Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

hayret hangı urunlerını kullandınzda memnun kalmadınz ben herurununden memnumum elbette süper ötesı değil sonucta kul yapımı uzaydn gelemdıya ama dogru kullanılırsa cok guzel urunler
cevap verdiğim arkadaşın mesajında yazıyordu bulaşık matikten memnun kalmadım diğer kullandığım ürünlerden memnunum ama bahsettiğim marka daha güvenilir geliyor şu anda..

bende vazgeçtim sürekli bulanık bardaklar görmekten çok sıkıldım, misafiri bırak kendim bile içmek istemiyorum onlardan, 18 tane bardağıda attım çöpe çünkü ersağın bıraktığı izler hiç bir şekilde geçmedi resmen çizik çizik oldular birde üstüne kirli su dökmüşsünde öylece kuruyup kalmış gb görünüyorlardı

sırf sponsorum olacak düşüncesiz yüzünden almıyorum, alamıyorum bir türlü ersağ ürünlerinden. eşimin adına üyelik alıcam düzgün bir sponsor bulursam.

gecenin 23.30 unda msj atıyor bana ya, bu ay olan promosyonlar diye, terbiyesiz. 40 kere de söyledim bana msj atma diye. düzgün bir sponsor bulana kadar kesinlikle almıycam.

Son düzenleme:
sponsorsuzda oluyor sanırım sitesinden denediniz mi? illaki sponsor olsun istiyorsan bilemicem tabi, sponsorumun bana hiç bi yararı dokunmadı anca aldıklarımdan kar yapıyor, bide arayıp satsana üye yapsana diyor :) bende tersledim bi daha aramadı

aaa bilmiyordum hiç, çok teşekkürler. öyle bir imkan varsa kesinlikle öyle alırım, hemen bakıcam şimdi. sizin sponsorunuz var mı?

Şampuanda neden bırakıyorsunuz memnun kalmadınız mı?
Bence bi sakıncası olmaz herşeyi her yerde kullanıyoruz nasılsa.
Ben şu anda başka bir marka aldım organik diye geçen,okuduğum yorumlarda iyi diye yazıyordu ama hiç memnun değilîm.

Çok tereddütle verdim siparişimi şimdi yine hata mı yaptım acaba diye düşünmeye başladım,sizleri okuyunca.
Umarım bulaşık matikten memnun kalırım.
Sıvıyı mı kullanıyordunuz?
Ben toz olanı sipariş verdim.

canım dedıgın gıbı bulaşık matık cok sıkıntılı bı urun.bendne ilkkez urun alana kensınlıkle vermıyorum bulasıkmatıgı.bulasıkmatık makına kımsaldan tam çözunene kadar sıkıntı yapıyor.ama sonrasında gercekten guzel bı urun.bulasıkmatıgı caydanlıgında dene bıkasık demlıge at bıtaşım kaynat yarım saat kadr beklet demlıktekı suyu atma onld abulasıkyıka.demlıgın içini bembeyaz göreceksın canım.makınan da kımyasaldan arındıktan sonra deterjan gözune bıle koymana gerek yok içine dokturuversen bıle yıkıyor guzelce

bulaşık matiğin sıvı olanını kullanıyorum ben ve kesinlikle randıman alamadım önermiyorum nefret ettim resmen bide elimde yıkamam gerekiyordu. ki ben maknaya nerdeyse temiz bir şekilde koyarım kabasını alırım ona rağmen sanki daha kirletip veriyordu makina.. kesinlikle önermiyorum kızlar

İlk kullanım için toz öneriyorlar bildiğim kadarıyla,
Ben de toz siparişi verdim bakalım sonuç nasıl olacak?

çok titiz bi arkadaşım kullanıyor ki kolay kolay hiç birşey beğenmez öve öve bitiremedi... bnde merak ettim. ayrıca kimyasal etkisinin olmaması çok iyi.. mink bebeği olanlar ve cildi hassas olanlar için öneriliyor. ve çok az ürün baya gidiyor. bakalım deneyip görelim

limon suyu koyarak yıkayın ben deterjan lekelerinden bu sekilde kurtuldum

benim de bulaşıkmatikle yıkadığım bardaklara bir haller oldu.iyice buğulanmaya başladı.8 günlüğüne memlekete gitmiştik.yıkanmış bulaşıkları makinede bırakıp gitmiştim.aceleden yerleştiremedim.eve döndüğümde baktım bardaklar berbatlığın en üst derecesine gelmiş.hiiç yıkanmış gibi bir hal yoktu.pis bulaşık suyu dökülmüş kurumuş gibiydi.önce silmeyi denedim.havlu kağıt kirlendi.sonra iğrendim yıkadım hepsini.anlamıyorum kullandıkça neden düzelecek yere daha kötüye gidiyor :44:

aaa bilmiyordum hiç, çok teşekkürler. öyle bir imkan varsa kesinlikle öyle alırım, hemen bakıcam şimdi. sizin sponsorunuz var mı?
ben satmak için üye olmadım zaten kendim için üye oldum sponsora da ihtiyacım yok burdan bakıyorum merak ettiğim şeylere, ayrıca sponsorlar bazı şeyleri çok abartıp yanlış yönlendirebiliyorlar, örneğin banyo wc nin aftlara iyi geldiği yazılmış, iyi niyetli olabilir ama ben asla ne kendime nede aileme böyle bşy yapmam, bitkisel olmaları masum oldukları anlamına gelmez, sonuçta zehirli bitkilerde var mantarda doğada yetişiyo ama küçük bi parçası insanı öldürmeye yetiyo, bitkisel diye vücuduma sürmem ağzıma hiç almam..benim sponsorum var ama bi kaç kere aradı bende satmakla işim yok ben beceremem zaten dedim, o zaman birilerini üye yap fln dedi onunlada ilgilenmediğimi söyledim bir daha da aramadı, bide tanıdık işte o kötü

bende sıvı olanı var ilk olarak tozu öneriyolarmış ama toz olanda benim istediğim gb değil onda kimyasal var, sıvı olanı kimyasal olmadığı için kullanmak istemiştim ben zaten, amacıma uygun değil yani o yüzden bıraktım başka marka kullanıcam bundan sonra, elime geçmedi henüz memnun kalırsam yazarım buraya da sodasan diye bi marka denerim söylediğinizi

sodasanı ben de inceledim,bayağı ürün çeşidi de varmış.bakalım onda bir problem yaşayacak mısınız? olmadı ben de ona geçerim.çünkü teflon bardaklarım iğrenç ötesi olmuşlar.sanki makinenin de içi çok çabuk kirleniyor gibi.2 haftada bir zaten temizliyorum ama 2 hafta sürmüyor temizliği.ki makineye bulaşıkları neredeyse yıkanmış gibi durulayıp koyduğum halde...

deneyince yazacağım, evet çok ürünü varmış bende yeni keşfettim inş işe yarar, en azından içeriği açık ve net şekilde açıklanmıi naniyonik aniyonik diye ne idüğü belirsiz şeyler yok, ben çok uzun süre sabredemedim makinamda ilk kullandığımda kapağı bile yap gb bi maddeyle kaplandı, başka bi deterjanla 7-8 yıkamadan sonra anca geçti bende bir daha cesaret edemedim denemeye zaten, bardaklar zaten bulanıkta tabaklar diğer gereçlerde hep kirli çıktı sadece görsel problem olsa yine sabredilir bi şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…