Anket Erken yaşta evlenen arkadaşlar

erken yaşta evlenipte mtluyum diyen varmı

• Ankete Katılan
    158
ben severek evlendim 22 yasinda ama pek mutluda saylimam, tabii hereksin evliligi deigerine benzemez. Allah herkesin gönlüne göre versin (Amin)

evlilik erken yada genç olarak değerlendirilmemeli mutlu olup olmamak da buna bağlı değil bence ama ben 19 yaşındayım üniversite okuorum ve evliliği hiç düşünmedim amaçlarım var onları gerçekleştirdikten sonra Allah nasip ederse iyi bir evliliğim olmasını isterim tabiki.Erken evliliği onaylamıorum heleki lisede falan sevip kaçmak saçma gelio sonuçta koca da kaçmıo ya eğitimde çok önemli,kaçıpta sonra oturup evde çocuk büyüt kadınlarla günlere git kilo al diyet yap çok sıkıcı deil mi yaw? Ama geç kalmakta iyi değil 30 yaşından sonra evlenmekte zor oluo yani kısacası herşey zamanında olsa çok iyi olur...

evlilik erken yada genç olarak değerlendirilmemeli mutlu olup olmamak da buna bağlı değil bence ama ben 19 yaşındayım üniversite okuorum ve evliliği hiç düşünmedim amaçlarım var onları gerçekleştirdikten sonra Allah nasip ederse iyi bir evliliğim olmasını isterim tabiki.Erken evliliği onaylamıorum heleki lisede falan sevip kaçmak saçma gelio sonuçta koca da kaçmıo ya eğitimde çok önemli,kaçıpta sonra oturup evde çocuk büyüt kadınlarla günlere git kilo al diyet yap çok sıkıcı deil mi yaw? Ama geç kalmakta iyi değil 30 yaşından sonra evlenmekte zor oluo yani kısacası herşey zamanında olsa çok iyi olur...

tabiki erken evlenmeyi tavsıye etmıyoruz burda arkadaşım mesala bende evlendıkten sonra lıseyı bıtırdım eşimin desteğı ıle anaokuluöğretmenlığı bölumunu özel okullarda calıştım şimid bebeğim var evdeyım ama gunlere katılmam bol bol kıtap okurum yürüyüşler yaparım cocuklarımla eğlencelı vakıtler gecırırım herkes evde oturup butun gun gunlere takılıp kılo almıyo jeyyar

ben de erken 17 yaşında evlendim:teytey: iyikide evlenmişim:sm_cool:şimdi 2,5 yaşinda çok sirin bir kızımız var allahım mutluluğumuzu daim etsin..6 yıldır evliyim hala aşığız birbirimize aşıkkkkkkkksırnaşık şey:1hug:

ben liseeyi bitirdim evlendim ... sevgilide deildim aile zoruda olmadı sadece biras tanıdıgım biriydi çok şükür allahıma iyiki evlenmiim diyorum eşimle şuan çok mutluyum 4 yıl b itti evleneli .. 3 yaşinda bir oglum var ve hamileyim ... darısı tüm evlenmek isteyenlerin başina:)

tabii 3 üncü şahıslar olmuyomu mutsuz etmek için oluyo örnegin eşimin aannesi ama eşim beni sevdikten sonra beni koruduktan sonra gerisi tıııınnnnnnn.... yine olsa yine onunla evlenirdim annesi ne bile ragmen :)

Ya arkadaşlar ben şunu merak ediyorum erken yaşta evlenipte mutsuz olanınız varmı yani bana evliliği tavsiye edebilcek birileri varmı ben erken evlendim çok mutluyum diyen. Bide merak ediyorum yani evlendikten sonra nsl oluyo yaa

bana tüm arkadaslarim tüm ablamlar hepsiiiii

"sakiiinnnnn evlenmeeeeeee" diyolar hep

(=

ben 20 yaşında evlendim gerçi henüz çok yeni ama ewlilik eğer doğru eşi bulursan dünyada ki en güzel şey bence...

ben 20 yaşında evlendim gerçi henüz çok yeni ama ewlilik eğer doğru eşi bulursan dünyada ki en güzel şey bence...

erken evlenip evlenmemekten çok önemli olan doğru insanı bulup mutlu ve huzurlu olabilmek canım inş hayatının sonuna dek mutluluk yakanı bırakmaz Şeniz

bizde evliliğimizde 4 yıla girdik yani 19 yaşında evlendim nazar değmesin çok mutluyum eşimi hala çok seviyorum
Allah herkesin karşısına mutlu olabileceği birilerini çıkarsın

Bende 19 yaşında evlendim bırak pişman olmayı Allah bozmasın çok mutlu ve huzurluyum...
Elbetteki problemler çıkıyor ama her problemde pişman olursan o evliliği en fazla 3-4 yıl yürütebilirsin.Nihayetinde iki farklı karakterin bir çatı altında yaşamaya çalışması ilk başlarda sorun yaratsa da sonradan alışılıyor.Tabi bu herkese göre aynı olmayabilir kimi erken evlenen bin pişman,kimiyse mutlu...Çünkü yaşam tarzı ve kişilikler farklı...

bende erken yasta evlendim 2. yilimizdayiz hic pisman olmadim hatta esimi evlendigimiz ilk günkünden daha fazla seviyorum

18 yaşında lise aşkımla evlendim.21 yaşında anne oldum. 36 yaşındayım 15 yaşında kızım var.abla-kardeş zannediyorlar.allah bozmasın mutluyum.:nazar:
18 senelik evliliğimde problemlerde yaşadık.hiç kimsenin hayatı düz değil.
ama aşılamayacak problemler değildi ve hallettik.
bence evlilik kumar .daha olgun yaşlarda evlenenlerde mutsuz olabiliyor.
mutluluğun erken evlilikle ilgisi yok bence.evlilik şans işi bence.
allah herkesin evine huzur versin.
huzurun yoksa hiç birşeyin önemi yok bence.:nazar:

Ben 18 yaşında evlendim. İlk zamanlar zorluk yaşadım ama şimdi çok mutluyum. Tek üzüldüğüm nokta kazanmama rağmen okuyaadığım okulum çok büyük bir kayıp... Ama malesef hayat hiç bir zaman dört dörtlük olamıyor.

21yaşındayım 6yıllık beraberliğimiz var yeni sözlendik sözlenene kadar öyle çok istiyodumki söz olsun fln...
düğünümüz 2sene sonra allah nasip ederse ama şimdi çok erkenmiş gibi geliyor ztaen duyan bi ne acelen var bu yaşta diyor...
bilmiyorum psikolojim allak bullak oldu resmen ikilemdeyim rabbim pişman etmez inş...

X