Erken testime bakar misinizz

heybabyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
27
12
24
Kizlar selam
5 yildir evliyiz. Bu yil mart ayinda cocuk istedigimize karar verdir. Bi süre kontrolsüz gitti
Sonra ovulasyon testiyle günümü bularak o günü degerlendirdim.
Regl olmam gereken gün 13 eylül
Erken gebelik testi yaptim bugun( reglime 3 gün kala)
Sizce kesin sonuc mudur kan vermeye gitmek icin gecikmeyi mi beklemeliyim Ne dersiniz
sabirsizlandim biraz bilirsiniz :))
hicbir belirti hissetmiyorum agzimda farkli bi tat disinda
o da bana ara ara olur emin olamadim

Hayırlı olsun bence var ? Kan verebilirsiniz . Son adet tarihiniz neydi

Hayırlı olsun bence var ? Kan verebilirsiniz . Son adet tarihiniz neydi
kan vermek icin yarini beklemem lazim cok heyecanliyim insallah vardir
13 agustos son regl baslangicimdi 29 agustos ovulasyon günümdü reglim kendimi bildim bileli düzenli ilerliyor
bakalim hayirlisi beklemek cok zor

kan vermek icin yarini beklemem lazim cok heyecanliyim insallah vardir
13 agustos son regl baslangicimdi 29 agustos ovulasyon günümdü reglim kendimi bildim bileli düzenli ilerliyor
bakalim hayirlisi beklemek cok zor
Çok sevindim kan sonucunuza verince bizimle paylaşın lütfen

cok tesekkür ederim. farkliydi sanki cokk uzun zaman ac kalmis gibi ya da cürügümsü demirimsi karmasik bi tatti
Ben de 5 gündür var bu sanki sürekli ağzım kanıyormuş gibi afedefsin leş gibi ağzımın içi dün gece uykumdan uyandım ağzımın kokusuna tadına gittim çalkaladım çalkaladım bişiler içtim öyle yattım geri demir kemirmişim gibi

ay baska belirtilerin var mi ovulasyon gününü degerlendirdiysen belki hamilelik ihtimalin vardir insallah :)

ay baska belirtilerin var mi ovulasyon gününü degerlendirdiysen belki hamilelik ihtimalin vardir insallah :)
(az önce bir arkadaşa yazmıştım belirti sayılırsa bunlar var şuanlık) Hayır ağır iş yapınca ağırır normalde bir iki gün ama 5 gündür hep ağrıyor belim kasıklarımda üşütmüş gibi regl gibi sancı ama sürekli idrar yolu enfeksiyonu olan biri olarak enfeksiyon olduğum an daha başlangıcında bilirim önlemimi alırım hemen bu çok başka ve memelerim olduğundan büyük + uçları normalde dümdüz durur uyarılmadığı müddetçe 5 gündür dimdik duruyorlar + olarak dişlerim afedersin öpüşürken bile kanıyor çok dikkat ederim dişlerime çoğu zaman günde 3 normalde en az 2kez fırçalarım hiç olmamıştı böyle + olarak kirpiklerim uzamış sanki kıvrık kıvrık eşim bile kıvrılmış diyor ama hiç birşey kullanmıyorum anlamadım + cinsel istek 0 lara indi hiç istemiyorum normalde hergün olur + çok çabuk sinirleniyorum çok çabuk ağlıyorum canım sürekli bişiler çekiyor sanırım kafayı yedim SAT:30 ağustos BAT:27 eylül

bunlarin arasinda bendede meme siskinligi ve hassasiyeti vardi meme ucu sertlesmesi de vardi. birde reglden 2-3 gün önce ve 2-3 gün sonraya kadar hafif kramplar vardi rahim bölgemde eger ovulasyonundan 10 gün falan gectiyse erken gebelik testinde görebilirsin belki silikte olsa :)) istiyorsan sana da nasip olsun insallah aminn

Bu ay erken yumurtladım diye düşünüyorum ve bugn 9 gün oldu sanırım test siparil ettim yarına fln gelir gelirse yapacağım 10aydır yollarını gözlüyoruz eşimle inşallah vardır inşallah nasip olur isteyen herkese benimde meme uçlarım gülle gibi garip

bende aslinda 5 ay falan korunmasiz denedim ama ovulasyona pek dikkat etmedim hep kacirdim. en son bu ay hem app ile takip ettim hemde ovulasyon testi ile takip edip tam günümü bulup degerlendirdim. hatta garanti olsun diye tahmin edilen ovulasyon gününden 1er gün önce ver sonrasini da degerlendirdim ve hamile kaldim. ovulasyon testi gercekten cok ise yariyor denemediysen mutlaka öneririm canim. insallah sende hemen kucagina alirsin bebegini bekleyisin son bulur <3

Kız anam benim test yapmama gerek yok çünkü kaçırma gibi bir lüksüm yok afedersin benim eşim 1gün boş bırakan biri değil allah rızası için dün dedim hamile olabilirim belki böyle böyle allah korusun hergün hergün birşey olur felan dedim üzüldü yattı uyudu

hahahah cok güldüm aslinda sperm kalitesi acisindan bi gün bos bi gün dolu yapsaniz daha iyi olur ama siz bilirsiniz tabi böyle önerenler olmustu ama dogrulugu hakkinda bi fikrim yok

hahahah cok güldüm aslinda sperm kalitesi acisindan bi gün bos bi gün dolu yapsaniz daha iyi olur ama siz bilirsiniz tabi böyle önerenler olmustu ama dogrulugu hakkinda bi fikrim yok
Biliyorum biliyorum ama engel olamıyorum diyorum diyorum nuh diyo peygamber demiyo ben hatta 2boş 1dolu diyorum kesinlikle hergün olcak yoksa yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…