Erken gebelik testi

Nurr0303

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
7
1
34
Kızlar selam aranıza yeni katıldım sizce gebelik var mı adetime 6gun kala yaptım ama emin olamıyorum kan verneye de korkuyorum kac aydır sonuc alamıyorum bir kimyasal yasadım
Bakarsanız sevinirim😌
IMG_9574.jpeg

Ben silik çizgi gördüm. 2 gün sonra tekrar edip koyulaşmayı izleyin bence. Sonra da kan verin derim.

İnsallah kızlar tsk ederim erken gebelik testleri bazen yanıltıcı olabiliyor insallahh vardır negatif gormekten bıktım artık 🙏🏻

Kızlar selam aranıza yeni katıldım sizce gebelik var mı adetime 6gun kala yaptım ama emin olamıyorum kan verneye de korkuyorum kac aydır sonuc alamıyorum bir kimyasal yasadım
Bakarsanız sevinirim😌Eki Görüntüle 3488409
6 gün daha uzun bir süre ama var bence 😍🙏🏽 yarın tekrarlayın. İlişki takibiniz nasıl olmuştu bu ay.

6 gün daha uzun bir süre ama var bence 😍🙏🏽 yarın tekrarlayın. İlişki takibiniz nasıl olmuştu bu ay.
İnş vardır insalaah😘bu ay cok kasmadım ovulasyon gunlerini değerlendirdm sadece ama yumurtladıgım gun yaptıgıma okadar eminim ki😂
Ben iki yıllık evliyim 33 yasındayım 2 sene istemedik snra ilk korunmasız ilişkimde gebe kaldım ama kimyasal oldu mayısta ondan beride 5 aydır asla tutmadı☹️
Bi sebepte yok herturlu testi yaptk ama doktor stres diyor cok takıyorum heralde

X