Erken gebelik testi hayalet çizgi

benysckl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
19
7
22
Kızlar 15 gün önce ovulsayon gününü değerlendirdik dün test yaptım hayalet çizgi görünüyor şuan adetime 3 gün var öğlen test yaptım yine hayalet çizgi sizce hamilelik olabilir mi? Beta vericem ama sağlık ocağı haftanın bazı günleri kan testi alıyor sadece kan verene kadar bakabilir misinizz?

Eklentiler

• IMG_3420.jpeg
    IMG_3420.jpeg
    178,4 KB · Görüntüleme: 185
Kızlar 15 gün önce ovulsayon gününü değerlendirdik dün test yaptım hayalet çizgi görünüyor şuan adetime 3 gün var öğlen test yaptım yine hayalet çizgi sizce hamilelik olabilir mi? Beta vericem ama sağlık ocağı haftanın bazı günleri kan testi alıyor sadece kan verene kadar bakabilir misinizz?
Evet gebelik olabilir ama koyulaşmasını takip etmeniz gerekecek ve testleri ilk idrarla yapmanız lazım

Yarın sabah tekrardan yapsam erken mi olur koyulaşma ihtimali var mıdır sizce??
Eğer yalancı bir pozitif çizgi değilse koyulaşması gerekiyor. Bence adet gününüzün geçmesini bekleyin her gün test yaparak stres olmayın. Zaten eğer gebelikse adetiniz gecikir

Sonucunun ne oldu

Benim de testim böyle zor görülen hayalet bi çizgi ama benim 2 gün gecikme var regl olmadım bugün 3 olucak

X