Erken gebelik testi

Benim de adet günüm dündü dayanamadım az önce test yaptım. Silik çizgi ama galiba pozitif :)) Sizin için de hayırlı olsun. Bekleyen dileyen herkesin gönlüne göre olsun. Sağlıkla tamamına erdirsin
Pozitif canım rabbim herkesin gönlüne göre versin benim icinde dua edermisin

Pozitif canım rabbim herkesin gönlüne göre versin benim icinde dua edermisin
İnşallah iyi haberlerinizi alalım. Ben çok hayal kırıklığı yaşadım kaybım çok oldu. Kimse böyle zor süreçler yaşamasın. Sizin için de dileyen herkes için de hayırlısı olsun

Kızlar nolur bi bakım bu pozitif dimi kimyasal gebelik geçirdim daha önce korkuyorum şimdi inşallah sağlıklıcakla olır

Eklentiler

• E4149FCC-79D9-4BF7-A777-E74AA36BAA67.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 54
Ben daha önce kimyasal geçirmiştim onun değerine bakmışım yanlışlıkla testimin sonucu daha çıkmadan şimdiki sonuç 400 lerde çıktı pazartesi tekrar kan vericem inşallah sağlıcakla yükselir dua edin lütfen

Hayırlı olsun, çok sevindim sağlıkla devam etsin hepimizin

31 mart-1 nisanda ovulasyon testinde yumurtlama gördüm.4nisanda gittiğimde doktor yumurtladigimi söylemişti. Tahmini 1 nisanda yumurtladim. 18mart son adet tarihim. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif cikti. Sizce hala sans var mi?...

Merhabalar adetime 6 gün var erken gebelik testi yaptım sizce yanlış olma ihtimali varmı şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• IMG_6745.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 51
Adete 8 gün var ovulasyon böyle çıktı kızlar tekrar mu yumurtluyorum acaba

Eklentiler

• image.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…