Erken gebelik testi silik kaset test net

zeynebikra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2023
61
34
36
Merhaba hanımlar beklenen adete 3 4 gün kala kan verdim negatif çıktı şu an adetim 3 gün gecikti (hayatım boyunca hamilelik dışında 1 gün bile gecikmez hep erken erken olurum) dün erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi var bugün kaset test daha belirgin çıktı hemen gidip kan verdim sonucu yarın çıkacakmış sizce hamilemiyim adetim gecikmesine rağmen silik çıktı birde olsaydı önceki kan testinde çıkmazmıydı kafam çok karışık yorumlarınızı bekliyorum (üstteki kaset test)

Kaset bile silik gösterdiyse gebelik vardır. Geç döllenme olmuş olabilir.

Benim gebelik testlerimde de silik çizgi görünüyor 2 Yıldır istiyorum sizce gebelik var mı adet olmama 2 gün var

Adette 3 gün gecikmeyle ovulasyon pozitif çıkmaya başladı ve genelde böle çıkmazdı koyulaşma olmaya başladı korkmalımıyım yoksa beklemelimiyim adet gecikmesi olduğu halde yumurtluyor olabilir miyim ben ? Şaşkınlık içerisindeyim bilgisi olan varmı

Eklentiler

• IMG_1983.jpeg
    166,6 KB · Görüntüleme: 1.031
Hala olmadım valla bişi anlamadım ya 10 gün kadar normal olabiliyor diyolar gecikmeye o yüzden beklicem ama takipte edicem adet olmadan yumurtlama oluyor muki

an itibariyle regl oldum malesef hayırlısı Allahtan.
Çok üzüldüm , ama dediğiniz gibi hayırlısı Allahtan. Bende bu hafta birşeyler hissediyordum 5 /6 gün önce testte silik çıktı ama sanırım adet olacağım. Hafif lekelenmem ve ağrım başladı. Bu ay tekrar denemeye devam. Ovülasyon kullanmayı düşünüyorum bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…