Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydın herkese yeni anne adaylarını tebrik ediyorum olmayanlarada rabbim tez zamanda nasip etsin inşaallah

canımmm hamile misinnn ayyy nasıl sevindim nasıl sevindimm yaaa hayırlı uğurlu olsun maşallahhhhhh,yaa vallla çokkk sevindimmm canımmmm gözün aydın,gözümz aydınnnn

canım daha yenı okudum...
hamıleymışın..
hayırlı ugurlu saglıklı olsun inşallah...
tebrık edrım
cok dıkkat et kendıne

ben dün test yaptım malesef kırmızıları göremedim

canım ya inan zor bir sürec kafaya takmamak mümkün değil. ama insan etrafında kötü örnekleri görünce şükrediyor. hakkımızda hayırlısını versin rabbim. benim adetime 4 gün var işkence gibi... test yapmıcam bu kez sende sakın sıkıma ferah tut içini...

canım ya inşallah güzel sürprizlerimiz olur. hayırlısı bakalım.
inşallahh niyetimizdeki geröek olur ..

Canim arladasim hamileymissin hayirli oosun rabbim saglikli hayirli evlatlar verir insallah saglikla kucagina alirsin cok sevindim darisi bize insallah

cok cok cok teşekkür ederim cnım benim darısı en yakın zamanda basına inşallah umarım Rabbim bu duyguyu tummm anne olmakkk isteyenlere yasatır canım benim darısıııııııııııı basınaaaaa secidommmmmmm

Canim beniimm hayirli olsun super bi haber verdin yaaa maasallah.Rabbi saglikla kucagina almayi nasip etsin.Guzel bi anneden guzel bi bebek :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cok cok tesekuur ederim fb canım Allah razı olsunnn kızmet olsunda bende bu zor günleri atlayım canmsın umarımmm hepimizin hayırlısıyla kucağımıza alırız bebekleri ve Rabbim tumm anne olmak isteyenlere nasip etsin evladını

canım daha yenı okudum...
hamıleymışın..
hayırlı ugurlu saglıklı olsun inşallah...
tebrık edrım
cok dıkkat et kendıne

cok teşekkür canım
umarım bu aylar cabuk geçer
ve Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder cok teşekkür ederım sende bebeğe v3e kendıne cok dıkkat et canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…