Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ıyı aksamlar arkadaşlar,
bende eskıden bu topıktekı ınsanlarla sohbet etmeyı cok severdım ama cetrına esareks dsında kendım ıcın soyleyeyım yazılanlara ılgılenen yok su cok dıkkatımı cektı ınsallah yanlıs anlamısımdır hamıle olanlar sadece kendı aralarında konusup sen yokmussun gıbı davranıyor cok yaızk ben bu kadar samımı baslayan sohbetın bu kadar kotu olmasına cok uzuldum.

hepınızıe ıyı aksamlar

senin nasıl gidiyoo canım hamilelik :)

canim başlarda biraz sıkıntılı günler gecirdim ama simdi cok şükür iyiyim doktora gidecegim gunu bekliyorum heycanla 2 haftadir görmüyorum minigi endişeleniyor insan hissetmeyince de hep gormek istiyor :) senin nasıl gidiyor canim sen hissetmeye başlamissindir belki maşallah büyümüş senin miniğin :)

canim sanada iyi akşamlar..açık söyleyeyim senin düşündüğünü bende uzun zaman once hissetmistim hatta cetrinayla paylasmistim bu düşüncemi ama melek arkadasim anne adaylarinin eskisi kadar giremeyip yorulduklarini soyleyerek beni yatistirmaya calismisti..ama ben canim sıkkın bi sekilde bir daha bu topige girmeme karari almıştım ve baska bir topik actim..uzun zaman da buraya girmedim..ama sonra burda da konustugum merak ettigim arkadaslarim olduğunu gordum, hamileliğin de verdigi duygusalliktanmidir nedir kendi kendime verdigim sözü yuttum :) belkide eskisi kadar takilmiyorum bazi seylere... yazdiklarini kendime yorumlayacak olursam da ben bana yazan herkese hamile veya degil yaziyorum kimsenin bana yazdığı cevapsiz kalmamistir..cunku elimden geldiğince bildigim kadariyla herkese yardimci olmak isterim..cunku hamile kalmayı beklerken aklimda dönen sorulari ve bi hamile bulsam da sorsam dediğim günleri bi ben bilirim..sende hamile kalmayı heycanla bekleyenlerdensin Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla minigine kavuştursun seni canım ve ne sormak ne konuşmak istersen rahatlıkla konusabilirsin benimle elimden geldigince yardimci olurum yada sadece konuşup dertlesmek istersen bile beni unutma kuzum.....

bitanemm nasılsınnnnn minişin nasill annesiiii

bi ara ben giremedim 1.5 ay kdr sımdıde kımse yokk ne yapayım sımdı ben :s

sevindim şekercmmm geçmesine sıkıntılarınınn bende hissetmıyorumm halenn nerdeeeeeee :))) daha sanırım 2-3 haftamm var net bişey yok yanii :))) evet baya büyüdükk dahada büyücezz allahın izniylee :)) görmeyıcne insann endıselenıyoo özlüüyoo demi bende 7 gün oldu son gideli doktora dha 3 haftam var :)))))

ay sen 3 haftaya kadarr hissedersin insallah yaa bebisini Allahin izniyle :)) göbüş ciktimi peki annesii bende haftaya cuma gidecem insallah kuzum 2li test de yapilacak. ya sıkıntılı dönemlerinde haftada bir gidiyorduk şimdi 3 hafta dedi ya hicmi gecmez gunler yaa dokuz doguracam vallaa :))))

benide 3 haftada bi çagrıoduu sımdı 1 aya cıktıı zaman geçmiyor yani :))) göbüş cıkmaya basladıı canm dışardan anlaşılıyoo artık:)

benide 3 haftada bi çagrıoduu sımdı 1 aya cıktıı zaman geçmiyor yani :))) göbüş cıkmaya basladıı canm dışardan anlaşılıyoo artık:)

1 ay nasil gecer yaaa (( hissetsek geçer ancaa :)))) ayyyy cok guzell darısı da banaa benimde ciksin göbüş :))))

Gizz sen ekim annelerinde miydin bende seni arıyosum nerde diye diye hatırlıyo musun testimi ilk sen yorumlamıştın

Gizz sen ekim annelerinde miydin bende seni arıyosum nerde diye diye hatırlıyo musun testimi ilk sen yorumlamıştın

evet canım ekim annelerine de yazıyorum bide kendi topigim var ben seni ordan hatirliyorum sanki ama ekim anneleri sayfasindan da olabilir testi hatırlayamadim ama yaa ne testiydi :))))

evet canım ekim annelerine de yazıyorum bide kendi topigim var ben seni ordan hatirliyorum sanki ama ekim anneleri sayfasindan da olabilir testi hatırlayamadim ama yaa ne testiydi :))))

Gebelik seninde o zaman çok yeniydi ben çook silik çıktı falan demiştim sen hemen hamilesin demiştin

Gebelik seninde o zaman çok yeniydi ben çook silik çıktı falan demiştim sen hemen hamilesin demiştin

aaaa hatirLadimmmmm hatta benimde once silikti demiştim bak hamilesin işte masallahh vok sevindimm Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin yani hepimize insallah

Secidom baslarda yine sikca giriyordum ama kimse kalmayinca artik daha az geçmeye baslamistim sen nasilsin neler yapiyorsun nasil gidiyor hayat tatlim sorun yoktur umarım buarada yazi alintilanmadigi zaman görünmuyor die gecmiyorum darilma olur mu senin yerin farkli Secidom..

Son düzenleme:

yok bebegımmm senı blıyorum gorunce hemen yazıyorsun valla sorun var kuzum yıne doktor degıstırdım bu sefer cok ovduler gıttım bıraz tuzlu ama napım erken yumurta rezervınden suphelendı yarın amh testı verıcem bakalım sonuc ne olacak dua et bana gulum olurmu

Canim iyi minis te ben biraz kötüyüm halsizlik bulanti sen nasilsin annem iyimisin

bebegim halsizlik surekli uyku baslarda hep oluyor telaslanma, bulanti ve kusma da bebeğin iyi olduğuna işaret maşallahhh kuzumaa bende iyiyim tatliiş ama 2 haftadir gormuyorum bebisi taa haftaya cuma randevum onu merak ediyorum bitek

Canim benim haftaya sağlıkla sihhatle gor melegini inşallah♡ keşke uyku bassa en azindan uyurum zaman gecer gider ama malesefki oyle olmadi anneme cekmisim galiba yazik bana beslenemedim kac zamandir Allah yardimcimiz olsun bebeklerimizi korusun gizimmmmmm:)

tatlımm sen kalp atışlarını felan duydunmu bebegininn hiç bahsetmıyosunn bizim gibi

Canim bu hafta gidicektik dr 10 gun sonraya randevu verdi o.zmana duyacaz kalp atislarini kismetse ..ama kendisini kesede 2 kere gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…