Erken gebelik

inşallah gğzel haberler alırısnız

valla ben reglden 3 gün önce kan verdim ve 306 ile öğrendim gebeliği. idrar testinde çıkıyorsa kanda hayli hayli çılar. ayrıca devletin kaynakları beni endişelendirmiyor bı yüzden vergi ödüyoruz cünkü tabii ki ne kadar gec test yapılırsa o kadar iyi ama her gün evde idrar testi yapıp stres olmaktansa kan verip rahatlamak da var. bu arada o endişeler hiç bitmiyor. 23.haftadayım hala bir seyleri için sabırsızlanıp stres yapıyorum. sanırım annelikte sonu yok bunun

Merhabalar hanımlar adetime 5 gün var erken gebelik testi yaptım ilk 5 dakika silik 10. Dakikada ise biraz daha netleşti . Sizce kuruma çizgisi mıdır değil midir
canım bence kan ver benimde 6 gün kala aşırı net bi çizgi çıktı diğer testte hiç birşey çıkmadı bende kan verdim bugün

Çok güzel söylemişsiniz boşuna mı vergi kesiliyo yani maaşlarımızdan vs Sizin belirtileriniz nelerdi ya da ne zaman belirti yaşamaya başlamıştınız acaba ? Bu arada sağlıkla kucağınıza alın sağlıklı bir gebeliğiniz olsun :)

benim reglden 7 gün önce sağ tarafta batma oluyordu ve regl sancım vardı. ben ilk basta erken regl olucam herhalde diye düsünüp aldırmadım. sonra regle 4 gün kala göğüs ağrım başladı ama normal regl dönemimden farklıydı. regl öncesi normalde tüm göğsüm ağrır ama bu sefer sadece uçlarında yara varmış gibi bir ağrı vardı. evde de test vardı aynı gün test yaptim pozitif çıktı. ertesi gün de kan verdim

Teşekkür ederim cevabın için ve sunu söyliyim reglden 1 hafta once regl ağrıları yaşadım ve ben de erken olcam diye düşünüyorum ama dünden beri de göğüs deil meme ucu acısı sızı böyle elektriklenme gibi bi şey oluyo az önce yine oldu regl günüm 14 ekim pazartesi diye bekliyim diyorum ama bi kuşku da yok değil içimde bu yorumundan sonra

Siz hangi belirtileri yaşamıştınız öğrenmeden önce peki

ama sunu da söyleyeyim benim döngüm 28 gün. erken yumurtladığım için o ay değerim reglden önce o kadar yüksek çıktı. ben reglimin hemen ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. ama belirtiler varsa gebelik çıkar testte diye düsünüyorum ben

Siz hangi belirtileri yaşamıştınız öğrenmeden önce peki
bu sekildeydi. tekrar yazmamak için alıntıladım mesajı sizin için

Benim döngüm de 26 gün 11-12.gün yumurtlama oluyor bende. Regl ertesi günü birliktelik oldu yumurtlama haftası da dolu geçti sonra da sağ kasıkta batma eğilirken falan, karın ağrısı kabızlık ki metabolizma hızlıdır garip gelen buydu. Midem sıkıntılı oldugu için mide yanmasını gözardı ediyorum ama o da cok oluyor bu hafta. Gece terlemeleri. Bi de regl migreni var bende geçtiğimiz günlerde regl olcak gibi ağrım oldugunda regl migrenim tuttu 3 gün sonra geçti hsggi

valla insallah vardır benim bir de istahım açılmıştı. test yapmadan önceki 3 gün gece rüyamda yemek görüyordum habire mide rahatsızlığı bende de oldu ama kusma falan hiç olmadı

valla insallah vardır benim bir de istahım açılmıştı. test yapmadan önceki 3 gün gece rüyamda yemek görüyordum habire mide rahatsızlığı bende de oldu ama kusma falan hiç olmadı
Ya ben de rüyamda erkek bebek doğurmuşum onu görmüştüm bi de ben ki tatlıyla aram yoktur çikolata yiyesim geliyo sürekli. Göğüs ucu şeyi yine oldu bildiğin elektrik çarpması gibi Ay hamile kalmış olayım Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…