Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

döllenme olası adet tarihinden 14 gün geriye saydığımızda meydana geliyor. çünkü yumurta o gün olgunlaşıyor. eğer ki adet tarihin düzenli ise buna göre hesap yapabilirsin bence.

döllenme olası adet tarihinden 14 gün geriye saydığımızda meydana geliyor. çünkü yumurta o gün olgunlaşıyor. eğer ki adet tarihin düzenli ise buna göre hesap yapabilirsin bence.

benim 16. gün biliyorum ama azda olsa tutma ihtimali diğer günlerde oluyor diye biliyorum acaba olmuşmudur

son adet tarihimden itibaren tam 31 gün geçmiş. off ya neden çocuk istemeyenlerin olur da bizim gibi çok isteyenlerin olmuyor. her ay kabus gibi geçmeye başladı artık...

benim 16. gün biliyorum ama azda olsa tutma ihtimali diğer günlerde oluyor diye biliyorum acaba olmuşmudur

şöyle ki, sperm hücresi kanallarda 72 saat canlı kalabiliyor ve yumurta hücresinin de ömrü ortalama 36-48 saattir. yani yumurtanın olgunlaştığı günden 2 gün önce ilişkiye girmek ve olgunlaştığı günden 2 gün sonra ilişkiye girmek döllenmenin olabileceği anlamına gelir.

bu ay sakiinm ben.beklene adet tarihide 13 nisan benim.istiyorumda bebek o kadar stres yok .bakalım 13 nisa yaklaşıncada aynı sakinlk olackamı

kızlar bende martın 9 unda adet oldum 21 inde ilişki oldu eşim yanımda diil o yüzden kısıtlı zaman var ::KK43:( sizce iyi bi tarihmi birde beyaz hafif sıvı akıntım vvar iki kasığım ve belimde garip bi ağrı var muhtemel adet tarim 7 yada 8 nisan yorumlarınız bekliyorum :)))

Tam ıkı hafta adet gıbı sancılar yasadım,gÖĞÜslerım ŞıŞtı damarları Çıktı ıÇınde sert kıtleler oluŞtu...kasıklarım sÜreklı battı,ardından lekelenme yasadm bır gÜn ıkı damla kahverengı....ıdrar testım pozıtıf Çıktı....adet 7 gun gecıkıncede kanda baktrdm pozıtıf Çıktı......amaaaaaaaaaaaaa adet oldum....anlıcanız hersey tamam bebek yokk..:)

meraba arkadaşlar ...benim adetimde 10 gün geçti test negatif ama kasıklarımda ağrı ve şişlik var hamilelik belirtisi olabilirmi acaba bu testlerde doğruluk olsılığı ne kadardır

meraba arkadaşlar ...benim adetimde 10 gün geçti test negatif ama kasıklarımda ağrı ve şişlik var hamilelik belirtisi olabilirmi acaba bu testlerde doğruluk olsılığı ne kadardır

idrar testi yanıltabiliyor aslnda....gerçi bana bakarsan hcbse kesın deılde....bekleyebıldgn kadar bekle bence sorun yaşamadıkça....ben bgn test yaptrdm ..dr pozıtıf sonucun bırdaha gel dedı ıkı gun sonra.ama adet gördm..bircok belırtm var normalde....

idrar testi yanıltabiliyor aslnda....gerçi bana bakarsan hcbse kesın deılde....bekleyebıldgn kadar bekle bence sorun yaşamadıkça....ben bgn test yaptrdm ..dr pozıtıf sonucun bırdaha gel dedı ıkı gun sonra.ama adet gördm..bircok belırtm var normalde....
sağol canım opuyorumnanaktanbeklicem mecburen zaten bu hafta doktorum hastanede yok bu arada bgn testi nedir ben hiç duymadım haa bide belirtilerin varsa belki üstüne görmüşsündür olabilirmi bilmiyorumkismilebence sen doktora yinede bi git bakalım :uhm:

üstune görme lekelenme gbı oluyor dıye bılıorm ama adet görmek normal brsey mi acaba...:?
dayımın kızı normal adet olmuş ve aslında üstüne görmüş oysa hamile kalmış ve bunu bebek 2.5 aylıkkken öğrenmişti

ya işte bende mesela erken yaptırmasaydım 3 ay öncekinde kimyasal gebeliği bilemicektim benimde pozitif çıktı ama adet günüm den 1 gün sonra oldum bölede olabilir ama üstüne görmede olabilir o yüzden takipte ol bence

sağol canım opuyorumnanaktanbeklicem mecburen zaten bu hafta doktorum hastanede yok bu arada bgn testi nedir ben hiç duymadım haa bide belirtilerin varsa belki üstüne görmüşsündür olabilirmi bilmiyorumkismilebence sen doktora yinede bi git bakalım :uhm:

:)bgn test derken bugün demek ıstedm beta-hcg testı yaprdm..kanda gebelik...yuksek bır deger olmasada pozıtıf sınırları dahilinde bir degerdi...kımyasal olabbıleceğinden şüphelenıorm..sen azck daha bekle cok kafana takarsan baktır kanda..idrara güvenme ...inşallah vardır cnm kolay gelsın....

:)bgn test derken bugün demek ıstedm beta-hcg testı yaprdm..kanda gebelik...yuksek bır deger olmasada pozıtıf sınırları dahilinde bir degerdi...kımyasal olabbıleceğinden şüphelenıorm..sen azck daha bekle cok kafana takarsan baktır kanda..idrara güvenme ...inşallah vardır cnm kolay gelsın....

evet o şekılde olanlarıda duydum nadiren de olsa....ben adetım btsınde belırtıler btmzse gderım cnm..cok saolasın....
önemli diil tatlım sende sağol zemuszemusinşallah seninde vardır hayırlısı olsun herşeyin RABBİM herkese nasip etsin biz çabalamaya devam edelim napalım birgün olacak elbet :Saruboceq:

canım şimdi baktım internetten yumurtlamanın ikinci ve üçüncü günü çok verimliymiş sonraki gün inşallah birlikte olmuşsundur

hayır ya olmadık :KK43:( 4.gün birlikte olduk bide eşim çok yoğun çalışıyodu,gece 1 lerde eve geldi o günlerde :KK43:( ya şimdi bütün hayallerim yıkıldı,umarım tutmuştur.

Tam İkİ hafta adet gİbİ sancılar yasadım,gÖĞÜslerİm ŞİŞtİ damarları Çıktı İÇİnde sert kİtleler oluŞtu...kasıklarım sÜreklİ battı,ardından lekelenme yasadm bİr gÜn İkİ damla kahverengİ....İdrar testım pozİtİf Çıktı....adet 7 gun gecıkıncede kanda baktrdm pozıtıf Çıktı......amaaaaaaaaaaaaa adet oldum....anlıcanız hersey tamam bebek yokk..:)

tatlım kanda gebelik bulunduysa üstüne gördün demektir,bence hemen bi dr.git
bi problem olmasın.umarım meleğin seninledir.darısı hepimizin başına

hamilelik belirtileri ile adet öncesi yaşadıklarımız o kadar benzer ki, insan her ay acaba hamile miyim diyor. ben dün test yaptım negatif çıktı. bir ay daha bitti ya, gerçi ben hala adet olmadım da..

X