erken test yapmak

sbl1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
15
26
30
Merhaba,

1 yıldır evliyim bu ay ilk kez çocuk yapmak için hazırlık yaptık. yaklaşık 5 haftadır folikasit kullanıyorum. Kadın doğum doktorumun önerisi ile..yumurtalama döngüme göre ilişkiye girdik reglime 5 gün varken erken gebelik testi yaptım. Çift çıktı ama silikte değil diğer çizgi gibi kalında değil daha çok yeni belkide ondanmıdır. Henüz kan testi için gitmedim regli günüme göre hareket etmeyi düşünüyorum sizce gitsem hamile çıkar mıyım

Eklentiler

• gebe.jpg
    gebe.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 297
Merhaba,

1 yıldır evliyim bu ay ilk kez çocuk yapmak için hazırlık yaptık. yaklaşık 5 haftadır folikasit kullanıyorum. Kadın doğum doktorumun önerisi ile..yumurtalama döngüme göre ilişkiye girdik reglime 5 gün varken erken gebelik testi yaptım. Çift çıktı ama silikte değil diğer çizgi gibi kalında değil daha çok yeni belkide ondanmıdır. Henüz kan testi için gitmedim regli günüme göre hareket etmeyi düşünüyorum sizce gitsem hamile çıkar mıyım
Çıkar cnm silik çizgi pozitif ama değer az çıkar bencede adetin geçtikten sonra git

Merhaba,

Merhaba dün kan verdik hamile gözüküyorum anca henüz çok yeni olduğu için kesede gözükmüyor .Haftaya kesede gözükür bir aksilik olmazsa dedi . Allah isteyen herkese en sağlıklı şekilde nasip etsin. Umarım kesede gözükür haftaya çok umutlandık

Merhaba dün kan verdik hamile gözüküyorum anca henüz çok yeni olduğu için kesede gözükmüyor .Haftaya kesede gözükür bir aksilik olmazsa dedi . Allah isteyen herkese en sağlıklı şekilde nasip etsin. Umarım kesede gözükür haftaya çok umutlandık
Ne kadar güzel tebrikler inşallah sağlıkla ilerler keseyide görürsünüz Inşallah değeriniz kaçtı acba?

Ne kadar güzel tebrikler inşallah sağlıkla ilerler keseyide görürsünüz Inşallah değeriniz kaçtı acba?
aminn inşallah .. Reglime bir gün kala kan yaptırdım. 385,6 dı. Rahim duvarı kalınlığı iyi dedi ..Bakalım beklemek çok zormuş

iyi mi değerim hiç bilmiyorum nasıl olması gerektiğini çok teşekkür ederim
Tabiki iyi 1 hafta sorna keseyi görebilirsiniz stres yapmayın gayet güzel benimki regl günü 15.3 du sornasinda düşük oldu ama seninki gayet iyi içini ferah tut inşallah haftaya keseyi görürsün

Kızlar 5 gün gecikmem var geç döllenme olabilirmi erken gebelik testi yaptım sabah bakarmısınız

Eklentiler

• 16893520234314267247255559659626.jpg
    16893520234314267247255559659626.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 253
X