Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Böyle bir şey söyleyemeyiz ama düzenli regl olan ve döngünün 14. Gününde (ortalarinda) yumurtlayanlar için ihtimal düşük. Ha Rabbimin mucizesi, o ay 2 kez yumurtlama olmuştur ve ikincisi adete 4 gün kala gerçekleşmiştir o 2. yumurta döllenirse gebelik oluşur. Ya da her ay 14.gün yumurtlayan bir kadınin istisnai olarak o ayki yumurtasi adete 4 gün varken catlamistir , yine o yumurta döllenirse gebelik oluşur. Bunları, yumurta ne zaman olgunlaşıyor ne zaman çatlıyor vs kendi vücudunuzu tanıyorsanız kendini tahmin edebilirsiniz veya LH testleri var alıp evde yaparsınız ya da doktor takibi ile öğrenebilirsiniz. Yanı Allah bilir , yumurta ne zaman çatlar ve 12-24 saat içinde döllenirse o zaman olur.
Yok o manada sormadım. Döllenen yumurtanın tutunmasını engeller mi anlamında sormuştum

Yok o manada sormadım. Döllenen yumurtanın tutunmasını engeller mi anlamında sormuştum
Ha yok canım öyle bir şey olsa ya tuttuysa diye ayda 1 kere ilişkiye girilirdi. Hali hazirda döllenen yumurta varsa bile daha ilişkiden zarar görecek boyuta gelmemistir

Maşallah sabrınıza, ben kırk kere yapmıştım şimdiye 😂 ama sizin yaptığınız daha iyi , daha sağlıklı. Yaptığınızda veya regl olduğunuzda haberdar eder misiniz ? Ben de gebelik bekliyorum da, ışık olması açısından
Daha regl olmadım çok şükür bir gün gecikti test yaparsam ama ben direk kan verim diyorum bir kaç gün geçikme daha olsun tabiki de haber veririm inşallah sonumuz iyi haberlerle olur Allah herkese tüm bebek bekleyen arkadaşlarımıza herşeyin hayırlısı versin inşallah 🌸

Kızlar benim reglim 18-19 gibi yumurtlamadan sonra 14. Gün ayın 18 ocaka geliyor. Benim yoğun bi akıntım var kremsi. Bu bayadır da var bazen yumurta akı gibi karışık oluyor ama kremsi yoğunlukta aşırı mide yanmam var. Çok ta ümitli değilim aslında bu ay 4 ünde yumurtlama ilişki olmadı hastanede yattık çünkü ama 3 ünde 5 inde oldu tutma ihtimali varmı sizce . Aman 6 gün nasıl geçecek 🤦🏼‍♀️

Merhaba Arkadaşlar Adetlerim Genelde Düzenli sayılır..
Belirti Arıyorum ama sizce..
Kasım Ayı Adet Döngüm 28
Aralık Ayı Adet Döngüm 29
Ocak Ayı Adet Tarihim 12 Ocak görünüyor Yani bugün ..
En son Adetten itibaren Eşimle Gıda takviyesi kullandık..
Eşim Maça,Demirdikeni Çakşırotu epimedium ve arı sütü içeren gıda takviyesi kullandı
Ben ise, Çobançokerten,kekik ,Hayıt ekstrati gıda takviyesi kullandım
Bir ay boyunca bunlar birde ek olarak içim temizlensin diye soğan Suyu içtim Arada incir yedik zeytinyağında bekletilmiş esimede verdim tabi arada..
Sonuç Yumurtlamadan sonra sol kasığımda feci sancı oldu , göğüslerim tavan yaptı çok şişip acıdı ama her yeri elleyemiyordum.Supheli ilişki sonrasında yerleşme tarihi sanki dicem ama kesin dedik yine sol kasığımda aşırı 3 dakkika süren sancı ..
Ve akıntı başladı sarı bazen beyaz rengi kuruyunca
Arada bir devam eden alt kasıklarımda hafif sancılar adet ağrısı gibi..
Ve şu an göğüslerim yumuşak ama ağırlık hissi ve yanlarda hafif acıma..🩸Acaba adetmi geliyor bilemiyorum..
Cinsel istek artışı oldu bu iki üç gündür..
Önceki gebeliklerimde adetim geçer öyle anlardım ...
Şu anda da sanki öyle bilemiyorum. 9 yıldır korunmuyorum herşey normal hiç bir sebep yok sebepsiz infertilite diye düşünüyorum..
Oyuzden gebelik testi erken geçmesini beklicem Pazartesiye kadar olmazsam test yapmayı düşünüyorum.Ama şu an bile yazarken aynı sol kasığımda sızı şekilde hafif sancılar.
Benim gibi olan yada fikri olan arkadaşlar dertleşelim mi

Maşallah sabrınıza, ben kırk kere yapmıştım şimdiye 😂 ama sizin yaptığınız daha iyi , daha sağlıklı. Yaptığınızda veya regl olduğunuzda haberdar eder misiniz ? Ben de gebelik bekliyorum da, ışık olması açısından
Hamiyelim test yaptım çok mutluyum Allah herkese gönlüne göre versin inşallah herşeyin hayırlısı olsun 🙏😊

Eklentiler

• IMG20230112204845.jpg
    IMG20230112204845.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 91
Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Dün 4 haftalik hamile oldugumu ogrendim bende olan farklilik olarak 1 haftadir akintim oluyordu birde göğüs uclari irilesmeye baslamisti bunu fark etmemdeki sey hic gogus ucum yoktu benim 4 5 gundur bu dikkatimi cekiyordu. Cektigim agrida adet agrisindan farkli değil halada o agriyi az az cekiyorum

Hamiyelim test yaptım çok mutluyum Allah herkese gönlüne göre versin inşallah herşeyin hayırlısı olsun 🙏😊
Yaaaa çok ama çok sevindiiimmm. Ilk mesajlarınızı okurken gerçekten hissetmiştim ama yoksa da umtlandirip sonra üzmek istemedim. Belirtileriniz nelerdi dönüp okuyacağım detaylı şekilde. Bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler. Rabbim sağlıkla kucağınıza alıp güzel günlerde büyütmeyi nasip etsinn.

Yaaaa çok ama çok sevindiiimmm. Ilk mesajlarınızı okurken gerçekten hissetmiştim ama yoksa da umtlandirip sonra üzmek istemedim. Belirtileriniz nelerdi dönüp okuyacağım detaylı şekilde. Bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler. Rabbim sağlıkla kucağınıza alıp güzel günlerde büyütmeyi nasip etsinn.

Eklentiler

• IMG_20230112_220040.jpg
    IMG_20230112_220040.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 92
Arkadaşlar merhaba, konuyla alakalı her yere yazıp bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum reglim 14 gün gecikti hatta gece yarısı şuan 15. Gündeyim. Normalde çok düzenlidir hiç bu kadar gecikme yaşamadım, ani bir hareketimde karnıma ağrı saplandı korktum gittim 10. Günde kan verdim negatif çıktı ama iki gün çok şiddetli baş ağrım oldu 12. Günde idrar negatif çıktı, şuan şehir dışındayım eğitimdeyim doktorada gidemiyorum kasıklarım regl sancısı gibi sancılanıyor. Akıntım var ama beyaz renk Başlarda bi kaç kez mide bulantım oldu başka olmadı bana yorum yapacak birisi var mıdır acaba?

X