Erken gebelik testi

elossum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2023
106
37
31
Adetim 4 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif cikti olsaydı çıkardı dimi kızlar

Kan verebilirsin cnm net sonuç için

Belli olmz cnm geç dollnme olblr yrn ver bnide hbr ver

Merhaba hanımlar ben daha yeniyim dün adet günümdü henüz gelmedi ve test yaptım iki kez ikisindede silik çizgi çıktı yardımcı olurmusnz

Testler pozitif kan verip netlestirin
Benim de adet günüm dündü dayanamadım az önce test yaptım. Silik çizgi ama galiba pozitif :)) Sizin için de hayırlı olsun. Bekleyen dileyen herkesin gönlüne göre olsun. Sağlıkla tamamına erdirsin

Eklentiler

• ABA6E5D2-985D-4223-A745-E071040D7BD9.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 71
Benim de adet günüm dündü dayanamadım az önce test yaptım. Silik çizgi ama galiba pozitif :)) Sizin için de hayırlı olsun. Bekleyen dileyen herkesin gönlüne göre olsun. Sağlıkla tamamına erdirsin
Sizinkide daha yeni galiba bebek cok az belirgin çünkü hayirlisiyla bir kac gün otursun gebeliginz sonra kan verin ins pozitiftir

Teşekkür ederim. Umarım pozitiftir ve sağlıkla gelir. Çok kaybım oldu Olmazsa bir daha ki ay tüp bebek süreci bekliyor beni. Yaşım da ileri.Kan testi de yaptırıp iyi haberler vermeyi ümit ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…