erken gebelik testi(kanda)

• Konu Sahibi ceylinazra
kızlar erkenden test yapmayın tutun kendinizi biraz..4-5 ay bende reglime 5-6 gün kala test yaptırmaya gittim meraktan çatlıyodum çünkü ama hem para hem zaman hemde moralman çökersiniz...tabiki istisnalar var o zaman çıkmayıp sonra hamile olduğunu öğrenenler yokmu var..hatta üstüne görenler bile var ama moralinizi yüksek tutum...kan tahlili parasıylan ayakkabı aldım ...
başka şeylere yoğunlaş...bu yüzden reglin bile gecikebilir ben 6 gün ileri atmıştım stresten...neyse şimdi som güne kadar bekliyorum...bir hafta önce zaten hastalık belirtilerinden anlıyorum artık....relaxxxxxx lütfen....

• Konu Sahibi ceylinazra
haklisin :) bende her seferinde ayni seyi soyluyorum ama sonra bi bakiyorum dayanamamisim gidip test yaptirmisim ama soz bu sefer son...artik adet gecikmesi olana kadar bekliycem insallah

• Konu Sahibi ceylinazra
kızlar bir şey sorucam size adetim ayın 8 deydi bu ay fazla belirti yaşamadım normalde adet olmadan belim ve kasıklarım ağrırdı bunlar olmadı sürekli bi uyku hali vardır sıksık idrara çıkma gaz sounu vardı dayanamadım ayın 8 kan testi yaptırdım ve negatif çıktı şuan hala hastalanamadım ama kan testinin yanılma ihtimali de yoktur heralde kafam karma karışık ne düşüneceğimi bilmiyorum bana bi akıl verinnnn.

• Konu Sahibi ceylinazra
ne oldu daha yaptırmadınmı?

arkadaşlar merhaba..
Ya ben çarşamba günü kan tahlili yaptırdım sonuç 01 çıktı dr yokdu soramadım ama negatif yazıyordu reglime 10 gün var daha ve ilişkiden 6 gün sonra kan tahlili yaptırdım..
Ama göğüslerim ağrıyor sürekli midem bulanıyor,kasıklarım ve bacaklarımda kramp oluyor..
Sizce tahlil erken olabilir mi.

• Konu Sahibi ceylinazra
Bence erken yaptirmissin iliskiden sonra 10 gun beklemen gerekiyor diye biliyorum ama insallah pozitif cikar .Bende iliskiden 10 gun sonra yaptirdim negatif cikti ama hayatimda ilk kez adetim gecikti cok merak ediyorum

• Konu Sahibi ceylinazra
merhabalar. ben eylülün 17sinde aşılama yeptırdım doktorum 1 ekimde kan tahlili yaptır dedi tahl,ilin sonucu 5çıktı adetime daha 4 gün var tekrar test istendi acaba ümitleneyimmi?

• Konu Sahibi ceylinazra
merhabalar. ben eylülün 17sinde aşılama yeptırdım doktorum 1 ekimde kan tahlili yaptır dedi tahl,ilin sonucu 5çıktı adetime daha 4 gün var tekrar test istendi acaba ümitleneyimmi?

bence ümitlen kendini kaptırma ama ümitlen. adetine 5 gün kala yapmışın testi -di mi bu gün ayın 2 si günleri gene karıştırmayayım sırnaşık şey - çıkmama olasılığı yüksek. o nedenle kendine dikkat et canım. hihoyyyt

Not: yeni topik açmadan önce geçmişi gözden geçirin deniliyo. 2008 topiğini hortlatmanında manası yok. konuyu açan kiişinin bebişi bile olmuş ya. yönetim buna bi çare :enbuyukkk:

• Konu Sahibi ceylinazra
nevki teşşekkürederim inşallah pozitif çıkar adetimi bekliyeceğim......

• Konu Sahibi ceylinazra
arkadaşlar ben size birşey sormak istiyorum ben 17 eylülde aşılama oldum 9. gün test yaptım ikinci silik çıktı sonra hemen aynı gün kan yaptırdım değersiz olandan pozitif çıktı ve değerli olandan baktır dediler baktırdım 7.98 çıktı 12. gün gel dediler gittim 1.74 olmuş negatif dediler ümidüm bitti bir daha gitmedim ben çok düzenli adet olurum bugün adetin 28. günü bende 28 günde bir olurum ve olmadım midem yanıyor ve bulanıyor burda baş sayfalarda çok okudum adet geçtikten sonra bile değeri düşük çıkıp sonra hamile olduğunu söyleyen aslında benim 15. gün baktırmam gerekirdi başlarda pozitif çıkmasının nedeni de çatlatma iğnesi dediler peki geç döllenme diye birşey varmış ya acaba hamile miyim tabiki bu soruya sizin cevap vermeniz güç ama 12. gün testinden sonra ümidimi yitirip takmadım hatta sigarayı bırakmıştım yeniden başladım ama şimdi de gecikince çünkü hiç es geçmez hatta hep 1 gün önce gelir bilmiyorum pazartesiye kadar gelmezse gidicem zaten gelirse de gidicem çünkü 2. aşılamaya geçicez. hayırlısı artık olursa mucize olucak benim için...

• Konu Sahibi ceylinazra

en son adet tarihin kaçtı canım aynı gün aşılama olmuşuz ben 6 eylülde hastalandım 3 ekimde yani bugünde hastalanmam lazımdı fakat olmadı senin gelecek adet tarihin kaçı acaba?

• Konu Sahibi ceylinazra
ekimin 4 de henüz olmadım ama adet sancım var her zamanki gibi sancım olunca ümidim azalıyor normaldede bazen gecikiyordu adetim acaba geciktimi işte bu sorular olunca bunalıma giriyorum ya ilgilendiğiniz için teşekkür ederim......

• Konu Sahibi ceylinazra
4 ekimde olmam lazım henüz olmadım ama adet sencılarım başladı ümitsizliğe kapılıyorum.......

• Konu Sahibi ceylinazra
4 ekimde olmam lazım henüz olmadım ama adet sencılarım başladı ümitsizliğe kapılıyorum.......

kısmet canım alalha bize ve bizim gibi isteyen herkese nasip etsin belli olmaz dur bakalım bazı kişilerde hamilelik belirtisi adet olcak gibi oluyormuş benimde dün olmam lazımdı ama hala olmadım bir ağrımda yok normalde adetten 5 gün önce falan göğüslerim hassas olurdu şimdi hiç acımıyor...

• Konu Sahibi ceylinazra
denizcim benim adet günüm 4 ekim ve oldum inşallah sen hamilesindir aşılamanda kaç yumurtan büyüdü acaba benim tek yumurta büyüdü o yüzden şansım azdı benimÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi ceylinazra
denizcim sen hapmı kullandın yoksa iğnemi ben göbekten iğne yedim 7 gün 75 ml gonolaf ensonda çatlatma iğnesi vurdurdum yumurtam 18,5 oldu internette araştırdım en az 2 yumurtanın büyümesi gerekiyormuş canım

• Konu Sahibi ceylinazra
kısmet ikinci aşılamaya ALLAH tüm isteyenlere bebiş nasip etsin emeklerimizi boşa çıkarmasın

• Konu Sahibi ceylinazra
sulten geçmiş olsun canım..Hayırlısı diyelim..Benim de 28 eylülde regl olmam gerekiyordu ama daha olmadım..ınşallah hamileyimdir..

• Konu Sahibi ceylinazra
özlem canım inşallah hamilesindir sitrese girme adetini bekleme güzel haberlerini bekliyorumhihoyyyt

• Konu Sahibi ceylinazra

ben klomen hap kullandım incir kürü yaptım 1 tane 19.5 mm oldu çatlatma iğnesi olduktan 26 saat sonra aşılama yapıldı ama benim bildiğim tek yumurta yetermiş çünkü en büyük yumurta diğer yumurtaların işlevini engelliyormuş ve kendisi görevini yapıyormuş bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum kısmet ben hala hastalanmadım olursa da bir dahaki aya artık...ben rapor olmadığı ve iğne pahalı olduğu için hap kullandım ilk aşılamamda şansımı deniyim olmazsa tüp bebek olcak diye iğnelere o kadar para vermek istemedim hapla bir inciri yapınca büyüdü yumoşlar...

• Konu Sahibi ceylinazra
benimde ya bugun yada dun adet gunumdu yani gecen ay asilamanin 12. gununde adet olmustum bugun 13.gunu insallah olmam ilk defa bu ay hic test yapmadim her ay 5 gun onceden baslardim idrar testi kan testi ne varsa yapiyodum Nolurrrr olsun bu ay artik yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…