erken rezervasyondan yararlanma olanakları bitti ne yapıcaz şimdi:(

baypipo

annesinin birtanesi
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
946
0
bugün gittik ama istediğimiz otele yer ayırtamadık kredi kartımız çıkmadı peşin de veremedik balayı bu bir sürü düğün masrafımız var kredi kartı çıkmayınca başka olanak sağlamadılar şimdi yapıcaz balayıda gidemeyecekmiyiz uygun fiyata artık daha olmazmı

canim cok uzuldum, ins istedigin otele gidebilirsin, canini sikma bir yollunu bulursunuz.Hangisine karar vermistiniz?

canim cok uzuldum, ins istedigin otele gidebilirsin, canini sikma bir yollunu bulursunuz.Hangisine karar vermistiniz?

crytal admirale karar vermiştik kredi kartımız yoktu 31 mayısa kadar başvurduk 3 hafta önceden kart çıkmadı rezervasyon yaptıramadık :KK43: şimdi bakıyorum ama fiyatlar çok pahalı bütçemiz kısıtlı

Merhaba bizim Güre Körfez Tatil Beldesi'nde devremülkümüz var.16-30 Haziran devresinde.Bu sene çeşitli nedenlerden dolayı gidemeyeceğiz.Kiraya vermeyi düşünüyoruz.Bay-bayan ayrı plajı ve havuzu var.Ayrıca 7/24 banyodan kaplıca suyu geliyor.

tşk ederim fikriniz için ama ben tatile gittiğim zaman yemek yapmak istemiyorum:1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün gittik ama istediğimiz otele yer ayırtamadık kredi kartımız çıkmadı peşin de veremedik balayı bu bir sürü düğün masrafımız var kredi kartı çıkmayınca başka olanak sağlamadılar şimdi yapıcaz balayıda gidemeyecekmiyiz uygun fiyata artık daha olmazmı

hangi karta başvurmuştun canım benim başvurduklarım hemde net üzerinden 1 hafta içinde gelmişti.umarım başka bi olanak bulursun :KK43:

hangi karta başvurmuştun canım benim başvurduklarım hemde net üzerinden 1 hafta içinde gelmişti.umarım başka bi olanak bulursun :KK43:

bonus kart neredeyse bir ay olacak hala çıkmadııııııı çıldırdım yaaaaaaaaaaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

X