Ersağ hayıt ekstratı ile hamile kalanlar??

Neslhannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
2.641
2.083
Kızlar ersağ hayıt ekstratı ile hamile kalan varmı acaba
Eşimde maca
Ginseng ve demirdikeni gıda takviyelerini kullanıyor
Varmı kullanan acaba?
Ben bir tane duydum

Ben auan kullanıyorum gecen ay 15 gün kullandm ara verdim kalamadım bu ay tam kullancam bakalım

Merhaba Ersağ hayıt kullanarak fayda gördünüz mü? Bende almayı düşünüyorum . Günde kaç defa kullanmak gerekiyor ? Başka ne takviyeler kullandınız
Evet suan oğlum 5 ayını dolduracak inşallah
Ersağ hayıt ekstratı
Günde 2 defa sabah akşam
Ersağ omg 3 günde 1 defa
En az 3ay kullanılmalıymıs
Ben 2 ay kullandım 3. Ayda soğan kürüde yaptım aynı anda rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
Ben 3. Ayda faydasını gördüm eşimde kullandı ondada sorun vardı isterseniz onları da söyleyeyim

Eşimde uzun süre iktidar sorunu oldu ,ayda bir oluyorduk ,daha kolay hamile kalmak için 3 kutu bitirdim daha kullanmadım ,bıraktıktan sonra 7.ayda hamile kalmıştım ,belki ilaçtan belki de şans bilemiyorum .

Kızlar ersağ hayıt ekstratı ile hamile kalan varmı acaba
Eşimde maca
Ginseng ve demirdikeni gıda takviyelerini kullanıyor
Varmı kullanan acaba?
Ben bir tane duydum
Biz kullanıyoruz uygun almak için de üye oldum ..27 gündür kullanıyorum almak isteyen arkadaşlar a yardımcı olurum

Biz kullanıyoruz uygun almak için de üye oldum ..27 gündür kullanıyorum almak isteyen arkadaşlar a yardımcı olurum
Canım ben onu 3 ay kullandım 3. Ay bide soğan kürü yaptım şimdi oğlum 14 aylık 2. Ye hamileyim bal tarçın çörek otu kürü vesilesi ile rabbim sanada nasip eder İnsALLAH

Merhaba konunuzu okudum da sizce Ersağ mı yoksa bal çörekotu mu daha etkili oldu gebelikte birde öncesinde kaç Ay denediniz ?
Canım ben onu 3 ay kullandım 3. Ay bide soğan kürü yaptım şimdi oğlum 14 aylık 2. Ye hamileyim bal tarçın çörek otu kürü vesilesi ile rabbim sanada nasip eder İnsALLAH

Merhaba konunuzu okudum da sizce Ersağ mı yoksa bal çörekotu mu daha etkili oldu gebelikte birde öncesinde kaç Ay denediniz ?
İlk bebeğimde 5 yıl bekledim canım onda ersağ bunda bal tarçın kullandım 3. Ayda oldu
Hangisi daha etkili dersen ilk bebeğimde eşimdede sorun vardı oda ersağ kullandı şimdikinde bişey kullanmadı yani bana ikiside fayda etti aslında önce bal tarcını kullan bi ay olmazsa ersağ dene derim bal tarcın la olursa ersağa para harcamamış olursun rabbim gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…