erken gebelik testi(kanda)

• Konu Sahibi ceylinazra

inişallah canım inşallah benim bile daha ilk aşılamam ama olsun çok istiyorum..benim bugün aşılamamın 19.günü ve adetimden 2 gün geçti öğlene kadar bekliyim dedim olmazsa öğleden sonra gidicem kan testine...

• Konu Sahibi ceylinazra
özlem canım inşallah hamilesindir sitrese girme adetini bekleme güzel haberlerini bekliyorumhihoyyyt

ne bileyim sultencim inşallah hamileyimdir test yapmaya da korkuyorum..3 yıldan beri her ay negatifi görmekten SIKILDIM yine üzülcem biliyorum..Bu adet dönemiyle tüp bebeğe başlayacaktık ondan mı stres yaptımda gecikti bilmiyorum.İnşallah dediğin gibi hamileyimdir de tüp bebeğe gerek kalmaz..opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi ceylinazra
öğleden sonra gittim sonuç negatif ama hala hastalanmadım..olmadı kısmet öbür aya inşallah...

• Konu Sahibi ceylinazra
arkadaşlar ben ikinci aşılamayı yaptırdım iki yumurtam büyüdü biri 15cm diğeri 21,5cm sizce şansım nekadar 14 ekimde aşılama oldu. ilk aşılamamda bir yumurtam büyümüştü 19,5cm.tutmadı cevap verirseniz sevinirim

• Konu Sahibi ceylinazra
sulten arkadaşım aşılamamız aynı gün olmuş.bende geçen hafta çarşamba günü aşılamam yapıldı.bendede 3 folikül vardı.bugün bir hafta olmasına rağmen gidip kan testi yaptırdım.sonuç 6,5 çıktı.ne anlama gelir bilmiyorum ama 0 ile 5 arası negatif yazıyo.doktorumu arayıp soramıyorum.çünkü bana kızar niye bu kadar erken yaptırdın diye.hayırlısı artık bakalım.inşallah ikimizinde aşılaması tutar.

• Konu Sahibi ceylinazra
evet canim kizar, daha cok erkenmis. sadece moralini bozdu. insaallah hamile oldugun haberini en kisa zamanda alirsin. her isteyen insaallah.
basligi nedense yeni gordum.
ben adetime 12 gun kala yaptirdim kan testi. ben adet gecikmeden test yaptirmayi onaylamiyorum. ama bir sebepten dolayi doktor hamile olabilirsin demisti. zaten hic tutmadim o doktoru manyak mi ne! daha adetime 12 gun vardi... yaptirdim testi tabii ki negatif. cocuk istiyoruz esimle. sonuc ne oldu hayal kirikligi.
sonra adetim gecikti 8. gun test yaptim evde ve pozitif cikti. ama inanamadim; gebeligi gosteren cizgi diger cizgiden daha koyuydu. baya koyu cikti yani. kan tahlili sonucum daha cikmadi. korkuyorum bi de negatif cikarsa diye. diyorum kan tahlilinde kesin cikar neden ilk kan testinde cikmadi diye; ama 12 gun vardi adetime. daha hormon yeni olusuyordu belki de diyorum.
anlayamadim yani.
dua edin arkadaslar,,,

• Konu Sahibi ceylinazra
canım demetak çok erken yaptırmışsın. pozitif çikma olasılığı yüksek bir hafta sonra tekrar yaptır inşallah Allah tüm istiyenlere nasip eder.

• Konu Sahibi ceylinazra
canım bence pozitif çıkar eğer teste bir sorun yoksa

• Konu Sahibi ceylinazra

kan tahlili sonucun ne çıktı canım?

• Konu Sahibi ceylinazra
pozitif cikti hamdolsun. :sm_cool:
gercekten adet gununden once test yapmayin arkadaslar. ben 1 hafta olunca cesaret edebildim. ama akilli doktor neye dayanarak beta istedi benden bilmiyorum. cok moral bozuklugu olmustu. neyse... en kisa zamanda baska bir doktora gotmem icab ediyor.
oyle sukurler olsun rabbime! tum isteyenlere saglikli bebisler nasib etsin :ecrin_bebek:
dualarinizda unutmayin beni de

• Konu Sahibi ceylinazra

canım cok sevindim Allah herkese nasip eder inşallah

• Konu Sahibi ceylinazra
amin insaallah. tum isteyenlere nasib etsin saglikli hayirli evlatlar...

• Konu Sahibi ceylinazra
amin insaallah. tum isteyenlere nasib etsin saglikli hayirli evlatlar...

hayırlı olsun arkadaşım.Allah sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah.bende yarın test sonucumu alacam.Rabbimden hayırlısını diliyorum kendim ve herkes için.

• Konu Sahibi ceylinazra
arkadaşlar bende aşılamadan sonra 13. gün test yaptım.beta hcg 1,79 çıktı.yani negatif.ilk aşılamamdı ama olmasını çok istiyordum.bu seferde olmadı.Rabbim hepimize sabır versin.

• Konu Sahibi ceylinazra
arkadaşlar bende aşılamadan sonra 13. gün test yaptım.beta hcg 1,79 çıktı.yani negatif.ilk aşılamamdı ama olmasını çok istiyordum.bu seferde olmadı.Rabbim hepimize sabır versin.

hayırlısı olsun canım üzülme inş diğer ay hamile kalırsın güzel haberler verirsin bize...kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi ceylinazra
arkadaşlar benim aşılamamda tutmadı sıra tüp bebekte ama eşim istemiyor bütüm ümitlerim gitti ne yapacağımı bilmiyorum benim anlamadığım bi şey hiç bir sorun bulunamıyor içinizden benim sorunumda olan varmı acaba? acil cevap bekliyorum lütfen!!!

• Konu Sahibi ceylinazra

cnm allahtan ümit kesilmez karamsar olma biçok kez aşılama yaptıran arkadaşlar var eşini ikna etmeye çalış inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın bebeğini

• Konu Sahibi ceylinazra
mrb arkadaşlar orda olan varmı aranıza daha yeni katıldım a.sa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…