Erken gebelik testi ve gebelik testi

hobicianne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
23
6
27
Kızlar merhaba adetime 6 gün kala yaptım bu testi normalde Salı olmam lazım adet pazar günü yapsam çıkar mı ?
Birde erken gebelik testim koysam bakar mısnz???

Testim burada 6 gün vardı bu testi yaptığımda adete

Eklentiler

• IMG_1492.png
    IMG_1492.png
    668 KB · Görüntüleme: 26
Anlayamadım ben testten siz ikinci çizgi görüyorsanız silik de olsa hamile olabilirsiniz ne zaman yaptınız üstünden kaç gün geçti? Tekrar test yaparsanız çıkar eğer varsa

Anlayamadım ben testten siz ikinci çizgi görüyorsanız silik de olsa hamile olabilirsiniz ne zaman yaptınız üstünden kaç gün geçti? Tekrar test yaparsanız çıkar eğer varsa
Testimi koydum tekrar atayım
Ben göremedim ama arkadaşım var diyor
Adete 6 gün kala yaptım bu testi ben
Normalde Salı günü (22 Ekim ) de olmam lazım
Pazar günü (20 Ekim) de yapsam çıkar mı 2 gün kala

Eklentiler

• IMG_1492.png
    IMG_1492.png
    437,5 KB · Görüntüleme: 22
Silik çizgi var gibi ama yaklaştırınca bulanıklaşıyor . 2 gün önce yapsanız erken gebelik testinde çıkar

Silik çizgi var gibi ama yaklaştırınca bulanıklaşıyor . 2 gün önce yapsanız erken gebelik testinde çıkar
Evde kaset test var da erken gebelik mi yapmalıyım
Bulanık mı bilmiyorum var gibi de yok gibi de anlamadım şuan kaşık ağrım var ara ara ama başka bişey yok pazar günü ilk idrarla yapsam kasette çıkar mı

Evde kaset test var da erken gebelik mi yapmalıyım
Bulanık mı bilmiyorum var gibi de yok gibi de anlamadım şuan kaşık ağrım var ara ara ama başka bişey yok pazar günü ilk idrarla yapsam kasette çıkar mı
Kaset testte de çıkabiliyor onu da yapabilirsiniz. Yarın sabah ilk idrarla yapsanız daha iyi çıkar eğer yaptığınız testte silik çizgi varsa koyulaşır yarına

X