Erken hamilelikte Sivilcelenme olabilirmi????

EbSe

SOR, SOR Kİ ÖĞRENESİN :))
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
343
4
Selamlar,

Erken hamilelikte Sivilcelenme olabilirmi???? Yani Hamilelik belirtisi olabilirmi Sizce?

Benim merak ettiğim regl döneminden 1 hafta öncesinde yüz çevresinde oluşan sivilceler hamilelik belirtisi olabilirmi? Regl dönemi yaklaşıncada tek tük sivilcelenme olabiliyor.. fakat bende bu ay aşırı sivilcelenme oldu..

Hamişlerden ve bilgisi (tecrübeli) olan arkadaşlarımdan haber bekliyorum.. Şimdiden Teşekkürler

Sevgiyle Kalın...

Son düzenleme:
canim sivilcelenme belirti dgeil bildigim kadari ile cunku bende hamile olayim olmayayim her a=y reglden once mutlaka cikar.

Ama sivilcem cikti hamile degilim demek de yanlis. Cunku dedigim gibi hamile olmamla alakali olmaksizin sivilcelerim cikmisti benim.

ablam gebe kaldı ayyy ben bu ayda gebe değilim yüzüme baksana demişti bana.her yeri sivilce olmuştu.

bence olabilirr

canım hiç bir alakası yok sivrilcenin benimde sivrilce çok olmuştu şüpelendim gitmiştim doktora onuda sordum gebelikle sivrilcenin hiçbir anlamı yok demişti

canım benim artmıstı sivilcelerim normalden fazla. ama mesela ablamın da hıc cıkmamıs sıvılcesı hamıle oldugu ay. normalde her ay cıkarmıs ama. ya herkesın vucudu farklı reaksıyonlar gosterıyor. en garatısı test :)) allah gınkunuze gore versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…