Erken gebelik testi

almilakayra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
20
3
25
Kızlar adetime 4 veya 2 gün var erken gebelik testi yaptım benmı kafayı yedım yoksa silik bır cızgımı var allah ıcın yardım edın bana 😖😭😞

Eklentiler

• IMG_20240825_121325.jpg
    IMG_20240825_121325.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 349
Var gözüküyor bende ilk çocugumda böyle görmüştüm bende yarin yapicam inşallah ikimiz de de gebelik vardir

Bende adetime 6 gün kala yapmıştım ve böyle çıkmıştı. Dayanamayıp bir akıllı test daha alıp yaptım yine aynı olmuştu ve şuan hamileyim :) rabbim inşallah size de nasip eder. Erken zamanda kan tahlili yaptırın. Ve biraz olsun bazen vücuttan anlaşılıyor. Göğüs belirtisi falan

Bende adetime 6 gün kala yapmıştım ve böyle çıkmıştı. Dayanamayıp bir akıllı test daha alıp yaptım yine aynı olmuştu ve şuan hamileyim :) rabbim inşallah size de nasip eder. Erken zamanda kan tahlili yaptırın. Ve biraz olsun bazen vücuttan anlaşılıyor. Göğüs belirtisi falan
İnşallah canımm çok duygusalım sabahı nasıl edıcem bilmiyorum okadar yoruldum kı artık şuan ezan okunuyor bunu yazarken nolur ALLAH'ım orda olsun bebegım🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍normalde adete yakın aynı belirtilerim olduğu ıcın şuan bılemıyorum yüzüm aşırı yağlanıyor bırde kasıklarım agrıyor inşallah vardır 💗

Moralini bozmak istemiyorum yavrum ama ben de test yaptım days doktor böyle çıktı ve ertesi gün regli oldum hatta burda postta açmıştım. Ama inşAllah senin vardır 🌺
İnşallah bende öyle olmaz yani 1 bucuk senedır ilk defa sılık cızgı gördüm rabbım daha iyisini bılır hayırlısı 🤍🤲🏻

X