oldu 7 mi 8 mi oldu bugunle beraber oylee birsey oldu suan hala şiş karnım ya anlamis deilim senin adet de olsa kisa surmesi normal seninki bana cok normal geldi benimkini de hic anlam veremedim bnmde adetim 6 gun surerdi de adet gibi deildi bnm ama adet die sayilmalimi bilmiorm

Baktım üç dört gün sürüyormuş bu ara kanama benim tam dört gün sürdü ilk iki gün yoğun sonraki orta son gün lekelenme şeklinde ama arara kasık ağrısı var adet olacakmış gibi yan etkileri arasında alt karın ağrısı var ama sekiz gün lekelenme normal mi ya neden okadar sürdü senin ki

Benim adetime dokuz gün kaldı bakalım ne zaman olucaz eğer bu ara kanamadan başlarsak saymaya ayın 12 sinde olmam lazım onu saymazsak da normal adet zamanın ayın 1 i bazılarında on gün bazılarında dokuz gün yedi gün gecikme olmuş bazılarında ise hiç gecikme olmamış

Bilmrm hala cok minik gelmiş mesela yaa acaba sokulmedi ya benim az az geldi hep ondan mi uzun surdu ki yaa yaziyor ztn uzun yada kısa surebilirmis ama ara kanamami bu adetmi oldm blmiorm 1 ay sonra gelme durumuna gore anlicam

Aynen hic gelmeyip 2 3 ay gecikende varmis benim kesin gecikir gerci bebek dusunmeye basladim bu ay esimle onu icmeden once düşünseymisiz ins gebe kalirsam ikiz olma riski olmaz ya dogum kontrol hapi içerken sonrasinda hamile kalinirsa ikiz riski yaziyor umarm ertesi gun hapi sonraki ay gebe dusunenler icin ikiz riski tasimaz hic bulamadim da bilgi

O konu hakkında bilgim yok erken gebelik testi alıp deneyebilirsiniz bak ilişkiden 20 gün sonra adete bir kaç gün kala yapınca net kesin sonuç veriyormuş

Benim tam açıklamada yazılan şekilde oldu 4 ila 10 gün içinde 3 4 süren ara kanama yazıyordu aynı şekil oldu kasık ağrısı var yan etkileri içinde bende ara ara sanki adet olacakmışim gibi kasık ağrısı yapıyor bakalım ne zaman adet göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…