Erken gebelik testi

Nurr0303

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
7
1
34
Kızlar selam aranıza yeni katıldım sizce gebelik var mı adetime 6gun kala yaptım ama emin olamıyorum kan verneye de korkuyorum kac aydır sonuc alamıyorum bir kimyasal yasadım
Bakarsanız sevinirim

Ben silik çizgi gördüm. 2 gün sonra tekrar edip koyulaşmayı izleyin bence. Sonra da kan verin derim.

İnsallah kızlar tsk ederim erken gebelik testleri bazen yanıltıcı olabiliyor insallahh vardır negatif gormekten bıktım artık

6 gün daha uzun bir süre ama var bence yarın tekrarlayın. İlişki takibiniz nasıl olmuştu bu ay.

6 gün daha uzun bir süre ama var bence yarın tekrarlayın. İlişki takibiniz nasıl olmuştu bu ay.
İnş vardır insalaahbu ay cok kasmadım ovulasyon gunlerini değerlendirdm sadece ama yumurtladıgım gun yaptıgıma okadar eminim ki
Ben iki yıllık evliyim 33 yasındayım 2 sene istemedik snra ilk korunmasız ilişkimde gebe kaldım ama kimyasal oldu mayısta ondan beride 5 aydır asla tutmadı
Bi sebepte yok herturlu testi yaptk ama doktor stres diyor cok takıyorum heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…