ERKEN GEBELİK TESTİ VE BETAHCG

Yumurtlama gunumun uzerinden tam 11 gun gectiginde. Silik cizgiyi gordum canim. Sor tabki ben kac gunumu gecrdim buralarda. Artik herkes dalga gecyodu benmle bide hastanede calsyrm hemsireyim falan 😅 ama durum cocukla ilgiliyse insan cok farkli oluyor. Benim ikinci hamilelgim bu. İlkinden daha heycanlym hatta. Cok iyi anliyorum seni. Bu arada ben eger uygulamanin bana gosterdgi yumurtlama gununde iliski yasasaydim bebegim olmazdi. Cunku ben yumurta aki kivamnda uzayan bir akinti varya ovulasyon belirtisi tam onun oncesi gunu yasadim. Orda dollenme oldu. Cnku uygulama bana o gunden sonraki 3 gunu gosteriyordu. Takvime bagli kalmayip ya ovu testi yada vucudu dinlemek lazm bence. Kalp atisi icin zaman gecmiyor inan. İnsallah duyarim saglklaa
Canim ben doktora gittigimde 22m folikulum vardi doktor catlamak uzere dedi o gunu degerlendirdim. Sonra 5 gun gecti bahsettigin gibi bi akingi geldi ama bende hastanede calisiyorum bu arada asistan arkadasim o catlamadan sinra gelebilir falan dedi anlaymadim bende .. bakalim bgn doktorun catlamak uzere dedigi gunden itibaren 7 gun gecti dayanamayip normal kaset test yaptim negatif cikti tabi 🥲 varsa bir sey haftaya cikar diye dusunuyorum

Bende takvime güveniyorum o yüzden ovulasyon testleri aldm bu ay o şekilde hamile kaldım. Benimde aynı şekilde yumurtlamadan önce şeffaf akıntım olur kendi vücudunu takip de ettm bu süreçte. Ve sonuç bu🙈 hamile kalmakta sıkıntım olmuyo çok şükür ne zaman denesem o ayında hamile kalabiliyorum. Ama işte ilk denemem kimyasal oldu. Bu da öyle gibi düşünüyorum ama tamamen psikolojik eminim🙊 sadece sağlıklı olmasını çok istiyorum bu süreç beni yipratiyo. Bu arada ilk attığım fotodaki silik çizgiyi bende 11. Günde yakaladım😻 yani adetime 2 gün vardı. Aslında sana sorduğum soru keseyi gördüğünde adet gecikmenin kaçıncı günüydü 🤭
Canim 6 gun gectiginde gordum keseyiii sen bence gtsen vajinal usg olarak gorrsn keseyiii🤗🤗

Canim ben doktora gittigimde 22m folikulum vardi doktor catlamak uzere dedi o gunu degerlendirdim. Sonra 5 gun gecti bahsettigin gibi bi akingi geldi ama bende hastanede calisiyorum bu arada asistan arkadasim o catlamadan sinra gelebilir falan dedi anlaymadim bende .. bakalim bgn doktorun catlamak uzere dedigi gunden itibaren 7 gun gecti dayanamayip normal kaset test yaptim negatif cikti tabi 🥲 varsa bir sey haftaya cikar diye dusunuyorum
Kuzum ben varya dalga gecme ama iliskiden 3 gun sonra bile test yaptim 😅😅 tabi cikmadi. Bebek bekledgn iliskiden ortalama 11 12 gun sonra silik cizgi cikablr. Onmzdeki hafta belli olut sanirimm.. catlamak uzere olduysa eger vardir biseyler bence 🤗🤗🤗😍

Kuzum ben varya dalga gecme ama iliskiden 3 gun sonra bile test yaptim 😅😅 tabi cikmadi. Bebek bekledgn iliskiden ortalama 11 12 gun sonra silik cizgi cikablr. Onmzdeki hafta belli olut sanirimm.. catlamak uzere olduysa eger vardir biseyler bence 🤗🤗🤗😍
Insallah canim hamişlerin duasi kabul olurmuş benim içinde dua et olur mu 😇 sag salim bebegine kavuş insallah , rabbim saglikli bir hamilelik nasip etsin 😘

Yumurtlama gunumun uzerinden tam 11 gun gectiginde. Silik cizgiyi gordum canim. Sor tabki ben kac gunumu gecrdim buralarda. Artik herkes dalga gecyodu benmle bide hastanede calsyrm hemsireyim falan 😅 ama durum cocukla ilgiliyse insan cok farkli oluyor. Benim ikinci hamilelgim bu. İlkinden daha heycanlym hatta. Cok iyi anliyorum seni. Bu arada ben eger uygulamanin bana gosterdgi yumurtlama gununde iliski yasasaydim bebegim olmazdi. Cunku ben yumurta aki kivamnda uzayan bir akinti varya ovulasyon belirtisi tam onun oncesi gunu yasadim. Orda dollenme oldu. Cnku uygulama bana o gunden sonraki 3 gunu gosteriyordu. Takvime bagli kalmayip ya ovu testi yada vucudu dinlemek lazm bence. Kalp atisi icin zaman gecmiyor inan. İnsallah duyarim saglklaa
Canım o akıntı ilişki sonrası da oluyor nasıl ayırt edeceğiz

Canım o akıntı ilişki sonrası da oluyor nasıl ayırt edeceğiz
Yok kuzum bu o iliski sonrasi akinti gbi degil. Yumurtanin beyazi seklinde bir akinti iki parmagnn arasina alinca uzuyor sumuksu bir kivamda. O akinti bir iki kez yogun oluyor sonraki gun azaliyor genelde. O gunleri degerlendirrsen eger ihtimal yuksek.

Bence umudu kesmemek lazim ve bana kalirsa testi tekrarla erken gosterenden yap tekrar hatta imkanin varsa da kan ver cunku biliyorsn ki once kanda sonra idrarda cikiyor. Benim 8.75 olan degerimi erken gebelklik testi yakalamis iste. Bende 7 gun 6 gun 5 gun kala derken hayalet gbi cizgiyle gordum 😅
😊 Evet dogru soyluyorsun erken gebelik testi elimde kalmadi bende kaset testleri tekrarlayayim dedim bugun sabahta yaptim negatifti suan adete 3 gun var bekleyecegm mecbur. simdi kan vermeye giderim sonra negatif cikar iyice moralim bozulur diye gitmek te istemiyorum.Yogun belirtiler olmasa hic beklememde belkide kendi kendime belirti uretiyorum ama insan sadece kendini dinleyerek kasik agrisi olustururmuki 😄 sen erken gebelikten sonra hic kaset test yapmismiydin peki adet gunune kadar?

😊 Evet dogru soyluyorsun erken gebelik testi elimde kalmadi bende kaset testleri tekrarlayayim dedim bugun sabahta yaptim negatifti suan adete 3 gun var bekleyecegm mecbur. simdi kan vermeye giderim sonra negatif cikar iyice moralim bozulur diye gitmek te istemiyorum.Yogun belirtiler olmasa hic beklememde belkide kendi kendime belirti uretiyorum ama insan sadece kendini dinleyerek kasik agrisi olustururmuki 😄 sen erken gebelikten sonra hic kaset test yapmismiydin peki adet gunune kadar?
Canim ben vallahi 1 ay kendi kendime belrti cektim degilmsm hamile 😅 oluyor pskolojik gercekten. Benim kaset testte regle 3 gun kala gorunmustu denemistim oylesine. Kan verip negatf cikmasi da insanin moralni cok bozuyor.. demesi kolay da iste beklemekten baska caremiz yokk yokk yokkk 🤦🤦☺️🤗

Canim ben vallahi 1 ay kendi kendime belrti cektim degilmsm hamile 😅 oluyor pskolojik gercekten. Benim kaset testte regle 3 gun kala gorunmustu denemistim oylesine. Kan verip negatf cikmasi da insanin moralni cok bozuyor.. demesi kolay da iste beklemekten baska caremiz yokk yokk yokkk 🤦🤦☺️🤗
Bugun resmen yogun belirtiler yasamama ragmen adet oldum artik belirti aramak yok bir de bilginiz olsun predictor early erken gebelik testi yanlis pozitif gosteriyor adetime 5 gun kala bende silik cizgi gosterdi fakat adet oldum en garanti ovulasyon testi kullanmak ardindan yasanan belirtileri gormezden gelerek adet gununu beklemek ve adet gunu gecince kaset test yapmak ya da kan vermek. Artik bir sonraki aya ins tuttururuz Allahtan umit kesilmez 😊

Bugun resmen yogun belirtiler yasamama ragmen adet oldum artik belirti aramak yok bir de bilginiz olsun predictor early erken gebelik testi yanlis pozitif gosteriyor adetime 5 gun kala bende silik cizgi gosterdi fakat adet oldum en garanti ovulasyon testi kullanmak ardindan yasanan belirtileri gormezden gelerek adet gununu beklemek ve adet gunu gecince kaset test yapmak ya da kan vermek. Artik bir sonraki aya ins tuttururuz Allahtan umit kesilme

X