Gebeliğe Hazırlık Ertes72 sonrasında oluşan kanama !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ewt yaa haklisin olcakmis gibi bazen agri giriyor ama suan birdeyim yok gercide bakalim nolck ovulasyon testide tatmin etmedi beni nese artik amann hehehe

Amin cnm yaa yine yumurtlama testi yaptim 2.cizgi dahada siliklesti sanki ya adetmi olcam ben ya acaba bu sbhda deli gibi kasiklarimda agri vardi ala ala
Belki adet olacaksınızdır benimde dünden beri adet ağrım var son üç günüm kaldı hadi inşallah olurum yumurtlama zamanı çoktan geçmiştir çünkü ilacı kullanali iki buçuk hafta olacak

Belki adet olacaksınızdır benimde dünden beri adet ağrım var son üç günüm kaldı hadi inşallah olurum yumurtlama zamanı çoktan geçmiştir çünkü ilacı kullanali iki buçuk hafta olacak
Dimi ya bayaga oldu benimde dunden beri acayip agrim oluo arada.ve ateş basiyor gogus uclarim acıyor hay alalhm

Dimi ya bayaga oldu benimde dunden beri acayip agrim oluo arada.ve ateş basiyor gogus uclarim acıyor hay alalhm
Eğer gebe olmadığından eminseniz ebru Ceylan adet sökücü masajı varmış onu deneyebilirsiniz ben dünden beri denedim sancılarım sıklaştı son iki günüm kaldı adetime bakalım inşallah olcam sanki sürekli adet ağrım var kasıklarda hergun biraz daha vuruyor

Vala benimde belirtiler var olmadim daha bakalım

Kahve akıntım geldi galiba sabaha adet olurum tam günümde bir gün gecikme oldu sayılır
Yaa bak senin gelcek baslangic bu sende unuttum ya okadar da yazistik kanama olmustu dimi tabi bayaga aset gibi kanaman olmustu hatta kac gun geçti ustunden bugune kadar bugun gelmis kahverengi de olsa baslangicda oyle oluyor zaten ya

Kahve akıntım geldi galiba sabaha adet olurum tam günümde bir gün gecikme oldu sayılır
Yaa bak senin gelcek baslangic bu sende unuttum ya okadar da yazistik kanama olmustu dimi tabi bayaga adet gibi kanaman olmustu hatta kac gun geçti ustunden bugune kadar bugun gelmis kahverengi de olsa baslangicda oyle oluyor zaten ya

Yaa bak senin gelcek baslangic bu sende unuttum ya okadar da yazistik kanama olmustu dimi tabi bayaga adet gibi kanaman olmustu hatta kac gun geçti ustunden bugune kadar bugun gelmis kahverengi de olsa baslangicda oyle oluyor zaten ya

İki hafta geçti galiba ayın 14 ünde ara kanamam olmuştu bugün adet günümde gecikme olmadan kahve rengi çamur gibi geldi ama saat geçtikçe değişiyor sabah kahve ve çamur giybiydi şimdi baya koyu kırmızı katı biraz pıhtı ama kanamam var yani adet oldum zor sökülüyor gibi hissediyorum sen nasılsın oldun mu adet

Seninkiyle benimki ayniydi dimi benimde 2 hafta geçti ozaman adet belietilerim var ama olmadim hamile deilsem bilmiorm tabi

Seninkiyle benimki ayniydi dimi benimde 2 hafta geçti ozaman adet belietilerim var ama olmadim hamile deilsem bilmiorm tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…