Erken su gelmesi sonucu bebeğini kaybetmek 😖

Evet canım ilk bebek başka tabi hiç geçmez onun acısı ama bi şekilde de toparlanmamız lazım ki diğer meleğimiz gelsin bize doktorum hep bana mutlaka moralini yüksek tutman lazım dedi yoksa tekrar gebeliği etkiliyormuş bize 6 ay süre verdi 6 Aydan sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi ama bu süreçte hızlı toparlanmak lazım nasıl olucak bilmiyorum ama bi şekilde hayata adapte olmak laızm hep böyle geçmez ki içimizdeki yarayla yaşamayı öğrenmek lazım sanırım ne kadar zor olsa da gerçi insan bazen kendini çok güçlü hissediyor bazen dibe vuruyor. Keşke görüşebilsek gerçekten bitek aynı durumu yaşayanlar anlıyor birbirini diğerleri teselli verse de olmuyor ama sana tavsiyem başka imkanın varsa başka hastaneye git gerçekten çok zor geliyor ben bidaha o hastaneye adım atmak istemiyorum eşim bile bidaha oraya gitmeyelim diyor insanın acılarını tazeliyor çünkü. Sen hangi şehirdeydin

Ben izmirdeyim.evet haklısın ama burası araştırma hastahanesi en iyi doktorlar ve araştıran yer burası malesef yoksa bende hiç gelmek istemiyorum ama mecburum suan normal kadın dogumcuya gidiyorum kan ultrason istiyor o kadar benim her şeye baktırmam lazım bütün tahlillerimi yaptırıp sonra özele gitmek istiyorum .işe girip maddi durumu duzeltince gidicegim bir perinatalog var onun duyduğuma göre muayene ücreti 600 TL şuan çok pahalı benim için .ama burda da yapmazsa doktorlar o zaman tahlilleri özelde yaptiricam mecburen .anca o zaman psikolojim bı nebze düzelir.benim duzenli gittiğim bir doktor yok o yüzden bana korunma süresi vermedi ama en az üç ay diyorlar normal doğumda ama ben zaten hemen istemiyorum .doğru düzgün bir doktor bulunca ona guvenince o zaman isterim gibi geliyor.evet bende bugün daha iyiyim psikolojik olarak ama dün bitik haldeydim.hergun farklı oluyor işte bazen çok kötü bazen daha iyi.zamanla duzelicez hepimiz inşallah

Aynen bir gün bir günü tutmuyor hergün farklı bi psikoloji kendini ne ne zaman hazır hissedersen ozaman denemeye başla zaten psikolojik be bedensel olarak hazır hissetmek çok önemli benim sezeryan olduğu için en az 6 ay beklemem lazım sonrası için bile tedirginim dikişlerle ilgili sıkjntı olurmu hamilelikte bilmiyorum bende biraz kendimi toparlayınca araştırma hastanesine gideceğim normalde çalışıyordum şuan raporluyum ama rapor bitince tekrar çalışmalımıyım hiç bilmiyorum şuan canım hiç bişry yapmak istemiyor

Benimde öyle hiç bir şey yapmak istemiyorum hele de insan içine çıkmak hiç istemiyorum.ama çalışmak kafamizi dağıtır en azından.evet o 6 aylık süreçte her şeyine baktır aklına gelebilecek herşeye rahim filmi .smear testi,genetik testi filan.sorun olmaz herhalde 6 aydan sonra ben çok duydum öyle hamile kalan doğum yapan

En zoru ne biliyo musunuz kızlar sütünün gelmesi...allahtan ilaç kullanıyorum da devamı gelmedi.benimlr birlikte başka arkadaşım da hamileydi onun karnı büyüyor çok zoruma gidiyo yanlış anlamayın kıskanmıyorum ama keşke bende olsaydım onun gibi diyorum yaşasaydılar şimdi 27 haftalık olacaklardı kızımla oğlum

Benim bebeğim doğduğu gün sütüm gelmişti ona gönderdik iki defa geldi azda olsa ne kadar sevinmiştim sonra ertesi sabah gelmedi sütüm meğer bebeğim o saatte melek olmuş okadar zoruma gitmişti ki sonrası için ilaç verdi doktor zaten bidaha sütüm gelmedi benimde bütün arkadaşlarım hamile onlar Doğum yqpınca napıcam bilmiyorum ve hepimizin zamanı yakındı birbirine hepsi bebeklerini kucaklarına alacak benim yine boş kalacak. Okadar zor ki ben gidemem de ziyarete görmek daha çok canımı acıtır yoksa

Benim ablam hamile...benden 1 ay sonraydi dogumu.simdi yigenimin doğumuna nasıl gidicem onu düşünüyorum..aynen çok zor kıskanmak değil kesinlikle ama kendine üzülmek.ablamin karnını gordukce ben daha çok üzülüyorum.benim karnım boş kaldı evet benim sutum 1 hafta öncesine kadar geliyordu durmamisti ilaç icmeme rağmen kızlar bu arada genetik test yaptiracaksaniz hemen yaptırın çok uzun sürüyor.

Ben haftaya doktora gitçem genetik testi sorcam zaten 38 gün oldu.mıhtemelen bekle dicek.o ara çıkar test.ne büyük yükümüz var arkadaşlar..birde enfeksiyon başladı bende geçme bilmiyor eşimle de bişey olmadı o kadar da dikkat ediyorum.sorun bitmiyor bir türlü..

Ben bugun gittim genetiğe kan pıhtılaşması için hemen kan aldılar o bir buçuk ay sonra cikicak ama genetik olan 3 ay sonraya randevu verdi kan almak için birde onun sonucu 2 ay filan sürse 5 ay boyunca genetik test sonucunu beklicez.o yüzden dedim en kısa zamanda gidin diye.evet bende de var enfeksiyon doktor fitil verdi ama geçmedi malesef

Hadi yagerçekten çok uzun sürüyormuş.Rabbim bu olayda bari yardım etsin bizlere...

Kızlar bişey sorcam Doğumdan sonra kanamanız nasıldı benim bugun 10 gün oldu biraz kan pıhtısı şeklinde geldi bide adet ağrısı gibi ağrım var normal mi sizde de öyle oldu mu

Benim kanamam asagi yukari 3 hafta surdu ama cooook az geldi. Ilk 3 gun pihti gibi geldi ondan snra hafif hafif kanamalarim oldu. Ped'lerim bile adam akilli kirlenmiyordu. Gunluk pedlerle bile idare edebiliyordum.. dogum sonrasi sancilarimda ilk 3 gun surdu sonra geçti.

Normal Doğum mu sezeryan mi ben sezeryan oldum puana kadar normal bi kanama vardı ama bugun pıhtı şeklinde gelince bi tedirgin oldum

Kızlar bişey sorcam Doğumdan sonra kanamanız nasıldı benim bugun 10 gün oldu biraz kan pıhtısı şeklinde geldi bide adet ağrısı gibi ağrım var normal mi sizde de öyle oldu mu
Eger tedirgin olduysan bi doktorunu ara istersen ??

Canım ben normal Doğum oldu ilk 3 gün adet gibi sonra azaldı.benim ikinci gün gelmişti pıhtı.ağrın falan varsa doktora git bakalım için rahat etmiş olur

Bu arada senin bebeğin ne durumda umarım iyi gidiyordur küvezde
Rabbime binlerce sukur. Simdilik bir sikintisi yok. Boyle devam ederse insAllah 1 bucuk 2 ay sonra eve gelebilcek. Ama hala tedirgin bi sekilde bekliyoruz. Hala bisey olabilcek gozuyle bakiyoruz. Hakkimizds herseyin hayirlisi olsun. InsAllah hayirlisiyla iyi olur eve gelir..

Çok şükür inşalah Allah’ın izniyle kavuşursun biran önce benimde 28+4 haftalık doğmuştu bütün organları gelişmiş ama bitek akciğeri gelişmemiş oda 25. Haftada suyum geldiği için dedi doktor senin biraz daha geç gelmiş oyüzden yaşama şansı var umudunu hiç kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…